Pillar – wszystko, co musisz wiedzieć o PLR

Co to jest Pillar?

Pillar (PLR) to szwajcarski projekt blockchain z tokenem działającym w sieci Ethereum.Projekt został opracowany jako alternatywa dla innych start-upów blockchain.Cele projektu obejmują nadanie jednostkom suwerenności nad własnymi danymi. Kryptowaluta Pillar ma na celu umożliwienie jednostkom dostępu do uniwersalnego konta, które może wykorzystać jako portal do uzyskiwania dostępu do szerokiej gamy usług online. Celem jest zastąpienie zewnętrznych aplikacji własnymi usługami, dzięki czemu użytkownicy nie będą zachęcani do instalowania dziesiątek produktów różnych firm.

PLR – historia?

pillar-plrPillar to projekt firmy Twenty Thirty AG z siedzibą w Zug w Szwajcarii., będącej bardzo otwartym przedsiębiorstwem. TT AG jest spółką celową i nie ma struktury zarządzania. Projekt ten zawdzięcza swoje istnienie zespołowi ochotników w wieku 20-30 lat i opiera się na założeniach opisanych w książce „Pull” Davida Siegela. Środki uzyskane dzięki sukcesowi kryptowaluty firma chce przeznaczyć na otwarcie pierwszego centrum innowacji Blockchain w Londynie.

Najważniejsze cechy Pillar

Jako platforma, Pillar ma na celu promowanie wartości korzystania z cyfrowego portfela oraz systemu tokenów. Oferowane rozwiązania opracowano w celu stworzenia skonsolidowanego doświadczenia online, wolnego od aplikacji i niepotrzebnych loginów. Projekt Pillar zapewnia użytkownikom dostęp do tajnych kluczy z dostępem do kont za pośrednictwem portfeli. Ułatwia to korzystanie z różnych walut cyfrowych, a także wewnętrznych żetonów PLR. Zamiast przełączać się między platformami w celu przetwarzania waluty, użytkownik może pracować z jednego centralnego pulpitu nawigacyjnego. PlatformSocial Networks Listinga Pillar planuje przydzielać tokeny za pomocą różnych projektów, takich jak przedsprzedaż i sprzedaż. Przedsprzedaż odbywa się za pomocą Inteligentnego Kontraktu i adresu Ether. Sprzedaż tokena jest dostępna dla społeczności za pośrednictwem Inteligentnej Umowy. Po zakończeniu sprzedaży, nabywcy otrzymają tokeny ERC20. Według twórców projektu Pillar, pozostaną one niezależne od jakiejkolwiek innej kryptowaluty.

Ile kosztuje Pillar?

PLR jest akceptowany na różnych platformach, dzięki czemu można nim płacić za różne usługi. Sprzedaż Tokenów odbyła się w ciągu 15 lipca 2017 roku. Wydano 800 milionów żetonów, z czego 70% zostało przeznaczonych na sprzedaż dla społeczności. Minimalna podwyżka wyniesie około 8 milionów dolarów, wyprzedanych przed sprzedażą i wycenionych na około 80 milionów tokenów. Celem jest 30 milionów dolarów w cenie sprzedaży. Limit ustanowiono na 528 milionów żetonów.

PLR – co jeszcze musisz wiedzieć?

Projekt Pillar ma ogromny potencjał wpływu na usługi e-administracji, tożsamość, ochronę i bezpieczeństwo użytkowników, zarządzanie majątkiem, zatrudnianie oraz różne wysoko cenione branże. Firma chce zbudować innowacyjną infrastrukturę, narzędzia, aplikacje oraz inteligentne kontrakty, z których do roku 2030 korzystać będą miliony ludzi na całym świecie. Użytkownicy będą mogli wykorzystywać dane według własnego uznania, zamiast nieświadomie przekazywać je różnym firmom. Kryptowaluta Pillar proponuje rozwiązania, które uniemożliwią licznym korporacjom manipulowanie danymi użytkowników oraz korzystanie z nich, kiedy tylko zechcą. Chociaż portfel i platforma są otwarte i bezpłatne, użytkownicy muszą płacić za różne usługi za pomocą żetonów PLR, gdy będą z nich korzystać. Token zasila cały ekosystem, dając natychmiastowy model biznesowy wielu projektom, które można ze sobą powiązać.

Data: 01.03.2018,  00:00