KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 


Newsletter


 

Losowe wpisy

pizza, podróż, jedzenie, dania, turystyka, wymiana walut, Ekantor.pl

Panie, po ile ta pizza? Czyli o cenie najpopularniejszego dania Europy… w Europie

Statystki są bezwzględne - z całego bogactwa lokalnych przysmaków i dań narodowych Europejczycy najczęściej wybierają pizzę. Można dostać ją wszędzie - od rodzimych Włoszech po mroźną Islandię.   Stan obecnej Read more
Edukacja finansowa dziecka

Edukacja finansowa dziecka. Od czego zacząć?

Rozpoczął się wrzesień. To doskonały czas aby zastanowić się nad edukacją swoich dzieci. Również tą finansową...   Kursy językowe, nauka pływania, korepetycje - rodzice skłonni są zainwestować duże pieniądze w Read more

Juan


Juan (skróty międzynarodowe CNY, RMB) – jest oficjalną walutą Chińskiej Republiki Ludowej. Nazwa juan jest stosowana na rynku międzynarodowym, natomiast formalnie nazwą stosowaną w Chinach jest Renminbi co dosłownie można przetłumaczyć waluta ludzi. 

Wyjątek stanowią Hongkong i Makau, które jako Specjalne Regiony Administracyjne posiadają niezależną politykę finansową, prawną oraz własny środek płatniczy. Walutą Hingkongu jest dolar hongkoński (skrót HKD) a w Makau pataca (MOP).

Jedna z serii banknotów z wizerunkiem Mao Zedongana – jednego z najbardziej znanych przywódców kraju, twórca ustroju komunistycznego w Chińskiej Republice Ludowej.

chińskie waluty, yuan


28.08.2015 10:29
Udostępnij:


Tagi: , , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000