Losowe wpisy

polski eksport

Znaczenie polskiego eksportu

W momencie, gdy jedno z największych państw członkowskich zadecydowało o opuszczeniu struktur Unii Europejskiej, a sama idea istnienia związku gospodarczo-politycznego zaczęła być podważana, Polskie wyniki handlu zagranicznego pokazują, jak wielkie Read more
podatki, zmiany, przedsiębiorcy, firma, Ekantor.pl

Ważne zmiany dla przedsiębiorców

Prowadzący własny biznes muszą już od początku 2018 roku zachować wzmożoną czujność. Zmianom bowiem ulega nie tylko system podatkowy i ZUS, ale pojawiają się również dodatkowe opłaty, zasady ochrony danych Read more

8 aplikacji na Androida, które zabezpieczą Twój smartfon


Większość osób używa przynajmniej podstawowego programu antywirusowego na swoim komputerze PC. Dużo mniej jest już posiadaczy podobnej aplikacji na smartfonach z Androidem. A przecież są one tak samo narażone na ataki jak urządzenia desktopowe.

 

Od kiedy smartfony przejęły lwią część naszej aktywności w sieci, lawinowo zaczęło powstawawać oprogramowanie szkodliwe dla systemów mobilnych. Odpowiedzią na nie były oczywiście programy antywirusowe. Jednak urządzenia przenośne są podatne na wiele innych rodzajów zagrożeń, niż tylko wirusy. Kradzieże, zagubienia lub próby nieautoryzowanego dostępu – to tylko najbardziej popularne kłopoty. Na szczęście na większość z nich istnieje odpowiednie lekarstwo. A właściwie  – aplikacja.

 

AVG – antywirus na android

Cena: darmowy

Zakupy w aplikacji: 2,99 zł – 326,10 zł za sztukę

Chroni podczas przeglądania sieci, zabezpiecza połączenie internetowe a do tego na bieżąco skanuje działające aplikacje. W wersji płatnej posiada masę dodatkowych funkcji – od lokalizacji skradzionego telefonu po przechwytywanie zdjęć i nagrań z urządzenia za pomocą zdalnych aplikacji.

>>Zobacz w Google Play<<

AVG, antywirus, aplikacja, android, Ekantor.pl

Źródło: play.google.com

Avast Mobile Security & Antivirus

Cena: bezpłatny

Zakupy w aplikacji: 2,99 zł – 85,99 zł za sztukę

Jeden z najpopularniejszych antywirusów desktopowych również w wersji mobilnej. Radzi sobie ze szkodnikami, przyspiesza działanie systemu i umożliwia blokowanie dostępu do wybranych funkcji urządzenia. Wersja płatna pozwala również blokować wybrane połączenia oraz zapewnia szyfrowany dostęp do sieci, co jest szczególnie przydatne przy korzystaniu z bankowości mobilnej.

>>Zobacz w Google Play<<

Avast, bezpieczeństwo, android, Ekantor.pl

Źródło: play.google.com

Ekran blokady – podstawa bezpiecznego telefonu

Cena: bezpłatny

Podstawowa funkcja bezpieczeństwa większości urządzeń mobilnych. Jeżeli jednak aplikacja dedykowana nam nie wystarcza to ten mały, ale sprytny programik powinien spełnić oczekiwania. Nie tylko zapewnia wiele metod blokowania dostępu do urządzenia (slide, kod, znak, hasło) ale również umożliwia jego personalizację – od tapet po własne widżety. A do tego wyglądem zupełnie przypomina ekran blokady iPhone’a!

>>Zobacz w Google Play<<

ekran blokady, bezpieczeństwo, smartfon, android, Ekantor.pl

Źródło: play.google.com

Smart AppLock – blokada aplikacji na telefon

Cena: bezpłatny

Zakupy w aplikacji: 2,99 zł – 20,99 zł za sztukę

To narzędzie do szczegółowego blokowania funkcji smartfona. Może zaszyfrować wybrane pliki, np. dostęp do katalogu ze zdjęciami lub smsy; uniemożliwić wykonywanie rozmów wychodzących albo korzystanie z płatności w grach. Zapobiega również nieautoryzowanemu odinstalowywaniu aplikacji, korzystaniu z wifi lub podłączaniu urządzeń zewnętrznych.

>>Zobacz w Google Play<<

smart applock, bezpieczeństwo, smartfon, android, aplikacja, Ekantor.pl

Źródło: play.google.com

Secure Eraser – całkowite usunięcie danych, format i ustawienia fabryczne

Cena: bezpłatny

Jeżeli wszelkie zabezpieczenia już nie wystarczają a wrażliwe dane mają szansę wpaść w niepowołane ręce – warto wymazać je na zawsze. Ta aplikacja pozwala permanentnie i nieodwołalnie nadpisać każdy plik w urządzeniu losowym układem zer i jedynek a sam system przywrócić do ustawień fabrycznych. Po takim czyszczeniu możemy z czystym sumieniem sprzedać smartfon bez strachu, że coś prywatnego w nim zostało.

>>Zobacz w Google Play<<

secure eraser, zabezpieczenie, android, smartfon, Ekantor.pl

Źródło: play.google.com

Find My Device – znajdź mój telefon, czyli lokalizacja smartfona

Cena: bezpłatny

Problem ze znalezieniem telefonu, tabletu czy smartwatch’a? Już nie! Dzięki tej aplikacji błyskawicznie zlokalizujesz zaginione urządzenie. Jeśli jest daleko jego położenie wyświetli się na mapie; jeśli blisko – usłyszysz jego dźwięk. Proste, skuteczne i niezwykle przydatne.

>>Zobacz w Google Play<<

find my device, bezpieczeństwo, smartfon, aplikacja, Ekantor.pl

Źródło: play.google.com

 

Kids Place – kontrola rodzicielska i tryb dzieci na Androida

Cena: bezpłatny

Zakupy w aplikacji: 1,79 zł – 23,16 zł za sztukę

Umożliwia dostęp wyłącznie do funkcji i aplikacji wybranych przez rodzica. Uniemożliwia dokonywanie płatności w grach, pozwala odłączyć połączenia telefoniczne a nawet automatycznie uruchamia aplikację przypadkowo zamknięte małymi paluszkami. Wszystko, żeby rodzice znaleźli choć chwilę spokoju!

>>Zobacz w Google Play<<

kids place, aplikacja, smartfon, android, Ekantor.pl

Źródło: play.google.com

Lokalizator Rodziny GPS KidControl – gdzie jest dziecko i telefon?

Cena: bezpłatny

Zakupy w aplikacji: 3,50 zł – 60,99 zł za sztukę

Martwisz się, kiedy Twoje dziecko samodzielnie wędruje do szkoły? Ta aplikacja pozwoli ci cały czas mieć rękę na pulsie. Sprawdź trasę pociechy, zobacz historię poruszania się i zlokalizuj dziecko nawet jeśli telefon jest poza zasięgiem. Dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia o niekontrolowanych zdarzeniach czy niskim poziomie naładowania baterii – bo rodzic zawsze czuwa.

>>Zobacz w Google Play<<

lokalizator rodziny, android, bezpieczeństwo, aplikacja, Ekantor.pl

Źródło: play.google.com

 

 


08.03.2018 13:42
Udostępnij:


Tagi: , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000