ekantor-real-estate-pomoc w zakupie inwestycji w hiszpani-posrednik nieruchomosci w hiszpani
5 kwietnia 2024,  12:37

Ekantor Real Estate – pomożemy Ci zainwestować w idealną, hiszpańską nieruchomość

4.67/5 (3)

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że do portfolio usług Ekantor.pl dołącza cała gama możliwości zwiazanych z inwestowaniem w nieruchomości na rynku hiszpańskim.

Hiszpanię każdego roku odwiedzają miliony turystów z całego świata (tylko w lipcu 2023 było ich ponad 10 milionów). Kraj ten staje się bardzo popularnym kierunkiem dla inwestorów specjalizujących się w nieruchomościach zagranicznych, pozwala znaleźć okazje niemal na każdą kieszeń i zapewnia wysoką stopę zwrotów.

Wychodząc naprzeciw temu potencjałowi uruchamiamy Ekantor Real Estate – usługę, która pomaga dokonać w pełni świadomej decyzji inwestycyjnej przez dokładne zbadanie rynku, lokalnych przepisów i konsultacje z ekspertami.

Ekantor Real Estate zapewnia kompleksowe wsparcie w poszukiwaniu wymarzonego domu oraz organizacji wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości, jakich wymagają instytucje z Półwyspu Iberyjskiego:

 • znajdujemy oferty idealnie dopasowane do potrzeb inwestora
 • zapewniamy bezpieczeństwo całej transakcji oraz skrupulatną i skuteczną prezentację nieruchomości
 • pokazujemy, jak oszczędzić na przewalutowaniu przy zakupie
 • zapewniamy wsparcie prawne i wszelkie niezbędne tłumaczenia
 • pomagamy przy formalnościach bankowych, jak zakłądanie konta w hiszpańskim banku, czy zdobycie Número de Identificación de Extranjero (numeru identyfikacji cudzoziemca N.I.E. – odpowiednika polskiego NIP-u)
 • pomagamy przy wszelkich formalnościach notarialnych
 • wspieramy logistycznie na każdym etapie inwestycji (transfery z lotniska, hotele, zwiedzanie okolicy)
 • gwarantujemy kompleksową obsługę nieruchomości po zakupie

Dlaczego inwestycje na hiszpańskim rynku nieruchomości?

 • całoroczny sezon turystyczny – doskonała pogoda sprawia, że sezon turystyczny trwa tutaj bardzo długo, dzięki czemu bez problemu pozyskasz klientów chętnych na spędzenie urlopu w Twoim apartamencie. Co więcej, jeśli wybierzesz apartament w kurortach turystycznych lub blisko lotniska, klientów masz zagwarantowanych praktycznie cały rok
 • stabilny rynek nieruchomości – pomimo kryzysu finansowego w latach 2008-2009, rynek nieruchomości w Hiszpanii odzyskał siłę i jest stabilny. Niektóre regiony, takie jak Barcelona, Madryt czy Costa del Sol cieszą się bardzo wysokim popytem na nieruchomości
 • różnorodność inwestycji – Hiszpania oferuje różnorodność nieruchomości, od apartamentów w dużych miastach po wille nad morzem. Opcje inwestycyjne to m.in.: wynajem apartamentów wakacyjnych, długoterminowy wynajem, czy inwestycje komercyjne.
 • wysoka stopa zwrotu – kupując nieruchomość w Hiszpanii, już za kilka lat masz możliwość jej sprzedaży z wysokim zyskiem, zwłaszcza w związku z widocznym w ostatnich latach rozwojem infrastruktury, turystyki i inwestycji zagranicznych
 • relatywnie tanie nieruchomości – na Półwyspie Iberyjskim istnieje wiele opcji inwestycyjnych dostępnych dla różnych budżetów i preferencji. Okazje dla siebie znajdą zarówno początkujący inwestorzy, jak operujący dużym większym budżetem

Usługa Ekantor Real Estate dostępna jest w ramach bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Ekantor.pl:

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *