opinie klientów, oceny, Opineo, komentarze, opinia o kantorze, wymiana walut, Ekantor.pl
9 czerwca 2015,  12:23

Kantory internetowe w opinii Klientów

5/5 (6)

Ponoć w życiu nie warto się kierować opinią innych, jednak przy wyborze kantoru wymiany walut – już tak. W ten sposób można znaleźć godnego zaufania partnera, z którym współpraca trwać będzie dłużej niż jedna wymiana.

Dowiedz się, gdzie szukać rzetelnych opinii na temat kantorów internetowych

Kantor internetowy opinie znajomych

Rodzina, przyjaciele, znajomi – to oni w pierwszej kolejności mogą opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z wymianą walut na przykład w Ekantor.pl. Ale nie oszukujmy się, nie jest to temat, który towarzyszy Polakom podczas wspólnych obiadów. Chyba, że wśród bliskich znajdzie się analityk walutowy, wtedy na mur beton przy niedzielnym rosole posłuchasz świeżych ploteczek z ECB i dowiesz się, że temat podwyżki stóp w USA jest już zdyskontowany (tak, analitycy używają takich dziwnych słów). Przy okazji zapytasz się, który z kantorów oferuje obecnie najniższe kursy. Jeżeli jednak Twoje posiłki przebiegają w nieco innej atmosferze, to może być  Ci ciężko poznać opinię na temat transakcji w danym kantorze. A kiedy już potrzebujesz zapytać, to właściwie nie wiesz kogo. Z pomocą przychodzi internet – niestety, nie każda opinia zamieszczona w sieci jest wartościowa.

cta_cta_ekantor.pl_kantor_internetowy_wymiana_walut_online_10%taniej_niż wbanku_blog_finansowy

Opinie o kantorze internetowym – fora

Jedno z najsłabszych miejsc na zweryfikowanie opinii na temat kantoru. Jak i zresztą jakiejkolwiek innej opinii. Poruszanie się po forach internetowych przypomina bowiem próbę zerwania kwiatów do bukietu na łące pełnej chwastów. Anonimowość osób dodających komentarze sprawia, że zamiast z wiarygodną opinią, częściej mamy do czynienia z marketingiem szeptanym pisanym na zlecenie, co z punktu widzenia klienta jest całkowicie bezwartościowe.

Kantor wymiany walut opinie na Opineo

Te wartościowe opinie znaleźć można na dedykowanych platformach, których celem jest przekazanie – popartych doświadczeniem – informacji na temat danej firmy, usługi czy produktu. W Polsce jednym z największych i najpopularniejszych serwisów jest Opineo, gdzie jako firma Ekantor.pl korzystamy z systemu wiarygodnych opinii. Oznacza to, że wszystkie oceny, jak i umieszczone komentarze zostały wystawione przez autentycznych Klientów, którzy wymienili walutę za naszym pośrednictwem. Zapewne pierwsze, co zechcesz sprawdzić to te negatywne oceny, prawda? U nas ich jednak nie ma 🙂 Od początku działalności nikt nas w ten sposób nie ocenił, przez co Ekantor.pl od dłuższego czasu znajduje się w rankingu 10 najlepiej ocenianych firm. Nasi Klienci docenili nas przede wszystkim za:

  • szybki czas wymiany walut,
  • niskie kursy walut,
  • sprawność przeprowadzenia transakcji,
  • profesjonalizm,
  • bezproblemowy kontakt i pomoc.

opinie, oceny, komentarz, Opineo, kantor internetowy, wymiana walut, Ekantor.pl

Kantor online – ocena w serwisie Facebook

Opineo nie jest jednak jedynym źródłem rzetelnych opinii. Możliwość oceniania i wystawiania komentarzy na temat firm daje także Facebook. Mimo że umieszczane na fanpage’ach opinie nie są co prawda zweryfikowane, to jednak masz możliwość poznania lepiej samego recenzenta. Warto przy tym  zauważyć, że pewnym fundamentem tego serwisu jest pisanie o rzeczach, które wywołają reakcję, dlatego ludzie chętniej niż o zaletach, rozmawiają w nim o wadach. Na szczęście pod tym względem profil Ekantor.pl na Facebooku jest nudny. No, może niezupełnie. Średnia naszych ocen została zaniżona przez fikcyjnego użytkownika – co niestety też się zdarza.

Opinie o kantorze i komentarze w mediach społecznościowych

Media społecznościowe to jednak nie tylko Facebook. Firmy są aktywne również w innych serwisach, co znacznie ułatwia pozyskanie opinii na ich temat. Można ich szukać choćby w komentarzach znajdujących się pod umieszczanymi filmami czy zdjęciami. Niestety w tym przypadku również trzeba pozostać wyczulonym na elementy marketingu szeptanego i fikcyjne opinie.

Popularność, ale również liczba kantorów internetowych w Polsce rośnie. To dobrze, bo warto jest mieć wybór. Jednak spośród długiej listy firm zajmujących się wymianą walut online należy znaleźć taką, dla której hasła “najniższe kursy” i “błyskawiczna transakcja” nie będą jedynie pustymi sloganami reklamowymi.

Warto przeczytać

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *