blog, dziecko, telefon, aplikacje, smartfon, Ekantor.pl
27 kwietnia 2018,  10:32

Top 7 aplikacji na Androida, które powinien mieć każdy rodzic

4/5 (4)

Opieka na dzieckiem nie jest łatwa. Na szczęście współczesna technologia przychodzi z pomocą młodym rodzicom, a często wręcz ratuje im życie! Zobacz co dobrego niosą ze sobą aplikacje dla młodych rodziców.

Pregnancy Tracker & Baby Countdown Calendar

Cena: bezpłatne

ovia pregenancy tracker & baby countdown calendar, aplikacje, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Szykujecie wyprawkę, zbieracie ubranka i odliczacie każdy dzień do porodu? Ta aplikacja znacznie pomoże w przygotowaniach. Pokaże ile dni minęło i zostało do wielkiego finału, pozwoli śledzić rozwój dziecka, sprawdzi jakie produkty spożywcze będą odpowiednie dla młodej mamy i które lekarstwa mogą być przyjmowane podczas ciąży. Co więcej, uzupełniona odpowiednimi danymi aplikacja, umożliwia śledzenie stanu zdrowia matki, a nawet zadba o jej sen oraz właściwe ćwiczenia.

Baby Sleep Instant

Cena: bezpłatne

Baby Sleep Instant, dziecko, apliakcja, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Który z rodziców nie oddałby w pewnym momencie nerki, żeby tylko uspokoić rozłoszczonego malca? Na szczęście nie ma potrzeby wybierać się do banku organów – wystarczy ta aplikacja. Dla zupełnych noworodków może generować szumy lub monotonne dźwięki np. suszarki, pociągu albo bicia serca. Dla większych – kołysanki. Rodzic ma wreszcie chwilę odpoczynku, o ile pamiętał o włączeniu trybu samolotowego w swoim smartfonie.

Baby tracker – feeding, sleep and diaper

Cena: bezpłatna

baby tracker - feeding sleep and diaper, aplikacje, dziecko, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Dla rodziców, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą, ta aplikacja będzie spełnieniem marzeń. Pozwala notować i śledzić każdy kluczowy aspekt życia noworodka – od posiłków, przez drzemki, aż po zmiany pieluszek. Czytelnie wyświetla zestawienia ostatniej aktywności malca, podaje ile, według wcześniejszych pomiarów, czasu pozostało do końca snu a dzięki rozbudowanym statystykom rodzic może zaobserwować zmiany, które bez programu mogłyby zupełnie ujść jego uwadze.

Peekaboo Moments – Babybook, memories & moments

Cena: bezpłatna
Zakupy w aplikacji: od 4,99 do 499,00 zł

Peekaboo Moments Babybook memories&moments, aplikacje, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Pierwszy kroczek, pierwszy ząbek, pierwsze “mama” i “tata” – to rzeczy które wymagają uwiecznienia. Dzięki tej aplikacji możesz nie tylko zapisać kiedy się wydarzyły ale również podzielić się nimi z bliskimi. Dodawaj zdjęcia i filmy z życia Twojego malucha, notuj osiągnięcia i udostępniaj rodzinie. Stwórz album, który nigdy nie przepadnie a dostępny będzie z każdego miejsca na świecie.

Family GPS tracker My Family

Cena: bezpłatna
Zakupy w aplikacji: od 2,99 do 259, 68 zł

family gps tracker my family, aplikacje, android, Ekantor.pl
Źródło. Google Play

Jeśli chcesz mieć zawsze rękę na pulsie i wiedzieć co się dzieje z Twoimi pociechami – ta aplikacja może być bardzo przydatna. Przede wszystkim lokalizuje na mapie dokładne położenie telefonu dziecka. Co więcej, notuje jego trasę poruszania się, tworząc historię zachowań. Jeżeli nastąpi odstępstwo od wyznaczonej drogi – natychmiast dostaniesz powiadomienie. W wyjątkowych okolicznościach możesz nawet uzyskać dostęp do aparatu i mikrofonu swojej pociechy – niech wie, że zawsze nad nią czuwasz!

Niania 3G

Cena: 17,99 zł

niania 3g, android, aplikacja, dziecko, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Jeżeli dziecko śpi w swoim pokoju a Ty chcesz mieć pewność, że usłyszysz je kiedy się obudzi – zainstaluj tą aplikację. Nie tylko powiadomi Cię o końcu drzemki Twojego malca ale pozwoli uspokoić go bez ruszania się z łóżka. Program działa w sieci WiFi, LTE i 3G dzięki czemu możesz mieć kontrolę nawet na większą odległość.

Baby Phone. Kids Game

Cena: bezpłatna
Zakupy w aplikacji: 12,99 zł za element

baby phone, aplikacje, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Kiedy masz już dość i potrzebujesz choć odrobiny spokoju – telefon zwykle pomaga. Działa tym lepiej jeżeli masz specjalne gadżety dokładnie pod małych użytkowników. W tej aplikacje są skaczące literki i cyferki, wesołe dźwięki i wielkie klawisze w różnych kolorach – w sam raz dla małych paluszków. W sam raz, aby je zająć na kilka dobrych chwil.

Warto przeczytać

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *