PREMIE OD BANKÓW
11 grudnia 2017,  12:49

Wielka lista świątecznych promocji w bankach – zapłacą za zakupy, ale pod jednym warunkiem

5/5 (1)

Dla mamy perfumy, dla taty seria ulubionych kryminałów, a dla żony wymarzony płaszcz (koniecznie “taki uroczy, malachitowy”). Jeżeli listę świątecznych zakupów masz już przygotowaną to znaczy, że połowa sukcesu za tobą. Druga połowa to znaleźć kogoś kto za to wszystko zapłaci. Bank może w tym pomóc, jednak nie zrobi tego zupełnie za darmo.

Bank prześcigają się sposobami na to, jak przyciągnąć do siebie klientów (szkoda tylko, że sama oferta banku staje się przy tym coraz mniej atrakcyjna – sprawdź Koniec darmowej bankowości). Wśród stosowanych metod: zniżki na zakupy, bony do popularnych sieciówek czy po prostu zwrot pieniędzy. Jeżeli więc przed końcem roku planowałeś poszerzyć listę usług w swoim banku, dowiedz się czy możesz dodatkowo na tym jeszcze skorzystać.

Kalendarz adwentowy od Citibank

Prawdziwie świąteczną promocję przygotował dla Klientów Citibank łącząc w jednym uroki dorosłości z dziecięcą ciekawością. Od 1 grudnia dla posiadaczy kart Citi Handlowy otwierane są okienka specjalnego kalendarza adwentowego, a tam zniżki do popularnych sklepów m.in. DUKA, The Body Shop, Empiku, Multikina czy Answear.

Warunki promocji: różne w zależności od sklepu, szczegóły podawane są w poszczególnych okienkach.

Szczegóły promocji

400 zł na zakupy w PrezentMarzeń od Citibank

Marzysz o ekstremalnych przeżyciach, ale przy codziennych wydatkach po prostu szkoda ci na to pieniędzy? A może chcesz sprawić naprawdę wyjątkowy prezent bliskiej osobie? Podpisując umowę oraz spełniając kilka warunków Citibank Handlowy wręczy bon w wysokości 400 zł do wykorzystania w sklepie PrezentMarzeń.pl. Promocja trwa do 31 grudnia 2017.

Warunki promocji: złożenie wniosku na Kartę Kredytową Citi Simplicity, zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, dokonanie 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę.

Szczegóły promocji

400 zł do wydania na Allegro od Citi Handlowy

Dłużej, bo do końca stycznia 2018 roku można skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia jest 400 zł na zakupy w serwisie Allegro. Warunki podobne, co wyżej jednak tym razem należy dokonać transakcji na określoną kwotę.

Warunki promocji: złożenie i otrzymanie Karty Kredytowej Citi Simplicity (RRSO 10,47%), dokonanie transakcji o łącznej wartości min. 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego.

Szczegóły promocji:

100 zł do sklepu Biedronka od Citi Handlowy

Wśród ofert promocyjnych Citi Handlowy znaleźć można bon o wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie Biedronka. Jeden klient jest w stanie zgarnąć aż 7 takich kuponów. Oferta dotyczy posiadaczy wybranych kart kredytowych. Promocja kończy się 15 stycznia 2018.

Warunki promocji: pożyczenie 2000 złotych z limitu wybranych kart kredytowych w Citibank Online lub przez SMS na smartfonie bez logowania do Citibank Online.

Szczegóły promocji

30 zł do Żabki i Freshmarket od BZ WBK

BZ WBK postanowił promocją skusić Klientów do korzystania z aplikacji mobilnej. Warto zauważyć, że ta forma płatności cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Stąd też wiele osób nie będzie miało problemów ze spełnieniem warunków. Trzeba się jednak spieszyć ponieważ promocja trwa do 31 grudnia 2017. Do zgarnięcia są bony w wysokości 30 zł na zakupy w Żabce i Freshmarket.

Warunki promocji: zainstalować aplikację Android Pay, zaakceptować regulamin, dodać do aplikacji kartę płatniczą BZ WBK, zatwierdzić zaproszenie do wzięcia udziału w promocji lub wpisać kod „BZWBK30″, dokonać 5 transakcji przy użyciu aplikacji.

Szczegóły promocji

Karty podarunkowe o wartości 10 000 zł od PKO Banku Polskiego

Tym razem konkurs, ale za to jaki. Bank PKO BP wraz z Visa przygotowali nie lada gratkę dla miłośników zimowego szaleństwa. Płacąc kartą Visa wydaną przez PKO BP można wygrać bilety na Zimowe Igrzyska Olimpijskie lub karty podarunkowe o wartości 10 000 złotych! Zainteresowani? Trzeba się więc spieszyć. Zabawa trwa do 27 grudnia 2017.

Warunki promocji: zapłacić kartą Visa za minimum 5 zł, zachować potwierdzenie transakcji, zapoznać się z regulaminem transakcji i zaakceptować go, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych, wypełnić formularz na stronie Visa i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Szczegóły promocji

Zniżki do ekskluzywnych sklepów od PKO BP

To nie koniec promocji przygotowanych przez bank PKO BP. Klienci płacący prestiżowymi kartkami mogą bowiem skorzystać z programu przywilejów, czyli zniżek do ekskluzywnych sklepów, których pełna lista znajduje się na stronie Banku.

Warunki promocji: korzystanie z jednej z następujących kart – PKO Visa Infinite, PKO MasterCard Platinum, złota karta kredytowa PKO Visa Gold, złota karta kredytowa PKO MasterCard Gold, karta typu charge PKO Visa Gold, karta debetowa PKO Ekspres dla Klientów Programu AURUM, karta debetowa PKO Ekspres dla Klientów Programu PLATINIUM oraz PKO Diners Club

Szczegóły promocji

Lista sklepów

Dodatkowa kasa za bezgotówkowe transakcje bank PKO BP

Bank stara się również przekonać klientów do bezgotówkowych transakcji stąd też od czasu do czasu na stronie można znaleźć promocje przygotowane właśnie z myślą o tego rodzaju płatnościach. Wśród nich 20 zł za trzykrotną płatność zbliżeniową telefonem, czy konkurs w którym zdobyć można nawet 1000 zł.

Konkurs za co uwielbiasz IKO? DO 22.12.2017

#Wartobezgotówkowo z IKO

Zwroty za zakupy od mBank

mBank jako formę promocji upatrzył sobie system zwrotów za zakupy. I tak… otwierając rachunek eKonto standard lub eKonto Plus i płacąc kartą lub poprzez BLIK można zyskać nawet 650 zł zwrotu za zakupy. Klienci banku mają również możliwość korzystania z dostępnych w systemie transakcyjnym banku mOkazji i tym samym otrzymania zwrotu za dane usługi czy zakupy.

Promocje do eKonta

mOkazje

Rabaty do sklepów od mBank

Zakupy z mBankiem mogą być tańsze również dzięki przygotowanych z myślą o Klientach płacących kartą rabatach. Wśród nich m.in.10% zniżki na zakupy w Cinemacity.

Warunki promocji:  poinformowanie sprzedawcy w danym punkcie przed wystawieniem rachunku o płaceniu kartą mBanku i chęci skorzystania ze zniżki

Szczegóły promocji i lista sklepów

80 zł do Empik.com, a może 4 bilety do kina od banku Millennium?

Bank Millennium przygotował nagrody zarówno dla osób polecających usługi banku, jak i tych które zdecydowały się skorzystać z polecenia. Warunkiem jest założenie konta Konto 360° lub Konto 360° Student oraz dokonanie płatności kartą lub BLIKIEM na odpowiednią kwotę. Nagrodę każdy może wybrać , jaką chce: 4 bilety do Multikina lub kina Helios, bon 80 zł do Empik.com, premia 10% na zakupy, lokata 4% w skali roku.

Warunki promocji: dołączenie do programu LUBIĘ TO POLECAM, polecenie Konta 360° lub Konta 360° Student, zachęcanie do płatności kartą lub BLIKIEM. jeżeli znajomy założy konto i w ciągu 30 dni dokona płatności na kwotę 360 zł obie osoby otrzymają nagrodę.

Szczegóły promocji

100 zł do RTV Euro AGD i inne od Credit Agricole

Klub Rabatowy to miejsce, gdzie czekają specjalne zniżki dla klientów Credit Agricole. Do końca grudnia można zgarnąć m.in. 20 % zniżki na zakupy w Answear.com czy 100 zł rabatu na zakup Lenovo Star Wars™: Jedi Challenges by Lenovo – idealnego prezentu dla każdego fana Gwiezdnych Wojen.

Szczegóły promocji i lista sklepów

Nawet 800 zł zwrotu za zakupy w NEONET od Credit Agricole

Bank przygotował także promocję dla osób, które dokonają zakupów w salonach Neonet na Credit Agricole Raty.

Szczegóły promocji

100 zł do IKEA od BGŻ BNP PARIBAS

Bank promocją “Konto dla domu” chce przekonać do siebie nowych Klientów. Dla osób, które do dnia 22 grudnia zdecydują się na otwarcie Konta Optymalnego bank przygotował 100 zł premii do wykorzystania w sklepie Ikea. Niestety, promocją objęte będzie 1000 pierwszych zgłoszeń, a biorąc pod uwagę, że promocja rozpoczęła się już pod koniec października to można spodziewać się, że nie znajdziemy się w gronie szczęśliwców.

Warunki promocji: złożenie wniosku o otwarcie Konta Optymalnego do 22.12.2017, rejestracja w promocji, podpisanie umowy do 12.01.2018, zapewnienie w styczniu wpływów w wysokości min. 1000, dokonanie transakcji na min. 300 zł oraz zalogowanie się do bankowości elektronicznej.

Szczegóły promocji

100 zł do H&M od BGŻ BNP Paribas

Jeżeli od wystroju wnętrz wolisz modę, to równolegle bank prowadzi promocję “Stylowe Konto”. Warunki podobne, zatem także i w tym przypadku liczy się kto pierwszy ten lepszy i z promocji skorzysta tylko 1000 pierwszych osób.

Warunki promocji: złożenie wniosku o otwarcie Konta Optymalnego do 22.12.2017, rejestracja w promocji, podpisanie umowy do 12.01.2018, zapewnienie w styczniu wpływów w wysokości min. 1000, dokonanie transakcji na min. 300 zł oraz zalogowanie się do bankowości elektronicznej.

Szczegóły promocji

200 zł do Empik.com od BGŻ BNP Paribas

Promocja dla Klientów, którzy myślą o Karcie Kredytowej.BGŻ BNP Paribas za jej założenie oraz dokonanie transakcji na kwotę min. 1000 zł przygotował premię na 200 zł do wykorzystania na Empik.com. Czas trwania promocji do 31 grudnia 2017.

Warunki promocji: założenie karty kredytowej z rzeczywistym rocznym oprocentowaniem 14,42%, dokonanie transakcji na min. 1000 zł.

Szczegóły promocji

Warto przeczytać

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *