blog, dziecko, telefon, aplikacje, smartfon, Ekantor.pl
27 kwietnia 2018,  10:32

Top 7 aplikacji na Androida, które powinien mieć każdy rodzic

4/5 (4)

Opieka na dzieckiem nie jest łatwa. Na szczęście współczesna technologia przychodzi z pomocą młodym rodzicom, a często wręcz ratuje im życie! Zobacz co dobrego niosą ze sobą aplikacje dla młodych rodziców.

Pregnancy Tracker & Baby Countdown Calendar

Cena: bezpłatne

ovia pregenancy tracker & baby countdown calendar, aplikacje, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Szykujecie wyprawkę, zbieracie ubranka i odliczacie każdy dzień do porodu? Ta aplikacja znacznie pomoże w przygotowaniach. Pokaże ile dni minęło i zostało do wielkiego finału, pozwoli śledzić rozwój dziecka, sprawdzi jakie produkty spożywcze będą odpowiednie dla młodej mamy i które lekarstwa mogą być przyjmowane podczas ciąży. Co więcej, uzupełniona odpowiednimi danymi aplikacja, umożliwia śledzenie stanu zdrowia matki, a nawet zadba o jej sen oraz właściwe ćwiczenia.

Baby Sleep Instant

Cena: bezpłatne

Baby Sleep Instant, dziecko, apliakcja, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Który z rodziców nie oddałby w pewnym momencie nerki, żeby tylko uspokoić rozłoszczonego malca? Na szczęście nie ma potrzeby wybierać się do banku organów – wystarczy ta aplikacja. Dla zupełnych noworodków może generować szumy lub monotonne dźwięki np. suszarki, pociągu albo bicia serca. Dla większych – kołysanki. Rodzic ma wreszcie chwilę odpoczynku, o ile pamiętał o włączeniu trybu samolotowego w swoim smartfonie.

Baby tracker – feeding, sleep and diaper

Cena: bezpłatna

baby tracker - feeding sleep and diaper, aplikacje, dziecko, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Dla rodziców, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą, ta aplikacja będzie spełnieniem marzeń. Pozwala notować i śledzić każdy kluczowy aspekt życia noworodka – od posiłków, przez drzemki, aż po zmiany pieluszek. Czytelnie wyświetla zestawienia ostatniej aktywności malca, podaje ile, według wcześniejszych pomiarów, czasu pozostało do końca snu a dzięki rozbudowanym statystykom rodzic może zaobserwować zmiany, które bez programu mogłyby zupełnie ujść jego uwadze.

Peekaboo Moments – Babybook, memories & moments

Cena: bezpłatna
Zakupy w aplikacji: od 4,99 do 499,00 zł

Peekaboo Moments Babybook memories&moments, aplikacje, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Pierwszy kroczek, pierwszy ząbek, pierwsze “mama” i “tata” – to rzeczy które wymagają uwiecznienia. Dzięki tej aplikacji możesz nie tylko zapisać kiedy się wydarzyły ale również podzielić się nimi z bliskimi. Dodawaj zdjęcia i filmy z życia Twojego malucha, notuj osiągnięcia i udostępniaj rodzinie. Stwórz album, który nigdy nie przepadnie a dostępny będzie z każdego miejsca na świecie.

Family GPS tracker My Family

Cena: bezpłatna
Zakupy w aplikacji: od 2,99 do 259, 68 zł

family gps tracker my family, aplikacje, android, Ekantor.pl
Źródło. Google Play

Jeśli chcesz mieć zawsze rękę na pulsie i wiedzieć co się dzieje z Twoimi pociechami – ta aplikacja może być bardzo przydatna. Przede wszystkim lokalizuje na mapie dokładne położenie telefonu dziecka. Co więcej, notuje jego trasę poruszania się, tworząc historię zachowań. Jeżeli nastąpi odstępstwo od wyznaczonej drogi – natychmiast dostaniesz powiadomienie. W wyjątkowych okolicznościach możesz nawet uzyskać dostęp do aparatu i mikrofonu swojej pociechy – niech wie, że zawsze nad nią czuwasz!

Niania 3G

Cena: 17,99 zł

niania 3g, android, aplikacja, dziecko, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Jeżeli dziecko śpi w swoim pokoju a Ty chcesz mieć pewność, że usłyszysz je kiedy się obudzi – zainstaluj tą aplikację. Nie tylko powiadomi Cię o końcu drzemki Twojego malca ale pozwoli uspokoić go bez ruszania się z łóżka. Program działa w sieci WiFi, LTE i 3G dzięki czemu możesz mieć kontrolę nawet na większą odległość.

Baby Phone. Kids Game

Cena: bezpłatna
Zakupy w aplikacji: 12,99 zł za element

baby phone, aplikacje, android, Ekantor.pl
Źródło: Google Play

Kiedy masz już dość i potrzebujesz choć odrobiny spokoju – telefon zwykle pomaga. Działa tym lepiej jeżeli masz specjalne gadżety dokładnie pod małych użytkowników. W tej aplikacje są skaczące literki i cyferki, wesołe dźwięki i wielkie klawisze w różnych kolorach – w sam raz dla małych paluszków. W sam raz, aby je zająć na kilka dobrych chwil.

Warto przeczytać

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *