Losowe wpisy

blog, promocje bankowe, promocje, bank, Ekantor.pl

Promocje bankowe – czy można na nich zarobić?

Za polecenie konta, skorzystanie z płatności mobilnej lub założenie nowego rachunku można dostać gotówkę, zniżkę a nawet telefon. Promocje stały się dla banków nie tylko sposobem na przyciągnięcie nowego klienta, Read more

Planujesz prowadzić biznes w Internecie? Zobacz w jakiej branży odniesiesz sukces!

Rynek e-commerce w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie. Według szacunków w 2016 roku osiągnął wartość 35 mld złotych a następne lata doprowadzą do podwojenia tej kwoty. Nic więc dziwnego, Read more

Ekantory a kredyty walutowe


Czy opłacalne jest zaciągnięcie kredytu walutowego i spłacanie go przy pośrednictwie ekantorów? Rosnące zainteresowanie klientów zarówno tego rodzaju kredytami, jak i ekantorami jednoznacznie wskazuje że tak. Dowiedzcie się dlaczego.

Samodzielne spłacanie rat

Regulacje prawne obowiązujące w Polsce dopuszczają do spłacania rat samodzielnie, tj. zezwalają na samodzielny zakup waluty oraz dokonywanie spłaty rat w systemie dewizowym. Co za tym idzie, możliwa jest dzięki temu wymiana waluty po korzystnym kursie. Korzystny kurs zaś, to jak wiadomo oszczędności.

Uniezależnienie od banku

Możliwość spłacania kredytu bez konieczności opłacania rat według kursu obowiązującego w banku to olbrzymi atut, który przemawia na korzyść ekantorów. W ten sposób likwidowane są liczne niedogodności narzucane przez bank. Dla przykładu – z ekantorem możliwy jest wybór dnia w którym zakupi się odpowiednią do spłaty kredytu walutę np. franka szwajcarskiego, czy euro po korzystnym kursie, gdy tymczasem bank zawsze narzucał spłatę raty według kursu obowiązującego w danym dniu, który może być dla kredytobiorcy bardzo niekorzystny i przynieść finansowe straty.
Owo uniezależnienie od banków to duża zaleta. To jednocześnie uniezależnienie się od kantorów stacjonarnych, gdyż nie musimy wychodzić z domu, by przeprowadzić transakcję. Zawsze też trzymamy rękę na pulse, na bieżąco obserwując zmiany zachodzące na rynku walut.

Jak widać, kredyty w obcych walutach są bardzo opłacalne i warto ubiegając się o pożyczkę iść w stronę kredytu w obcej walucie. Z ekantorem to się opłaca!


30.10.2015 15:22
Udostępnij:


Tagi: , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000