Losowe wpisy

Edukacja finansowa dziecka

Edukacja finansowa dziecka. Od czego zacząć?

Rozpoczął się wrzesień. To doskonały czas aby zastanowić się nad edukacją swoich dzieci. Również tą finansową...   Kursy językowe, nauka pływania, korepetycje - rodzice skłonni są zainwestować duże pieniądze w ... Czytaj całość

Expose Ministra Spraw Zagranicznych. Polska zostanie na tonącym statku?

Minister Spraw Zagranicznych w trakcie dzisiejszego expose zauważył, że jednym z najtrudniejszych wyzwań nadchodzących miesięcy będzie przyszłość Unii Europejskiej, której aktualne położenie jest niezwykle trudne. Głównym celem rządu będzie zatem ... Czytaj całość

Jak korzystać z kantoru online?


Myślisz o tym, by skorzystać z kantoru online, ale boisz się, że jest to zbyt skomplikowane? Nic bardziej mylnego. Wymiana walut online to prosta i nieskomplikowana czynność, która nie przyniesie nikomu najmniejszych trudności. Oto jak wygląda cała procedura krok po kroku. Jej dopełnienie gwarantuje sprawne oraz szybkie przeprowadzenie wymiany walut online oraz pełną satysfakcję klienta.

Pierwszy krok – wybór serwisu

Obecnie w internecie istnieje mnóstwo serwisów oferujących możliwość wymiany walut. Do nas należy zatem decyzja, z którego z nich skorzystać.
Wybierz kantor prosty w obsłudze, a zatem z intuicyjną obsługą oraz o dostępnie wyjaśnionych warunkach użytkowania i korzystania z niego.

Prosta rejestracja

Jak w przypadku wielu innych serwisów, także i te oferujące wymianę walut wymagają rejestracji. Jest to czynność prosta, która wymaga podania zaledwie kilku danych na swój temat w celu weryfikacji użytkownika. Na tym etapie wybiera się również rodzaj interesującej usługi, typu konto dla firmy, czy osoby prywatnej.

Korzystanie z serwisu

Dzięki rejestracji w serwisie oraz po zalogowaniu możliwe jest dokonywanie transakcji. W ten sposób wymiana walut przebiega szybko, sprawnie i bez najmniejszych komplikacji. Każda operacja dokonywana jest przy pomocy wirtualnego rachunku – portfela – dzięki któremu można błyskawicznie przeprowadzić pożądaną transakcję.
Im lepszy kantor oraz bardziej intuicyjna obsługa, tym większe przywiązanie klienta do świadczonych przez e-kantor usług.


10.04.2015 19:07
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000