Losowe wpisy

zgubiona paczka, brak paczki, przesyłka z zagranicy, Ekantor.pl

Brak paczki z zagranicy a reklamacja. Czy można odzyskać pieniądze?

Zagraniczne sklepy internetowe cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Niektóre paczki, zanim trafią pod drzwi adresata, muszą pokonać pół świata i czasami w innej części tego świata zostają. Czy Read more

Czy agencja Fitch postąpi podobnie jak Moody’s? Rating może zostać obniżony?

Po chwili spokoju rynek finansowy ponownie obudzi się do spekulacji, na temat tego, jaki wydźwięk będzie miał lipcowy raport agencji Fitch. Czy ostatnie obniżenie prognozy PKB należy traktować, jako ostrzeżenie? Read more

Deutsche Bank Polska


Deutsche Bank

Znany bank międzynarodowy, funkcjonujący pod nazwą Deutsche Bank, jest jedną z najpotężniejszych instytucji finansowych na świecie, osiągającą ogromne zyski. Został założony w Berlinie, w 1870 roku przez Adelberta Delbrucka i Ludwiga Bambergera, którzy specjalizowali się w obsługach finansowych handlu zagranicznego. Bardzo szybko Deutsche Bank osiągnął sukces i uruchomił mnóstwo filii na całym świecie.

Polska siedziba banku mieści się w Warszawie. Deutsche Bank Polska jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, zajmującym się kierowaniem swojej oferty do klientów indywidualnych, korporacyjnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Specjalizacją banku jest doradztwo dotyczące finansowaniu udziałów kapitałowych, wprowadzaniu na giełdę, pozyskiwania kapitału oraz emisji akcji i pożyczek finansowych.

Kursy walut Deutsche Bank

WalutaDeutsche Bank kupnoekantor.pl kupnoDeutsche Bank sprzedażekantor.pl sprzedaż
4.01774.14564.30894.1913
3.24553.35533.48073.3997
3.42963.45203.51543.4979
4.60854.72244.94274.7668
Czas danych: 20/04/2018 godzina 08:39
"Kupno" - Bank lub ekantor.pl kupuje od Ciebie walutę, im wyższa cena tym lepiej dla Ciebie.
"Sprzedaż" - Bank lub ekantor.pl sprzedaje Tobie walutę, im niższa cena tym lepiej dla Ciebie.

 

Historia rozpoczęcia działalności Deutsche Bank Polska

Logo Deutsche BankW latach 90-tych spółka działała na terenie Polski w dwóch osobnych instytucjach. Deutsche Bank Polska SA powstał jako pierwszy oddział Deutsche Banku w Polsce, w Warszawie w 1995 roku. Zajmował się bankowością korporacyjną i inwestycyjną, która interesowała przede wszystkim małe i duże przedsiębiorstwa, koncerny międzynarodowe oraz instytucje finansowe. Drugi bank, Deutsche Bank PBC SA został uruchomiony w 2001 roku w wyniku współpracy Deutsche Bank Polska S.A z Bankiem Współpracy Regionalnej S.A.

Zarząd Deutsche Bank AG we Frankfurcie zadecydował o utworzeniu silnego banku uniwersalnego, trafiającego do wszystkich grup zainteresowanych klientów. W ten sposób, w 2012 roku rozpoczęto realizację połączenia polskich oddziałów Deutsche Banku, która została sfinalizowana kilka miesięcy później. Oficjalnie Deutsche Bank Polska S.A powstały z dwóch polskich oddziałów, rozpoczął swoją działalność 31 stycznia 2014 roku.

Oferta Deutsche Banku

Usługi Deutsche Bank Polska charakteryzują się wyspecjalizowanym targetem, do którego są kierowane. Najwięcej korzyści na korzystaniu z Deutsche Bank Polska wynieść mogą największe firmy międzynarodowe i krajowe, ponieważ bank oferuje bardzo dobre warunki systemów kredytowych dla przedsiębiorców. Inwestycja została zatwierdzona w 2014 roku we Frankfurcie przez zarząd grupy.

Obecnie polski oddział Deutsche Bank utrzymuje ponad 150 placówek w całym kraju. Klienci biznesowi oraz indywidualni liczyć mogą na atrakcyjne rachunki rozliczeniowe oraz oszczędnościowe, gwarantując przy tym wygodę transakcji dokonywanych za pomocą specjalnych kart płatniczych. W ofercie banku zwraca uwagę konkurencyjność oprocentowania depozytów dostarczonych przez klientów, w tym również wiele funduszy, produktów strukturyzowanych oraz rozwiązań emerytalnych, a także opłacalnym kredytów predysponowanych dla każdego klienta banku.

Nagrody i Wyróżnienia

Posiadający utwierdzoną przez markę znanej grupy, Deutsche Bank Polska jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Otrzymał m. in. serię najważniejszych wyróżnień w kategorii „Best Investment Bank In Poland” czterokrotnie. W 2012 przysługiwał mu tytuł Najlepszego Banku Inwestycyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej. Deutsche Bank Polska znajduje się również wśród najlepszych banków dla „Klientów Private Banking” ogłaszanych przez prestiżowy magazyn Forbes. W 2015 roku został również „Najlepszym Bankiem Małym i Średnim” w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń oraz ma silną pozycję na liście „50 Największych Banków w Polsce” przedstawianej przez miesięcznik BANK.

Kursy walut innych banków


26.09.2016 09:59
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000