Losowe wpisy

modele wymiany walut online

Modele wymiany walut

Wymiana walut dzisiaj to czynność prosta, która nie wymaga fachowych działań. Dzięki nowoczesnej technologi przebiega ona w sposób zupełnie nieskomplikowany, wręcz prosty i przyjemny. Najczęstsze dla nas są 3 modele Read more
Frank szwajcarski, CHF, ile kosztuje frank

Frank szwajcarski – ile kosztuje i kiedy najlepiej kupić CHF?

Był obietnicą spokojnej przyszłości. Miał ułatwić zdobycie wymarzonych “czterech kątów”, a w rzeczywistości przyniósł niepewność i problemy finansowe wielu Polakom. Mowa o franku szwajcarskim - wyjątkowo nieprzewidywalnej walucie. Read more

Top 7 aplikacji na Androida, które powinien mieć każdy rodzic


Opieka na dzieckiem nie jest łatwa. Na szczęście współczesna technologia przychodzi z pomocą młodym rodzicom, a często wręcz ratuje im życie! Zobacz co dobrego niosą ze sobą aplikacje dla młodych rodziców.

Pregnancy Tracker & Baby Countdown Calendar

Cena: bezpłatne

ovia pregenancy tracker & baby countdown calendar, aplikacje, android, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Szykujecie wyprawkę, zbieracie ubranka i odliczacie każdy dzień do porodu? Ta aplikacja znacznie pomoże w przygotowaniach. Pokaże ile dni minęło i zostało do wielkiego finału, pozwoli śledzić rozwój dziecka, sprawdzi jakie produkty spożywcze będą odpowiednie dla młodej mamy i które lekarstwa mogą być przyjmowane podczas ciąży. Co więcej, uzupełniona odpowiednimi danymi aplikacja, umożliwia śledzenie stanu zdrowia matki, a nawet zadba o jej sen oraz właściwe ćwiczenia.

Baby Sleep Instant

Cena: bezpłatne

Baby Sleep Instant, dziecko, apliakcja, android, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Który z rodziców nie oddałby w pewnym momencie nerki, żeby tylko uspokoić rozłoszczonego malca? Na szczęście nie ma potrzeby wybierać się do banku organów – wystarczy ta aplikacja. Dla zupełnych noworodków może generować szumy lub monotonne dźwięki np. suszarki, pociągu albo bicia serca. Dla większych – kołysanki. Rodzic ma wreszcie chwilę odpoczynku, o ile pamiętał o włączeniu trybu samolotowego w swoim smartfonie.

Baby tracker – feeding, sleep and diaper

Cena: bezpłatna

baby tracker - feeding sleep and diaper, aplikacje, dziecko, android, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Dla rodziców, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą, ta aplikacja będzie spełnieniem marzeń. Pozwala notować i śledzić każdy kluczowy aspekt życia noworodka – od posiłków, przez drzemki, aż po zmiany pieluszek. Czytelnie wyświetla zestawienia ostatniej aktywności malca, podaje ile, według wcześniejszych pomiarów, czasu pozostało do końca snu a dzięki rozbudowanym statystykom rodzic może zaobserwować zmiany, które bez programu mogłyby zupełnie ujść jego uwadze.

Peekaboo Moments – Babybook, memories & moments

Cena: bezpłatna

Zakupy w aplikacji: od 4,99 do 499,00 zł

Peekaboo Moments Babybook memories&moments, aplikacje, android, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Pierwszy kroczek, pierwszy ząbek, pierwsze “mama” i “tata” – to rzeczy które wymagają uwiecznienia. Dzięki tej aplikacji możesz nie tylko zapisać kiedy się wydarzyły ale również podzielić się nimi z bliskimi. Dodawaj zdjęcia i filmy z życia Twojego malucha, notuj osiągnięcia i udostępniaj rodzinie. Stwórz album, który nigdy nie przepadnie a dostępny będzie z każdego miejsca na świecie.

Family GPS tracker My Family

Cena: bezpłatna

Zakupy w aplikacji: od 2,99 do 259, 68 zł

family gps tracker my family, aplikacje, android, Ekantor.pl

Źródło. Google Play

Jeśli chcesz mieć zawsze rękę na pulsie i wiedzieć co się dzieje z Twoimi pociechami – ta aplikacja może być bardzo przydatna. Przede wszystkim lokalizuje na mapie dokładne położenie telefonu dziecka. Co więcej, notuje jego trasę poruszania się, tworząc historię zachowań. Jeżeli nastąpi odstępstwo od wyznaczonej drogi – natychmiast dostaniesz powiadomienie. W wyjątkowych okolicznościach możesz nawet uzyskać dostęp do aparatu i mikrofonu swojej pociechy – niech wie, że zawsze nad nią czuwasz!

Niania 3G

Cena: 17,99 zł

niania 3g, android, aplikacja, dziecko, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Jeżeli dziecko śpi w swoim pokoju a Ty chcesz mieć pewność, że usłyszysz je kiedy się obudzi – zainstaluj tą aplikację. Nie tylko powiadomi Cię o końcu drzemki Twojego malca ale pozwoli uspokoić go bez ruszania się z łóżka. Program działa w sieci WiFi, LTE i 3G dzięki czemu możesz mieć kontrolę nawet na większą odległość.

Baby Phone. Kids Game

Cena: bezpłatna

Zakupy w aplikacji: 12,99 zł za element

baby phone, aplikacje, android, Ekantor.pl

Źródło: Google Play

Kiedy masz już dość i potrzebujesz choć odrobiny spokoju – telefon zwykle pomaga. Działa tym lepiej jeżeli masz specjalne gadżety dokładnie pod małych użytkowników. W tej aplikacje są skaczące literki i cyferki, wesołe dźwięki i wielkie klawisze w różnych kolorach – w sam raz dla małych paluszków. W sam raz, aby je zająć na kilka dobrych chwil.


27.04.2018 14:40
Udostępnij:


 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000