8 stycznia 2018,  08:59

Najlepsze aplikacje, które pomogą w prowadzeniu biznesu – część II

5/5 (2)

Spotkania, terminy, ważne wydarzenia, nowi klienci- nie da się pamiętać o wszystkim prowadząc własną firmę. Na szczęście z pomocą przychodzi nowoczesna technologia. Zobacz, jakie programy pomogą zorganizować czas i podnieść efektywność pracy.

A aplikacji dedykowanych przedsiębiorczym nie brakuje. Więcej znaleźć można w artykule Top 10 aplikacji, które pomogą w prowadzeniu biznesu.

OneNote/Evernote

Zastępuje dziesiątki karteczek z notatkami, które tak bardzo lubią ginąć dokładnie w chwili kiedy są niezbędne. OneNote i Evernote robią to samo, każde na swój sposób: pozwalają na prowadzenie notatek, ich organizowanie i dzielenie się z innymi. Wpisy mogą dotyczyć zarówno listy zakupów, pomysłów na najbliższy meeting jak i tworzyć rozbudowany i otagowany projekt. Rzecz w tym, że wszystko wreszcie mamy w jednym miejscu.

one note, aplikacje, biznes, Ekantor.pl
Źródło: Google Play
evernote, aplikacja, biznes, Ekantor.pl
Źródło: Google Play
 • Platformy: Android, iOS, Microsoft
 • Cena: darmowe, dodatkowy transfer i miejsce na serwerach od 15 zł/mc

DigiCal+ Kalendarz

Dla tych, którym nie wystarcza systemowy kalendarz w jego urządzeniu przygotowano DigiCal+. Aplikacja pozwala na barwne i czytelne planowanie, organizowanie i udostępnianie wydarzeń wraz z nieodzownym włączaniem przypomnień. Dzięki temu już nigdy nie zapomnimy o urodzinach szefa czy odebraniu dzieci z treningu.

digical, aplikacja, biznes, Ekantor.pl
Źródło: Google Play
 • Aplikacje: Android, iOS
 • Cena: 7,49 zł

PrinterShare

Uniwersalne narzędzie pozwalające drukować dokumenty prosto z naszego urządzenia mobilnego. Obsługuje zarówno pakiet office (Word, Excel, PowerPoint), pliki w formacie PDF jak i większość formatów tekstowych. Co więcej, umożliwia druk na dowolnym skonfigurowanym urządzeniu podpiętym do sieci – na przykład będąc w terenie możemy bez kłopotu wydrukować faktury na sprzęcie w naszym biurze.

PinterShare, aplikacja, biznes, Ekantor.pl
Źródło: Google Play
 • Platformy: Android, iOS
 • Cena: darmowa, klucz premium od 15 złOfficeSuite Pro + PDF

To prawdziwy must have do zastosowań biznesowych. Obsługuje cały pakiet Microsoft Office, tworzy i edytuje pliki w formacie .pdf, .zip i .csv, działa w chmurze, posiada pełną synchronizację z usługami typu Google Drive i DropBox a do tego jest dostępny w 56 językach. Wersja free jest często domyślnie preinstalowana na wielu urządzeniach z systemem Android.

officeSuit Pro, aplikacje, biznes, Ekantor.pl
Źródło: Google Play
 • Platformy: Android, iOS, Microsoft Mobile
 • Cena: wersja Pro od 66,99 zł

Aqua Mail

Masz wiele kont mailowych i wieki zajmuje Ci sprawdzenie poczty na każdym z nich? Oto rozwiązanie. Aqua Mail synchronizuje nam wiele kont w jedno, łączy się z Kalendarzem i Task Managerem umożliwiając płynne tworzenie zadań i zdarzeń, pozwala na pełne formatowanie wiadomości a do tego daje się sterować za pomocą głosu. Co więcej, automatycznie zapisuje kopie bezpieczeństwa naszych skrzynek i kontaktów w chmurze, więc nie ma ryzyka utraty danych.

Aqua mail, aplikacje, biznes, Ekantor.pl
Źródło: Google Play
 • Platformy: iOS, Android
 • Cena: wersja pro (bez reklam) 21,99 zł

TeamViewer

Jeden z najpopularniejszych programów do grupowej pracy online. Prowadź konferencje wideo z dowolnego miejsca, udostępniaj pliki a nawet pulpit swojego urządzenia lub rozwiązuj problemy zdalnie na pulpitach innych użytkowników. Korzystaj z zasobów dowolnego urządzenia podpiętego do sieci, przesyłaj pliki a to wszystko pod silnym 256 bitowym kodowaniem sesji.

TeamViewer, aplikacje, biznes, Ekantor.pl
Źródło: Google Play
 • Platformy: Android. iOS, Windows
 • Cena: darmowy, mikropłatności w aplikacji

Noisli - Focus, Concentration & Relaxation

Nie da się być produktywnym w niegościnnym środowisku. Z aplikacją Noisli w każdym miejscu możemy poczuć się bardziej komfortowo. Wystarczy włożyć słuchawki, uruchomić program i dostosować dźwięki do tych, przy których lubimy pracować. Szum deszczu, gwar kawiarnianych rozmów a może odgłos palącego się drewna na kominku? A to wszystko bez ruszania się z biura.

Noisli, aplikacje, biznes, Ekantor.pl
Źródło: Google Play
 • Platformy: iOS, Android
 • Cena: 8,99 zł

HabitBull

Tak samo jak wytrwałość i konsekwencja w działaniu mogą stać się przyczyną sukcesu w biznesie, tak samo złe nawyki mogą zadecydować o porażce. Jednymi i drugimi zajmie się aplikacja HabitBull. Będzie dokładnie, wręcz drobiazgowo śledzić Twoje zachowania, przypominać o obowiązkach, karcić za niesubordynację i rugować złe przyzwyczajenia. W odpowiednim momencie nagrodzi Cię krzepiącym cytatem albo zablokuje ekran smartfona jeśli nie wykonasz zadeklarowanego planu. Aplikacja nie ma litości, sukces murowany.

nawyki i cele, aplikacje, biznes, Ekantor.pl
Źródło: Google Play
 • Platformy: iOS, Android, WIndows
 • Cena: darmowe, mikropłatności w apliakcji

Success with Andrew Johnson

Kiedy już po całym dniu pracy padamy bez życia na łóżko marząc o kilku godzinach zasłużonego snu powinniśmy, zamiast tracić czas na bezproduktywny relaks, pogrążyć się w doskonalącej umysł autohipnozie. I nawet do tak niezwykłego celu znajdziemy przydatny programik. Spod poduszki wyciągnijmy więc słuchawki a z rana nasz umysł będzie już sam potrafił prostą drogą doprowadzić nas do spektakularnego sukcesu.

Success whit Andrew Johnson
Źródło: Google Play
 • Platformy: Android
 • Cena: 9,11 zł
Warto przeczytać

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *