Losowe wpisy

wydarzenia kulturalne w europie / Ekantor.pl kulturalnie - styczeń 2018

Ekantor.pl kulturalnie – propozycje na styczeń 2018

Praga, Wenecja, Amsterdam czy Poznań? Na kulturalnej mapie Europy są dziesiątki miejsc wartych odwiedzenia. Każdego miesiąca szukaj interesujących wydarzeń, wybieraj kierunek i w drogę!   Karnawał w Wenecji Read more

Skąd wziąć pieniądze na własny biznes? [dotacje unijne, crowdfunding i wiele innych możliwości]

Nowy rok, nowy ja. Jedni zaczynają się zdrowo odżywiać, inni planują podróże, a Ty postanowiłeś skończyć z pracą na etacie i rozpocząć działalność na własny rachunek. Pomysł jest, chęci są, Read more

Kantor Radom


Kantor w Radomiu

Jeszcze kilkanaście lat temu każdy z mieszkańców znał rozmieszczenie kantorów w Radomiu – wyjeżdżając za granicę konieczna była osobista wycieczka w celu wymiany odpowiedniej ilości gotówki, co było czasami mało opłacalne pod względem ekonomicznym oraz mało bezpieczne w przypadku dużych wymian.

Kantory w Radomiu?

Dzisiaj pomimo istnienia wciąż wielu kantorów w Radomiu, coraz częściej wykorzystuje się możliwość wymiany walut online – czy to na internetowych giełdach walut, czy też za pośrednictwem internetowych kantorów. W ten sposób eliminowane są niemal wszystkie wady kantorów stacjonarnych w Radomiu:
– brak możliwości dokonywania dużych wymian od ręki,
– brak bezpieczeństwa przed transakcją i po niej – konieczność dostarczenia i odbioru gotówki „w kieszeni”,
– brak możliwości negocjowania cen i konieczność akceptacji cen ustalonych przez kantory.

Niewielkie wymiany?

Co prawda kantory stacjonarne w żaden sposób nie znikają z mapy Radomia i co jakiś czas możemy obserwować przybywanie tego typu punktów, to jednak powinniśmy je raczej traktować jako miejsce stosunkowo niewielkich wymian gotówkowych dokonywanych na chwilę przed wyjazdem – jeżeli nie mamy już czasu na transakcje internetowe. Warto przed każdą wymianą przeliczyć dokładnie ile możemy zaoszczędzić podczas wymian w Internecie przy pomocy kalkulatora walut.

Mapa kantorów w Radomiu


01.02.2016 10:26
Udostępnij:


Tagi: , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!