Losowe wpisy

Dlaczego kantor internetowy ma niższe kursy niż stacjonarny?

Dlaczego kantor internetowy ma niższe kursy niż stacjonarny?

Kantory internetowe istnieją już od kilku lat i dla wielu posiadaczy kredytów walutowych okazały się strzałem w dziesiątkę, umożliwiającym zaoszczędzenie bardzo dużych sum. Z kantorów internetowych korzystają również przedsiębiorcy, podobnie ... Czytaj całość
flaga UE, Unia Europejska

Brexit. Początek batalii

29 marca 2017 przejdzie do historii Wielkiej Brytanii jako dzień oficjalnego rozpoczęcia Brexitu. Theresa May podpisała list, rozpoczynający dwuletnią procedurę opuszczenia struktur UE przez ten kraj.    I się ... Czytaj całość

Kantor Radom


Kantor w Radomiu

Jeszcze kilkanaście lat temu każdy z mieszkańców znał rozmieszczenie kantorów w Radomiu – wyjeżdżając za granicę konieczna była osobista wycieczka w celu wymiany odpowiedniej ilości gotówki, co było czasami mało opłacalne pod względem ekonomicznym oraz mało bezpieczne w przypadku dużych wymian.

Kantory w Radomiu?

Dzisiaj pomimo istnienia wciąż wielu kantorów w Radomiu, coraz częściej wykorzystuje się możliwość wymiany walut online – czy to na internetowych giełdach walut, czy też za pośrednictwem internetowych kantorów. W ten sposób eliminowane są niemal wszystkie wady kantorów stacjonarnych w Radomiu:
– brak możliwości dokonywania dużych wymian od ręki,
– brak bezpieczeństwa przed transakcją i po niej – konieczność dostarczenia i odbioru gotówki „w kieszeni”,
– brak możliwości negocjowania cen i konieczność akceptacji cen ustalonych przez kantory.

Niewielkie wymiany?

Co prawda kantory stacjonarne w żaden sposób nie znikają z mapy Radomia i co jakiś czas możemy obserwować przybywanie tego typu punktów, to jednak powinniśmy je raczej traktować jako miejsce stosunkowo niewielkich wymian gotówkowych dokonywanych na chwilę przed wyjazdem – jeżeli nie mamy już czasu na transakcje internetowe. Warto przed każdą wymianą przeliczyć dokładnie ile możemy zaoszczędzić podczas wymian w Internecie przy pomocy kalkulatora walut.

Mapa kantorów w Radomiu


01.02.2016 10:26
Udostępnij:


Tagi: , , , 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000