aplikacje Android, zarabianie, praca, praca online, aplikacje do zarabiania, aplikacje wynagrodzenie
25 marca 2019,  14:13

6 aplikacji na Androida, które pozwalają zarobić

3.36/5 (14)

Czas poświęcony na przeglądanie kolejnych nudnych newsów na profilach znajomych można spożytkować dużo lepiej – wykorzystać go do zarobienia realnych pieniędzy. I to bez odrywania się od ekranu smartfona.

Jeżeli przez cały dzień nie rozstajesz się ze swoim telefonem to dobry moment aby na tej więzi zarobić. Istnieje cała masa aplikacji, które nawet prostą czynność odblokowania ekranu mogą zmonetyzować. Może to być sprytny sposób na dorobienie do domowego budżetu albo motywacja do wyjścia z domu.

BuzzBee – pomoc lokalnym usługodawcom

źródło: Google Play

BuzzBee pozwala zarabiać realne pieniądze wykonując zadania w lokalnych sklepach i punktach usługowych. Mogą to być zdjęcia ekspozycji towaru, informacje o cenach produktów albo ankiety do wypełnienia. Wystarczy wybrać questa a po jego wykonaniu pieniądze od razu przelewane są na konto PayPal.

>>POBIERZ APLIKACJĘ

BeMyEye – miniprace na zlecenie

BeMyEye - aplikacja do zarabiania
źródło: Google Play

Wykonuj miniprace i zarabiaj. Mogą to być zdjęcia wybranych obiektów w okolicy, ankiety, quizy a nawet role tajemniczego klienta oceniającego pracowników danego sklepu. Im więcej zadań wykonasz pomyślnie tym wyższy poziom zdobędziesz, co z kolei przełoży się na ciekawsze, lepiej płatne zlecenia. Co ważne wynagrodzenie za wykonane misje otrzymuje się natychmiast – bez zbierania punktów czy czekania na odległy termin – przelewem na konto lub poprzez PayPal.

>> POBIERZ APLIKACJĘ

Gralpy – praca zdalna w social media

Gralpy - aplikacja do zarabiania
źródło: Google Play

Przypomina trochę BuzzBee ale bez wychodzenia z domu. Żeby zarobić należy wykonywać zadania związane z social mediami – oglądać wskazane filmiki, testować proste aplikacje, pisać komentarze. Co ciekawe, Gralpy pozwala na zarobek pasywny – od każdego znajomego, który przy instalacji wprowadzi nasz kod, zyskamy dodatkowe 10% jego zarobków. Zyski z aplikacji można otrzymać na konto PayPal lub w formie bonów do Amazon lub G2A.

>> POBIERZ APLIKACJĘ

Money SMS – zostań testerem

money SMS - aplikacja do zarabiania Android
źródło: Google Play

Jeśli robienie zadań w terenie uważasz za zbyt męczące a przesunięcie slidera w telefonie jest granicą Twojej wytrzymałości to Money SMS jest propozycją w sam raz. Wystarczy się zarejestrować, wpisać swój numer do bazy danych i otrzymywać co jakiś czas wiadomości tekstowe. Nawet nie trzeba ich czytać! Operatorzy i firmy będą mogli w ten sposób testować nowe usługi oraz badać zasięg kampanii a na Twoje konto PayPal, WebMoney, BitCoin, Litecoin lub Ethereum trafi wynagrodzenie – 0,02€ za każdą otrzymaną wiadomość.

>>POBIERZ APLIKACJĘ

DietBet – zarabianie przez trzymanie formy

DietBet - aplikacja do zarabiania Android
źródło: Goole Play

Zakład, że mi się uda? DietBet nie tylko pozwala zarobić ale też motywuje do podjęcia wysiłku – a konkretnie do zrzucenia wagi. Wystarczy zarejestrować się i dołączyć do istniejącego planu lub stworzyć własny. Trzeba też wpłacić do banku umówioną kwotę. Ci, którym uda się osiągnąć wyznaczony cel dzielą się uzbieraną pulą po równo. Reszta musi zapłacić za kolejną życiową porażkę. Albo lepiej się postarać.

>>POBIERZ APLIKACJĘ

Lockscreen Points – wynagrodzenie za oglądanie reklam

Lockscreen Points - aplikacja do zarabiania Android
źródło: Google Play

Dla wyjątkowo leniwych użytkowników smartfonów też istnieją aplikacje wykorzystujące ich naturalny potencjał. Wystarczy, że kilka razy na godzinę odblokują slider i pozwolą wyświetlić się reklamom. Za każde odblokowanie telefonu naliczone zostaną punkty. 1500 punktów można wymienić na bony zakupowe o wartości 5$ do Amazona, Google Play, iTunes, XBox i inny sklepów. Co ważne, producenci zapewniają, że Lockscreen Points nie powodują zwiększonego zużycia baterii.

>>POBIERZ APLIKACJĘ

Warto przeczytać

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *