Losowe wpisy

Czy stracimy ważnego partnera handlowego?

Jeśli okaże się, że Brytyjczycy zdecydują o opuszczeniu Unii Europejskiej Polska może stracić bardzo ważnego partnera handlowego. Również miałoby to negatywny wpływ na kurs funta. Czy tak rzeczywiście będzie przekonamy ... Czytaj całość
oszczędzanie na święta

Skuteczne sposoby na zmniejszenie świątecznych wydatków

Statystyczny Polak wyruszy na świąteczne zakupy w pierwszej połowie grudnia. Swoim bliskim kupi perfumy, kosmetyki, słodycze i książki. Na ten cel przeznaczy 489 złotych. Resztę wydatków pochłonie jedzenie ... Czytaj całość

Kantor internetowy = bezpieczeństwo

Nie dajemy ryzyku żadnych szans

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy oraz danych transakcyjnych jest dla nas absolutnym priorytetem i najwyższą wartością. Stawiamy na konkrety. Gwarantujemy Ci pakiet optymalnych zabezpieczeń. Dzięki nim zyskujesz absolutną pewność, że pieniądze zawsze trafią na Twoje konto. Naszą wizytówką biznesową jest rzetelność, stabilność finansowa, wiarygodność oraz najwyższe standardy obsługi.

Bezpieczeństwo? Masz to jak w banku!

100% pewności w standardzie

W naszym serwisie składasz jedynie zlecenie wymiany waluty, natomiast przelew wykonujesz za pośrednictwem swojego banku, tak jak robisz to każdego dnia płacąc rachunki lub robiąc zakupy przez Internet.

Waluta online pod kontrolą

Systemowe rozwiązania

Szyfrowane dane, monitoring GIODO, informacje o statusie transakcji – to tylko kilka z elementów z naszego sytemu bezpieczeństwa.

Sprawdź listę silnych argumentów

Szyfrujemy w wersji hi-tech!

Stosujemy szyfrowane połączenie z systemem transakcyjnym – SSL oraz przechowujemy hasła osobiste w postaci zaszyfrowanej.

Przesyłamy linki aktywacyjne

Wszystkie linki aktywacyjne przesyłamy tylko i wyłącznie na wskazany adres e-mail.
Weryfikujemy dane Użytkownika w oparciu o porównanie danych wprowadzonych w systemie podczas rejestracji z danymi przelewu bankowego.

Logujemy się do bezpieczeństwa

Historia logowań dostępna jest tylko i wyłącznie w Panelu Klienta, którego poufność dodatkowo zabezpiecza automatyczne wylogowanie po zakończeniu użytkowania.

Pilnujemy danych osobowych

Przestrzegamy wszystkich procedur wymaganych przez ustawę o ochronie danych osobowych.
O zmianie danych osobowych oraz numeru konta informujemy poprzez przesłanie stosownej wiadomości bezpośrednio na wskazany adres e-mail.
Monitoring GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych) zapewnia pewną kontrolę standardów ochrony wrażliwych danych.

Procedury wewnętrzne

Działamy w oparciu o restrykcyjne procedury wewnętrzne wymagane przez GIIF (Generalnego Inspektora Informacji Finansowej), które przeciwdziałają procederom prania brudnych pieniędzy.

Informujemy o statusie transakcji

Każdy Użytkownik Ekantor.pl:

 • otrzymuje informacje o statusie transakcji, które przesyłamy drogą mailową
 • po zalogowaniu się do Panelu Klienta może osobiście monitorować status transakcji


 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000