Wymiana walut online

Wirtualne usługi - realne korzyści

Zanim zrealizowaliśmy pierwszą transakcję, zapytaliśmy potencjalnych Klientów, co jest dla Nich najważniejsze. Odpowiedzi przekształciliśmy w praktyczne rozwiązania oraz usługi gwarantujące Użytkownikom naszego serwisu pakiet korzyści, które można zmierzyć i policzyć. Czas na konkretne argumenty – przekonaj się, że korzystając z naszego kantoru online, za każdym razem wymienisz kilka krótkich chwil na czysty zysk.

Sprawdź, jakie korzyści Ci zapewniamy:

Korzystne kursy wymiany walut

… czyli zawsze więcej na koncie!

Zapewnimy korzystne kursy oraz brak dodatkowych opłat za przelewy bankowe, dzięki czemu oszczędzasz kupując, zyskujesz sprzedając i nic nie tracisz na wymianie, a wszystko rzetelnie i uczciwie bez ukrytych gwiazdek.

Oszczędność czasu i mobilność

… bo u nas zegar tyka na Twoją korzyść!

Zapewniamy terminowe i szybkie transakcje online oraz minimum formalności, dlatego, korzystając z naszego serwisu, wymienisz walutę o każdej porze i gdziekolwiek jesteś. Wszystko zajmie Ci dosłownie kilka chwil, a pieniądze na Twoim koncie pojawią się nawet tego samego dnia.

Intuicyjną obsługę serwisu

… bo u nas wymieniasz lekko, łatwo i przyjemnie!

Nasz przyjazny serwis wymiany walut online pozwala intuicyjnie wykonywać transakcje oraz korzystać z przydatnych funkcjonalności. Teraz nareszcie wszystkie zlecenia wykonasz na zasadzie „zrobić i zapomnieć”.

Bezpieczeństwo wszystkich transakcji

… bo pieniądze to nie wszystko!

Rzetelność naszego internetowego kantoru potwierdzają wiarygodne opinie Użytkowników, a bezpieczeństwo transakcji zapewnia nowoczesny system wielu zintegrowanych elementów. Status realizacji zlecenia możesz śledzić na każdym jego etapie, odbierając informacje przesyłane przez nas drogą mailową lub SMS’em lub monitorując transakcję w Panelu Klienta. 
 
 1. TOMEK
  14.07.2015
  Wśród kantorów on-line dla mnie najlepszy. Korzystałem już z jego usług kilka razy i ani razu się nie zawiodłem :)
 2. FRYDA
  23.07.2015
  Świetne kursy. Jeden z najtańszych kantorów. Nie ma się co zastanawiać.
 3. MARTYNIANA
  21.07.2015
  Wymieniam regularnie i zawsze jest wszystko ok. Szybko i taniej niż w innych miejscach. Polecam :-)
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2015
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000
 
 
 

Infolinia
68 411 45 55
 
LifeChat
Rozpocznij czat
 
E-mail
kontakt@ekantor.pl