Losowe wpisy

Emmanuel Macron

Emmanuel Macron – kim jest nowy prezydent Francji?

Do 23. kwietnia przedstawiany był przede wszystkim jako jeden z kontrkandydatów eurosceptycznej Marine Le Pen o centrowych poglądach i - wzbudzającym kontrowersje - życiu prywatnym. Jego dość niespodziewane zwycięstwo w ... Czytaj całość
Skarbówka zablokowanie konto firmowych

Skarbówka będzie mogła zablokować konta firmowe na 72h

Założenia przyjętego przez Radę Ministrów projektu są słuszne. Ma on przeciwdziałać wyłudzeniom skarbowym. Niestety nowa broń może uderzyć nie tylko w przestępców, ale również w przedsiębiorców.   Od tej pory ... Czytaj całość

Modele wymiany walut


Wymiana walut dzisiaj to czynność prosta, która nie wymaga fachowych działań. Dzięki nowoczesnej technologi przebiega ona w sposób zupełnie nieskomplikowany, wręcz prosty i przyjemny.

Najczęstsze dla nas są 3 modele wymiany walut, które są dostosowane do odbiorcy.

Pierwszy model to transakcje z rachunku bankowego, które polegają na zamawianiu waluty po kursie obowiązującym oraz opłaceniu takiego zamówienia w ciągu zaledwie 24 godzin od zakupu.

Drugi model polega na transakcjach z portfela walutowego, czyli zasilonego drobnymi kwotami. Dzięki zasileniu z dodatkowego źródła zyskuje się pewną niezależność od kantorów stacjonarnych

Trzeci model – transakcje społecznościowe – to opcja szczególnie ważna i przydatna.

W większości przypadków cieszyć należy się prostotą i łatwością płynącą z takich rozwiązań. Dużym atutem jest dostęp do dużej ilości walut, co może okazać się bardzo istotnym atutem. Kursy ustalane są indywidualnie, są one ponadto ustalane zgodnie z notowaniami na giełdzie. Co bardzo wygodne i praktyczne – transakcje przeprowadzać można przez 7 dni w tygodniu o dowolnie wybranej porze. Bardzo przydatna jest opcja ułatwiająca skorzystanie z najdogodniejszej możliwości – wykorzystania najdogodniejszych kursów walut oraz porównania ich. Przy zasilonym portfelu dokonać można kilku różnych zabiegów, nie związanych ze sobą, warto więc zawczasu je rozplanować.

Wszechstronność kantorów online

Ważne jest także to, iż nawet posiadając konta w różnych bankach liczyć można na niskie koszty operacji takich jak wspomniana wymiana walut, czy kupowanie, jak i sprzedawanie.


12.11.2015 14:25
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000