Losowe wpisy

Praca, zmiany w kodeksie pracy

Obowiązkowy urlop i niższe premie – rząd szykuje zmiany w kodeksie pracy

Elastyczna ilość dni urlopu wypoczynkowego oraz brak możliwości wykorzystania ich w następnych latach - to tylko część proponowanych zmian. Jesienią wiceminister Marcin Zieleniecki przedstawił pomysły na udoskonalenie kodeksu pracy. Na Read more
blog, promocje bankowe, promocje, bank, Ekantor.pl

Promocje bankowe – czy można na nich zarobić?

Za polecenie konta, skorzystanie z płatności mobilnej lub założenie nowego rachunku można dostać gotówkę, zniżkę a nawet telefon. Promocje stały się dla banków nie tylko sposobem na przyciągnięcie nowego klienta, Read more

Najczęstsze obawy dotyczące wymiany walut online


Coraz częściej korzystamy z możliwości wymiany walut za pomocą internetu. Wielu z nas jednak unika takiej właśnie możliwości, przedstawiając liczne obawy związane z taką formą. Oto najczęstsze wątpliwości i lęki jakie niesie ze sobą wymiana walut online.

Kantor online to niewielkie oszczędności

To mit, który utrwalił się w powszechnej podświadomości, a nie ma swojego odzwierciedlenia w realnym życiu. To właśnie kantory internetowe oraz rozmaite platformy społecznościowe to okazja do taniej wymiany pieniędzy. Tym samym w porównaniu z tradycyjnymi, stacjonarnymi kantorami zarobić można tu kilkanaście do kilkudziesięciu groszy za jednostkę walutową.

Wymiana waluty jest związana ze skomplikowanym procesem zakładania konta walutowego w banku.

Choć rzeczywiście w wielu przypadkach potrzebne będzie nam konto walutowe, to jego założenie nie stanowi dziś skomplikowanego procesu. Takie właśnie założenie konta to dziś sprawa błyskawiczna, nie wymagająca skomplikowanych działań, czy procedur, a same formalności trwają zaledwie kilka minut.

Nie będę mieć możliwości negocjowania cen waluty

To jeden z częstszych zarzutów wysuwanych w kierunku ekantorów, całkowicie bezzasadny i nieuprawniony, z praktyki bowiem wynika, iż negocjacje te są jeszcze częstsze i bardziej skuteczne niż w przypadku kantorów stacjonarnych.

ekantory nie posiadają odpowiedniego doświadczenia

To również spore zakłamanie, które wymaga sprostowania. Taka wymiana walut ma miejsce od wielu lat – pierwsza taka wymiana nastąpiła w roku 2009

ekantory są niebezpieczne dla moich oszczędności

Nic bardziej błędnego. O rzetelności firmy można przekonać się korzystając z różnych serwisów typu Opineo. Warto przed podjęciem współpracy sprawdzić opinie na temat konkretnego e-kantoru.


24.10.2015 08:14
Udostępnij:


Tagi: , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000