Losowe wpisy

Polacy za granicą

Czy Polonia w Wielkiej Brytanii ma powody do obaw?

Według danych GUS w 2015 roku szacunkowa liczba mieszkańców Polski, przebywających tymczasowo poza jej granicami wzrosła o 3,3%. W związku z powyższym zasób imigracyjny Polaków pod koniec omawianego roku wyniósł Read more
Korelacje

Wpływ głównej pary walutowej na notowania złotego

Trudność w podjęciu decyzji o tym, jaki moment jest najlepszy na zakup danej waluty, rośnie wprost proporcjonalnie do ilości jednostek, jakie zamierzamy nabyć. Zrozumiałe więc jest, że nie chcemy pozostawiać Read more

Darmowy miesięczny planer wydatków [POBIERZ I WYDRUKUJ]


W dniu wypłaty szastasz gotówką niczym Leonardo DiCaprio w pamiętnej scenie na jachcie w filmie „Wilk z Wall Street”? A pod koniec miesiąca z lupą w dłoni szukasz ostatnich zaskórniaków? Ok, może to dość jaskrawy przykład. Wszyscy jednak wiemy, jak szybko potrafią się rozpływać pieniądze – niezależnie od tego, ile zer po jedynce widnieje na Twoim koncie.

Dobrze mieć kontrolę nad swoim budżetem – a my postaramy się ułatwić Ci to zadanie. Przy odrobinie wprawy odkryjesz, że jest dużo łatwiejsze do wykonania, niż Ci się wcześniej wydawało.

Zaczynamy?

Spójrz na planer, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

Rozpocznij od wpisania równowartości swojej pensji w rubryce „Budżet na start”. Teraz zerknij na lewą część tabeli. Podzieliliśmy ją na cztery główne grupy – dom, transport, zakupy i należności. W rubryce „budżet” określ kwotę, jaką przewidujesz przeznaczyć na dany cel, a w rubryce „wydane” – kwotę, która faktycznie została wydana. Dzięki temu, zerkając na podsumowanie tabeli już na pierwszy rzut oka zauważysz, gdzie wychodzisz na plus, a nad czym wypadałoby jeszcze popracować. Po prawej stronie znajdziesz dodatkowe miejsce na wypisanie wydatków, o których my nie wiemy, ale wiesz Ty 🙂 Pod koniec miesiąca przyjdzie czas na bilans ostateczny – zsumuj więc wszystkie swoje wydatki w rubryce „budżet na koniec” i zobacz, ile pieniędzy na spełnienie Twoich marzeń pozostało na Twoim koncie.

A że oszczędza się przyjemniej, gdy masz jasno wyznaczony cel – zostawiliśmy Ci trochę miejsca na wpisanie go, po to by ciągle przypominał Ci, że gra jest warta świeczki.

Na wszelki przypadek przypomnimy – oszczędzać możesz też w Ekantor.pl. Wymieniając u nas walutę w Twojej kieszeni zostaje nawet do 10% z każdej transakcji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Wyzwanie: 520 zł bez wysiłku w rok [DARMOWY FORMULARZ DO WYDRUKU]


18.01.2018 14:04
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000