Losowe wpisy

Po ile euro, kiedy kupować euro

Ile kosztuje euro i kiedy najlepiej jest je kupować?

Nie trzeba być aktywnym uczestnikiem rynku walutowego, by mieć świadomość jego zmienności. Stąd nawet osoby nie mające doświadczenia w inwestowaniu, planując wymianę zaczynają porównywać kursy nawet kilka dni wcześniej - Read more
Z czego wynika zmienność rat w kredytach walutowych?

Z czego wynika zmienność rat w kredytach walutowych?

Kredyty w obcej walucie wciąż są bardzo popularne, choć prawdziwy boom na tego rodzaju kredyty przypadł na lata 2005-2007, kiedy Polacy chętnie zaciągali kredyty denominowane we frankach szwajcarskich. Jego kurs Read more

Wymiana walut online

Wirtualne usługi - realne korzyści

Zanim zrealizowaliśmy pierwszą transakcję, zapytaliśmy potencjalnych Klientów, co jest dla Nich najważniejsze. Odpowiedzi przekształciliśmy w praktyczne rozwiązania oraz usługi gwarantujące Użytkownikom naszego serwisu pakiet korzyści, które można zmierzyć i policzyć. Czas na konkretne argumenty – przekonaj się, że korzystając z naszego kantoru online, za każdym razem wymienisz kilka krótkich chwil na czysty zysk.

Sprawdź, jakie korzyści Ci zapewniamy:

Korzystne kursy wymiany walut

… czyli zawsze więcej na koncie!

Zapewnimy korzystne kursy oraz brak dodatkowych opłat za przelewy bankowe, dzięki czemu oszczędzasz kupując, zyskujesz sprzedając i nic nie tracisz na wymianie, a wszystko rzetelnie i uczciwie bez ukrytych gwiazdek.

Oszczędność czasu i mobilność

… bo u nas zegar tyka na Twoją korzyść!

Zapewniamy terminowe i szybkie transakcje online oraz minimum formalności, dlatego, korzystając z naszego serwisu, wymienisz walutę o każdej porze i gdziekolwiek jesteś. Wszystko zajmie Ci dosłownie kilka chwil, a pieniądze na Twoim koncie pojawią się nawet tego samego dnia.

Intuicyjną obsługę serwisu

… bo u nas wymieniasz lekko, łatwo i przyjemnie!

Nasz przyjazny serwis wymiany walut online pozwala intuicyjnie wykonywać transakcje oraz korzystać z przydatnych funkcjonalności. Teraz nareszcie wszystkie zlecenia wykonasz na zasadzie „zrobić i zapomnieć”.

Bezpieczeństwo wszystkich transakcji

… bo pieniądze to nie wszystko!

Rzetelność naszego internetowego kantoru potwierdzają wiarygodne opinie Użytkowników, a bezpieczeństwo transakcji zapewnia nowoczesny system wielu zintegrowanych elementów. Status realizacji zlecenia możesz śledzić na każdym jego etapie, odbierając informacje przesyłane przez nas drogą mailową lub SMS’em lub monitorując transakcję w Panelu Klienta. 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000