Losowe wpisy

blog, speedway best pairs 2018, relacja, Ekantor.pl, Ekantor.pl Team

Ekantor.pl Team na Speedway Best Pairs – zobacz relację!

25 marca Ekantor.pl Team zmierzył się na toruńskiej Motoarenie podczas pierwszej rundy cyklu Speedway Best Pairs. W składzie drużyny znaleźli się Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek i Grzegorz Zengota. Zobacz relację Read more
blog, ciekawostki walutowe, waluty, kryptowaluty, Ekantor.pl

5 ciekawostek walutowych, czyli o wanilii cenniejszej niż srebro

Jak co miesiąc, czołowe miejsca wśród informacji finansowych zajmują kryptowaluty i okolice. Na szczęście świat jest wielki i znaleźć w nim można również informacje o rozszerzającej się strefie euro, wenezuelskim Read more

Ekantor.pl kulturalnie – propozycje na styczeń 2018


Praga, Wenecja, Amsterdam czy Poznań? Na kulturalnej mapie Europy są dziesiątki miejsc wartych odwiedzenia. Każdego miesiąca szukaj interesujących wydarzeń, wybieraj kierunek i w drogę!

 

Karnawał w Wenecji

Data: 27 stycznia – 18 luty 2018

Chyba najbardziej znana impreza karnawałowa europy. Szykowne maski, olśniewające kreacje, tiule i koronki we wnętrzach pamiętających czasy renesansu. Bajecznie przyozdobione gondole, tajemnicze boczne uliczki i mający magiczny urok plac św. Marka. To świetne wydarzenie zarówno dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w prawdziwej zabawie maskowej jak i widzów – karnawał w Wenecji to raj dla fotografów.

Festiwal światła w Amsterdamie

Data: do 21 stycznia

W czasie ciemnych, zimowych dni feeria kolorów rozświetla stolicę Holandii. Kilkudziesięciu artystów z całego świata będzie wystawiać swoje interaktywne prace, zabarwiające ulice, niebo i wodę licznych kanałów. W tym roku tematem przewodnim festiwalu są “Biomimikra” i “Widok na miasto”. Brzmi trochę tajemniczo i bardzo zachęcająco.

Frida Kahlo i Diego Rivera w Poznaniu

Data: do 21 stycznia

Ci, którzy do tej pory nie mieli okazji zwiedzić wystawy w poznańskim Centrum Kultury Zamek, mogą jeszcze nadrobić zaległości. Nietuzinkowy zbiór obrazów pierwszy raz odwiedza Polskę. Znajduje się w nim wiele prac normalnie niedostępnych dla szerszej publiczności – pochodzących z prywatnych kolekcji z całego świata. Wystawie dodaje smaku polski wątek w życiu i twórczości Fridy Kahlo.

Strauss w Operze Wiedeńskiej

Data: do 23 stycznia

Tradycyjnie już pierwszego dnia nowego roku w samym sercu Wiednia będzie okazja zobaczyć “Die Fledermaus” czyli osławioną “Zemstę nietoperza” Johanna Straussa. Nieśmiertelna komedia w trzech aktach zachwyci nawet tych, którzy znają przedstawienie – znane jest bowiem zamiłowanie Austriaków do nieprawdopodobnej wręcz dbałości o rozmach i jakość choreografii.

Opera Wiedeńska

Festiwal kulinarny w Pradze

Data: 05.01.2018

Gratka zarówno dla zawodowych degustatorów jak i zwyczajnych miłośników dobrego jedzenia. Najdroższe restauracje i najlepsi kucharze w mieście pokażą na co ich stać. W tym roku całość odbędzie się pod hasłem “Superfood” – ma być nie tylko smacznie i elegancko ale również zdrowo, harmonijnie i z witaminami. Na festiwal sprzedawane są karnety pozwalające znacznie obniżyć koszty całej imprezy.
praga-korona czeska- ekantor.pl wydarzenia kulturalne w czechach

Berlin Fashion Week

Data: 16 – 19 styczeń

Dwa razy w roku, w środku zimy i lata, Berlin zmienia się w stolicę mody, łączącą wystawców, projektantów, kupujących i widzów na niezwykłych pokazach. Od eko-trendów, street-wearu i plus-size’ów po kreacje najbardziej wziętych trendsetterów – każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokaz mody


03.01.2018 13:49
Udostępnij:


Tagi: , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000