Losowe wpisy

Krytpowaluty, bitcoin

Kryptowaluty – czym są i co warto o nich wiedzieć?

Mimo że pojawiły się niemal 10 lat temu, to na swoje przysłowiowe pięć minut musiały poczekać. Dziś kryptowaluty wywołują coraz więcej zainteresowania. Czy wirtualny pieniądz ma jednak przyszłość?   Czym ... Czytaj całość
NBP - podstawowe zadania i funkcje

NBP – podstawowe zadania i funkcje

W wiadomościach i newsach o tematyce finansowej bardzo często przewija się termin NBP - warto zagłębić się w podstawy funkcjonowania tej ważnej instytucji. Historia NBP Początki działalności NBP - Narodowego ... Czytaj całość

Ekantor.pl kulturalnie – propozycje na styczeń 2018


Praga, Wenecja, Amsterdam czy Poznań? Na kulturalnej mapie Europy są dziesiątki miejsc wartych odwiedzenia. Każdego miesiąca szukaj interesujących wydarzeń, wybieraj kierunek i w drogę!

 

Karnawał w Wenecji

Data: 27 stycznia – 18 luty 2018

Chyba najbardziej znana impreza karnawałowa europy. Szykowne maski, olśniewające kreacje, tiule i koronki we wnętrzach pamiętających czasy renesansu. Bajecznie przyozdobione gondole, tajemnicze boczne uliczki i mający magiczny urok plac św. Marka. To świetne wydarzenie zarówno dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w prawdziwej zabawie maskowej jak i widzów – karnawał w Wenecji to raj dla fotografów.

Festiwal światła w Amsterdamie

Data: do 21 stycznia

W czasie ciemnych, zimowych dni feeria kolorów rozświetla stolicę Holandii. Kilkudziesięciu artystów z całego świata będzie wystawiać swoje interaktywne prace, zabarwiające ulice, niebo i wodę licznych kanałów. W tym roku tematem przewodnim festiwalu są “Biomimikra” i “Widok na miasto”. Brzmi trochę tajemniczo i bardzo zachęcająco.

Frida Kahlo i Diego Rivera w Poznaniu

Data: do 21 stycznia

Ci, którzy do tej pory nie mieli okazji zwiedzić wystawy w poznańskim Centrum Kultury Zamek, mogą jeszcze nadrobić zaległości. Nietuzinkowy zbiór obrazów pierwszy raz odwiedza Polskę. Znajduje się w nim wiele prac normalnie niedostępnych dla szerszej publiczności – pochodzących z prywatnych kolekcji z całego świata. Wystawie dodaje smaku polski wątek w życiu i twórczości Fridy Kahlo.

Strauss w Operze Wiedeńskiej

Data: do 23 stycznia

Tradycyjnie już pierwszego dnia nowego roku w samym sercu Wiednia będzie okazja zobaczyć “Die Fledermaus” czyli osławioną “Zemstę nietoperza” Johanna Straussa. Nieśmiertelna komedia w trzech aktach zachwyci nawet tych, którzy znają przedstawienie – znane jest bowiem zamiłowanie Austriaków do nieprawdopodobnej wręcz dbałości o rozmach i jakość choreografii.

Opera Wiedeńska

Festiwal kulinarny w Pradze

Data: 05.01.2018

Gratka zarówno dla zawodowych degustatorów jak i zwyczajnych miłośników dobrego jedzenia. Najdroższe restauracje i najlepsi kucharze w mieście pokażą na co ich stać. W tym roku całość odbędzie się pod hasłem “Superfood” – ma być nie tylko smacznie i elegancko ale również zdrowo, harmonijnie i z witaminami. Na festiwal sprzedawane są karnety pozwalające znacznie obniżyć koszty całej imprezy.
praga-korona czeska- ekantor.pl wydarzenia kulturalne w czechach

Berlin Fashion Week

Data: 16 – 19 styczeń

Dwa razy w roku, w środku zimy i lata, Berlin zmienia się w stolicę mody, łączącą wystawców, projektantów, kupujących i widzów na niezwykłych pokazach. Od eko-trendów, street-wearu i plus-size’ów po kreacje najbardziej wziętych trendsetterów – każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokaz mody


03.01.2018 13:49
Udostępnij:


Tagi: , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000