Losowe wpisy

500 zł w obiegu – wszystko, co musisz wiedzieć o najwyższym polskim nominale

10 lutego 2017 to data, która przejdzie do historii, a to za sprawą banknotu z wizerunkiem Jana III Sobieskiego, który trafia dziś do obiegu. Mimo, że 500 złotowy nominał wzbudzał Read more
oszczedzanie

600 złotych miesięcznie bez rezygnacji z przyjemności?

Ludzi można podzielić na tych co lubią wydawać oraz na tych, co wolą oszczędzać. Popadanie w skrajności nie jest jednak zwykle dobrym rozwiązaniem. Czy można zatem odnaleźć złoty środek? Można. Read more

Najlepsze aplikacje, które pomogą w prowadzeniu biznesu – część II


Spotkania, terminy, ważne wydarzenia, nowi klienci- nie da się pamiętać o wszystkim prowadząc własną firmę. Na szczęście z pomocą przychodzi nowoczesna technologia. Zobacz, jakie programy pomogą zorganizować czas i podnieść efektywność pracy.

 

A aplikacji dedykowanych przedsiębiorczym nie brakuje. Więcej znaleźć można w artykule Top 10 aplikacji, które pomogą w prowadzeniu biznesu.

OneNote/Evernote

Zastępuje dziesiątki karteczek z notatkami, które tak bardzo lubią ginąć dokładnie w chwili kiedy są niezbędne. OneNote i Evernote robią to samo, każde na swój sposób: pozwalają na prowadzenie notatek, ich organizowanie i dzielenie się z innymi. Wpisy mogą dotyczyć zarówno listy zakupów, pomysłów na najbliższy meeting jak i tworzyć rozbudowany i otagowany projekt. Rzecz w tym, że wszystko wreszcie mamy w jednym miejscu.

one note, aplikacje, biznes, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

evernote, aplikacja, biznes, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Platformy: Android, iOS, Microsoft

Cena: darmowe, dodatkowy transfer i miejsce na serwerach od 15 zł/mc


DigiCal+ Kalendarz

Dla tych, którym nie wystarcza systemowy kalendarz w jego urządzeniu przygotowano DigiCal+. Aplikacja pozwala na barwne i czytelne planowanie, organizowanie i udostępnianie wydarzeń wraz z nieodzownym włączaniem przypomnień. Dzięki temu już nigdy nie zapomnimy o urodzinach szefa czy odebraniu dzieci z treningu.

digical, aplikacja, biznes, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Aplikacje: Android, iOS

Cena: 7,49 zł


PrinterShare

Uniwersalne narzędzie pozwalające drukować dokumenty prosto z naszego urządzenia mobilnego. Obsługuje zarówno pakiet office (Word, Excel, PowerPoint), pliki w formacie PDF jak i większość formatów tekstowych. Co więcej, umożliwia druk na dowolnym skonfigurowanym urządzeniu podpiętym do sieci – na przykład będąc w terenie możemy bez kłopotu wydrukować faktury na sprzęcie w naszym biurze.

PinterShare, aplikacja, biznes, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Platformy: Android, iOS
Cena: darmowa, klucz premium od 15 złOfficeSuite Pro + PDF

To prawdziwy must have do zastosowań biznesowych. Obsługuje cały pakiet Microsoft Office, tworzy i edytuje pliki w formacie .pdf, .zip i .csv, działa w chmurze, posiada pełną synchronizację z usługami typu Google Drive i DropBox a do tego jest dostępny w 56 językach. Wersja free jest często domyślnie preinstalowana na wielu urządzeniach z systemem Android.

officeSuit Pro, aplikacje, biznes, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Platformy: Android, iOS, Microsoft Mobile
Cena: wersja Pro od 66,99 zł


Aqua Mail

Masz wiele kont mailowych i wieki zajmuje Ci sprawdzenie poczty na każdym z nich? Oto rozwiązanie. Aqua Mail synchronizuje nam wiele kont w jedno, łączy się z Kalendarzem i Task Managerem umożliwiając płynne tworzenie zadań i zdarzeń, pozwala na pełne formatowanie wiadomości a do tego daje się sterować za pomocą głosu. Co więcej, automatycznie zapisuje kopie bezpieczeństwa naszych skrzynek i kontaktów w chmurze, więc nie ma ryzyka utraty danych.

Aqua mail, aplikacje, biznes, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Platformy: iOS, Android
Cena: wersja pro (bez reklam) 21,99 zł


TeamViewer

Jeden z najpopularniejszych programów do grupowej pracy online. Prowadź konferencje wideo z dowolnego miejsca, udostępniaj pliki a nawet pulpit swojego urządzenia lub rozwiązuj problemy zdalnie na pulpitach innych użytkowników. Korzystaj z zasobów dowolnego urządzenia podpiętego do sieci, przesyłaj pliki a to wszystko pod silnym 256 bitowym kodowaniem sesji.

TeamViewer, aplikacje, biznes, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Platformy: Android. iOS, Windows
Cena: darmowy, mikropłatności w aplikacji


Noisli – Focus, Concentration & Relaxation

Nie da się być produktywnym w niegościnnym środowisku. Z aplikacją Noisli w każdym miejscu możemy poczuć się bardziej komfortowo. Wystarczy włożyć słuchawki, uruchomić program i dostosować dźwięki do tych, przy których lubimy pracować. Szum deszczu, gwar kawiarnianych rozmów a może odgłos palącego się drewna na kominku? A to wszystko bez ruszania się z biura.

Noisli, aplikacje, biznes, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Platformy: iOS, Android
Cena: 8,99 zł


HabitBull

Tak samo jak wytrwałość i konsekwencja w działaniu mogą stać się przyczyną sukcesu w biznesie, tak samo złe nawyki mogą zadecydować o porażce. Jednymi i drugimi zajmie się aplikacja HabitBull. Będzie dokładnie, wręcz drobiazgowo śledzić Twoje zachowania, przypominać o obowiązkach, karcić za niesubordynację i rugować złe przyzwyczajenia. W odpowiednim momencie nagrodzi Cię krzepiącym cytatem albo zablokuje ekran smartfona jeśli nie wykonasz zadeklarowanego planu. Aplikacja nie ma litości, sukces murowany.

nawyki i cele, aplikacje, biznes, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Platformy: iOS, Android, WIndows
Cena: darmowe, mikropłatności w apliakcji


Success with Andrew Johnson

Kiedy już po całym dniu pracy padamy bez życia na łóżko marząc o kilku godzinach zasłużonego snu powinniśmy, zamiast tracić czas na bezproduktywny relaks, pogrążyć się w doskonalącej umysł autohipnozie. I nawet do tak niezwykłego celu znajdziemy przydatny programik. Spod poduszki wyciągnijmy więc słuchawki a z rana nasz umysł będzie już sam potrafił prostą drogą doprowadzić nas do spektakularnego sukcesu.

Success whit Andrew Johnson

Źródło: Google Play

Platformy: Android
Cena: 9,11 zł

 

 

Zobacz również:

TOP 7 aplikacji do efektywnego zarządzania czasem


08.01.2018 14:23
Udostępnij:


Tagi: , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000