Losowe wpisy

Płatności w sieci

Dyrektywa PSD2 zmniejszy bezpieczeństwo transakcji w sieci?

Unijna dyrektywa PSD2 regulująca formy płatności pozwoli wprowadzić na rynek nowych usługodawców. Zwiększy to jego konkurencyjność, a co za tym idzie również atrakcyjność, ale czy nie odbędzie się to kosztem Read more
Theresa May

Theresa May – kim jest premier Wielkiej Brytanii?

Konserwatywni Brytyjczycy widzą w niej ostatnią sprawiedliwą w czasach nie do końca oczekiwanego Brexitu; przeciwnie lewicowi populiści - dla nich to tylko nieudolna naśladowczyni Margaret Thatcher. Kim jest Theresa May Read more

Darmowy miesięczny planer wydatków [POBIERZ I WYDRUKUJ]


W dniu wypłaty szastasz gotówką niczym Leonardo DiCaprio w pamiętnej scenie na jachcie w filmie „Wilk z Wall Street”? A pod koniec miesiąca z lupą w dłoni szukasz ostatnich zaskórniaków? Ok, może to dość jaskrawy przykład. Wszyscy jednak wiemy, jak szybko potrafią się rozpływać pieniądze – niezależnie od tego, ile zer po jedynce widnieje na Twoim koncie.

Dobrze mieć kontrolę nad swoim budżetem – a my postaramy się ułatwić Ci to zadanie. Przy odrobinie wprawy odkryjesz, że jest dużo łatwiejsze do wykonania, niż Ci się wcześniej wydawało.

Zaczynamy?

Spójrz na planer, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

Rozpocznij od wpisania równowartości swojej pensji w rubryce „Budżet na start”. Teraz zerknij na lewą część tabeli. Podzieliliśmy ją na cztery główne grupy – dom, transport, zakupy i należności. W rubryce „budżet” określ kwotę, jaką przewidujesz przeznaczyć na dany cel, a w rubryce „wydane” – kwotę, która faktycznie została wydana. Dzięki temu, zerkając na podsumowanie tabeli już na pierwszy rzut oka zauważysz, gdzie wychodzisz na plus, a nad czym wypadałoby jeszcze popracować. Po prawej stronie znajdziesz dodatkowe miejsce na wypisanie wydatków, o których my nie wiemy, ale wiesz Ty 🙂 Pod koniec miesiąca przyjdzie czas na bilans ostateczny – zsumuj więc wszystkie swoje wydatki w rubryce „budżet na koniec” i zobacz, ile pieniędzy na spełnienie Twoich marzeń pozostało na Twoim koncie.

A że oszczędza się przyjemniej, gdy masz jasno wyznaczony cel – zostawiliśmy Ci trochę miejsca na wpisanie go, po to by ciągle przypominał Ci, że gra jest warta świeczki.

Na wszelki przypadek przypomnimy – oszczędzać możesz też w Ekantor.pl. Wymieniając u nas walutę w Twojej kieszeni zostaje nawet do 10% z każdej transakcji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Wyzwanie: 520 zł bez wysiłku w rok [DARMOWY FORMULARZ DO WYDRUKU]


18.01.2018 14:04
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000