Losowe wpisy

weekendowy_wypad

Weekendowy wypad – jak i gdzie podróżować, aby było tanio. Radzą blogerzy i biura turystyczne

“Przygotowania i planowanie to też już część wyjazdu, więc również mogą być ekscytujące, czyż nie?” - takie pytanie zadają autorzy jednego z blogów o tematyce podróżniczej. Mimo, to dla wielu ... Czytaj całość

O monetach słów kilka

Numizmatyka jest bardzo ciekawą dziedziną, zwłaszcza, gdy chodzi o historię monet. Każdy kraj ma swoje własne monety zwane bilonem - dostępne podczas wymiany walut. Pierwsze monety ... Czytaj całość

Wtyczka Ekantor.pl na platformie WordPress


Szybki i bezproblemowy przepływ informacji jest jednym z ważniejszych czynników decydujących o tym, że użytkownik sieci chętniej korzysta i wraca na daną stronę internetową. Dlatego chcąc pomóc budować pozytywne relacje z potencjalnymi Klientami stworzyliśmy wtyczkę Ekantor.pl przeznaczoną do instalacji na platformie WordPress.

 

Możliwości WordPressa sprawiają, że jest on coraz częściej wykorzystywany nie tylko do prowadzenia amatorskich blogów, ale również w pełni profesjonalnych witryn, a mnogość oferowanych wtyczek pozwala w prosty sposób dostosować stronę do indywidualnych potrzeb jej użytkowników.

 

Czytelność komunikatu oraz szybki dostęp do interesujących informacji pozwala zdobyć przewagę nad konkurencyjnymi stronami. Mając na uwadze ten aspekt stworzyliśmy specjalną wtyczkę Ekantor.pl. Po zainstalowaniu na WordPressie da ona użytkownikom dostęp do aktualnego kursu następujących par walutowych: EUR/USD, EUR/PLN, USD/PLN, CHF/PLN, GBP/PLN. Jest do doskonałe narzędzie, które może być wykorzystane zarówno na stronach o tematyce finansowej, jak i witrynach deweloperskich.
Instalacja wtyczki jest intuicyjna. Wystarczy zalogować się do panelu WordPress i w zakładce “Wtyczki” wyszukać Ekantor.pl, a następnie dodać ją na stronę jako widget. Prawda, że proste?

 

wtyczka Ekantor.pl na WordPress

Wtyczka Ekantor.pl na WordPress

 

Życzmy owocnego korzystania z narzędzia oraz zapraszamy również do korzystania z dodatku Ekantor.pl przeznaczonego dla najpopularniejszych przeglądarek.


30.08.2016 10:26
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000