Kontakt

Trafiłeś pod właściwy adres

Złap kontakt z walutą

Chcesz się z nami skontaktować? Wybierz najlepszą dla siebie drogę.
Telefon
+48 68 411 45 55

Dane adresowe

Ekantor spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Aleje Jerozolimskie 162A
02-342 Warszawa

NIP: 9731017586
REGON: 081215855
KRS: 0000648866

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział
Gospodarczy.

Kapitał zakładowy 100.000,00 zł opłacony w całości.

-----------------------------------------------------
Inspektor Ochrony Danych Osobowych - iodo[at]ekantor.pl

Napisz do nas
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych osobowych jest Ekantor Sp. z o.o. ul. Plac Bohaterów 4, 65-050 Zielona Góra. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądanie zaprzestania przetwarzania.


  FAQ

  Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy rozwiązanie Twojego problemu nie zostało opisane w dziale “Najczęściej zadawane pytania”.
  Kto może korzystać z serwisu Ekantor.pl?
  Z serwisu Ekantor.pl może korzystać każdy, poprawnie zarejestrowany użytkownik, który posiada dwa rachunki (złotówkowy i walutowy) w bankach działających na polskim rynku. Usługi dostępne są zarówno dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, osób prawnych, lub jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, ale którym ustawa przyznaje zdolność prawną.
  Dlaczego wymiana w Ekantor.pl jest bezpieczna?
  Wszystkie transakcje wykonywane w naszym serwisie są szyfrowane za pomocą protokołu SSL zapewniającego poufność przesyłania danych, co sprawia że wymiana w Ekantor.pl jest całkowicie bezpieczna. Transakcja wymiany walut odbywa się online – nie musisz się więc martwić przenoszeniem dużych sum pieniędzy, ryzykiem otrzymania fałszywych banknotów a kasjer już nigdy nie wypłaci Ci błędnie przeliczonej kwoty.
  Jaki jest koszt korzystania z usług Ekantor.pl?
  Korzystanie z Ekantor.pl jest całkowicie darmowe. Nie pobieramy opłat za założenie konta w serwisie, ani jego użytkowanie.
  Które waluty mogę wymieniać?
  Na chwilę obecną prowadzimy wymianę w obrębie czterech par walutowych: EUR/PLN, USD/PLN, CHF/PLN oraz GBP/PLN. Wciąż jednak pracujemy nad rozszerzeniem naszego asortymentu, tak by w przyszłości móc oferować Ci najlepsze rozwiązania i najtańsze waluty.
  Zobacz również