Losowe wpisy

Czy rating Polski jest słusznie zagrożony?

Styczniowa decyzja agencji Standard & Poor’s wywołała falę krytyki ze strony naszego rządu, wzrost niepokoju obywateli o sytuację polityczno-gospodarczą państwa oraz osłabienie waluty narodowej. Czy podczas majowej publikacji raportu kolejnej ... Czytaj całość
KNF - Komisja Nadzoru Finansowego

Komisja Nadzoru Finansowego – poznaj instytucję, która dba o Twoje bezpieczeństwo

Nie da się ukryć - banki nie są instytucjami charytatywnymi i chcą odnosić jak największe zyski. Skutkiem tego nie zawsze dostatecznie dbają o bezpieczeństwo swoich klientów, a nawet dopuszczają się ... Czytaj całość

Wymiana walut online

Wirtualne usługi - realne korzyści

Zanim zrealizowaliśmy pierwszą transakcję, zapytaliśmy potencjalnych Klientów, co jest dla Nich najważniejsze. Odpowiedzi przekształciliśmy w praktyczne rozwiązania oraz usługi gwarantujące Użytkownikom naszego serwisu pakiet korzyści, które można zmierzyć i policzyć. Czas na konkretne argumenty – przekonaj się, że korzystając z naszego kantoru online, za każdym razem wymienisz kilka krótkich chwil na czysty zysk.

Sprawdź, jakie korzyści Ci zapewniamy:

Korzystne kursy wymiany walut

… czyli zawsze więcej na koncie!

Zapewnimy korzystne kursy oraz brak dodatkowych opłat za przelewy bankowe, dzięki czemu oszczędzasz kupując, zyskujesz sprzedając i nic nie tracisz na wymianie, a wszystko rzetelnie i uczciwie bez ukrytych gwiazdek.

Oszczędność czasu i mobilność

… bo u nas zegar tyka na Twoją korzyść!

Zapewniamy terminowe i szybkie transakcje online oraz minimum formalności, dlatego, korzystając z naszego serwisu, wymienisz walutę o każdej porze i gdziekolwiek jesteś. Wszystko zajmie Ci dosłownie kilka chwil, a pieniądze na Twoim koncie pojawią się nawet tego samego dnia.

Intuicyjną obsługę serwisu

… bo u nas wymieniasz lekko, łatwo i przyjemnie!

Nasz przyjazny serwis wymiany walut online pozwala intuicyjnie wykonywać transakcje oraz korzystać z przydatnych funkcjonalności. Teraz nareszcie wszystkie zlecenia wykonasz na zasadzie „zrobić i zapomnieć”.

Bezpieczeństwo wszystkich transakcji

… bo pieniądze to nie wszystko!

Rzetelność naszego internetowego kantoru potwierdzają wiarygodne opinie Użytkowników, a bezpieczeństwo transakcji zapewnia nowoczesny system wielu zintegrowanych elementów. Status realizacji zlecenia możesz śledzić na każdym jego etapie, odbierając informacje przesyłane przez nas drogą mailową lub SMS’em lub monitorując transakcję w Panelu Klienta. 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000