Ekantor.pl, wtyczka, WordPress
30 sierpnia 2016,  00:00

Wtyczka Ekantor.pl na platformie WordPress

Szybki i bezproblemowy przepływ informacji jest jednym z ważniejszych czynników decydujących o tym, że użytkownik sieci chętniej korzysta i wraca na daną stronę internetową. Dlatego chcąc pomóc budować pozytywne relacje z potencjalnymi Klientami stworzyliśmy wtyczkę Ekantor.pl przeznaczoną do instalacji na platformie WordPress.

Możliwości WordPressa sprawiają, że jest on coraz częściej wykorzystywany nie tylko do prowadzenia amatorskich blogów, ale również w pełni profesjonalnych witryn, a mnogość oferowanych wtyczek pozwala w prosty sposób dostosować stronę do indywidualnych potrzeb jej użytkowników.

Czytelność komunikatu oraz szybki dostęp do interesujących informacji pozwala zdobyć przewagę nad konkurencyjnymi stronami. Mając na uwadze ten aspekt stworzyliśmy specjalną wtyczkę Ekantor.pl. Po zainstalowaniu na WordPressie da ona użytkownikom dostęp do aktualnego kursu następujących par walutowych: EUR/USD, EUR/PLN, USD/PLN, CHF/PLN, GBP/PLN. Jest do doskonałe narzędzie, które może być wykorzystane zarówno na stronach o tematyce finansowej, jak i witrynach deweloperskich.
Instalacja wtyczki jest intuicyjna. Wystarczy zalogować się do panelu WordPress i w zakładce “Wtyczki” wyszukać Ekantor.pl, a następnie dodać ją na stronę jako widget. Prawda, że proste?

wtyczka Ekantor.pl na WordPress
Wtyczka Ekantor.pl na WordPress

 

Życzmy owocnego korzystania z narzędzia oraz zapraszamy również do korzystania z dodatku Ekantor.pl przeznaczonego dla najpopularniejszych przeglądarek.

Jeden komentarz “Wtyczka Ekantor.pl na platformie WordPress

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *