KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 

 

Losowe wpisy

Ekantor.pl kulturalnie, podróże, wyjazd, Europa, zwiedzanie

Ekantor.pl kulturalnie – luty 2018

Romantyczny wieczór w Rzymie czy wspólne oglądanie meczu na Camp Nou? A może “Star Trek” w niezwykłym otoczeniu londyńskiego muzeum? Zobacz jakie atrakcje kulturalne czekają w całej Europie. Read more
intrastat, firmy, przedsiębiorca, Ekantor.pl

Intrastat – co to jest, jak działa i co oznacza dla przedsiębiorców?

Od kiedy handel wewnątrz Wspólnoty został przepisami zbliżony do obrotu krajowego, instytucje statystyczne przestały mieć możliwość zbierania danych o przepływie towarów. Aby tę lukę wypełnić stworzono Intrastat - narzędzie monitorujące Read more

OmiseGo – wszystko, co musisz wiedzieć o OMG


Co to jest OmiseGo

OmiseGO jest otwartą platformą płatniczą i zdecentralizowaną wymianą wydaną na Ethereum, publicznym publicznym blockchainu typu open source. Deklarowanym celem projektu jest zapewnienie lepszych usług finansowych dla wszystkich użytkowników. Dotyczy to zarówno tych, którzy korzystają z tradycyjnych usług bankowych, jak i osób z krajów rozwijających się oraz miejsc, w których brakuje tradycyjnej infrastruktury bankowej. Kryptowaluta OMG jest obecnie czwartym co do wielkości rynkowym projektem Ethereum na świecie oraz pierwszym, który przekroczył wartość 1 mld USD.

OMG – historia?

OmiseGO jest startupem Jun Hasegawy i Donnie Harinsut, założycieli firmy Omise, która została uruchomiona w 2013 roku w Bangkoku w Tajlandii. Projekt jest wspierany przez współzałożycieli Ethereum: Vitalika Buterina i Gavina Wooda. Pierwsze publiczne wydanie OmiseGO ma nastąpić w pierwszym kwartale 2018 roku. Zaledwie 10% istniejących OMG zostało przekazane twórcom, a 20% zarezerwowano na wydatki związane z rozwojem projektu. Przydział ten jest objęty roczną blokadą. Pozostałe OMG zostały rozdzielone poprzez sprzedaż tokenów.

Najważniejsze cechy OmiseGo

omisego-omgOmiseGO wykorzystuje skalowalny i całkowicie publiczny blockchain, którego konsensus dowodu jest powiązany z działaniami samego łańcucha. Sieć jest zaprojektowana jako wysoce wydajny system wykorzystujący wzajemnie powiązaną konstrukcję blockchain. Podczas gdy usuwanie i rozliczanie odbywa się za pośrednictwem łańcucha blokowego OmiseGO, koszty ochrony wartości transakcyjnej są uzasadniane do innych sieci w sposób, który bezpośrednio promuje wartość tych łańcuchów. Zestaw SDK do portfela OmiseGO White Label pozwala na łatwe wdrażanie różnorodnych rozwiązań płatniczych w niezawodnej sieci.

Ile kosztuje OmiseGO?

Projekt OmiseGo uznawany jest za bardzo obiecujący. Obecnie wspiera go kilka wiodących instytucji finansowych i doradców, takich jak Vitalik Buterin. Firma ma do dyspozycji także wiele innych utalentowanych osób pracujących nad projektem. Współpraca z dużymi graczami, takimi jak Alipay, daje mu strategiczną przewagę nad podobnymi platformami. OMG zakupić można na praktycznie każdej większej giełdzie kryptowalut.

OMG – co jeszcze musisz wiedzieć?

OmiseGO jest odpowiedzią na istotną kwestię koordynacji pomiędzy procesorami, punktami wejścia i instytucjami powiązanymi z pieniędzmi. Dzięki umocnieniu zdecentralizowanego handlu na otwartym bloku blockchain przy dużych nakładach i minimalnym nakładzie wysiłków, OmiseGO daje przełomową korzyść w zakresie wymiany wartości, pracując krzyżowo nad formami monetarnymi i rodzajami zasobów.
Dzięki umowie OmiseGO związanej z główną siecią Ethereum, każdy będzie miał możliwość prowadzenia wymiany związanej z pieniędzmi w całkowicie zdecentralizowany i rozsądny sposób. Ogromna liczba standardowych klientów w największych rozwijających się gospodarkach na świecie będzie uprawniona do wprowadzenia zmiany polegającej na wykorzystaniu pieniężnej gotówki do wykorzystania zdecentralizowanych standardów monetarnych.


23.02.2018 03:44
Udostępnij:


Tagi: , , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000