nocleg za granicą, nocowanie, hotel, Ekantor.pl
12 maja 2018,  12:15

Gdzie szukać domów na wakacje za granicą? 8 najlepszych portali

5/5 (2)

Przepis na udany wyjazd jest prosty – weź kilkoro znajomych, znajdzie ciekawe miejsce i ruszajcie w drogę. Dzięki serwisom oferującym wynajem domów i apartamentów taka podróż będzie bardzo prosta, a przy odrobinie szczęścia – całkiem tania. Sprawdź, gdzie szukać najlepszych ofert!

Casamundo – wynajem domów za granicą

To jeden z najwyżej ocenianych serwisów oferujących wynajem domów na wakacje. W swojej ofercie posiada ponad 700 tys. lokali w Europie i Stanach Zjednoczonych. Ponadto serwis oferuje wiele ciekawych porad i wskazówek dla tych, którzy nie są pewni jaki kierunek podróży wybrać. Ceny oferowane przez Casamundo są nieco wyższe niż na innych stronach branżowych, ale przekłada się to na lepszą jakość oferowanych domów i apartamentów.

casamudno, rezerwacja noclegów, domek, rezerwacja, podróż, Ekantor.pl


Booking – apartamenty online z całego świata

Chyba najbardziej rozpoznawalny serwis pośredniczący w wynajmie kwater z całego świata. W swojej bazie Booking posiada ogromne ilości miejsc noclegowych – od prostych domków wiejskich, w Polsce określanych przaśnym mianem “agroturystyki”, po ekskluzywne apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu. Ceny – odpowiednie do jakości, przy czym bez problemu znajdziemy zarówno oferty rzędu 40 zł za osobę jak i 4 tysiące.

Booking, rezerwacja noclegów, rezerwacja domków, Ekantor.pl


Airbnb – jedna z najpopularniejszych baz noclegów

Nastawiony na tworzenie wiarygodnej bazy noclegów, serwis oferuje wynajem domów i mieszkań z całego świata. Do zarejestrowania się w bazie Airbnb i wystawienia ogłoszenia nie trzeba co prawda przedstawiać żadnych dowodów prowadzenia działalności, co w skrajnych przypadkach może prowadzić do nadużyć. Chroni przed tym rozbudowany system ocen i komentarzy, a najlepsi i najsolidniejsi wynajmujący to osoby sprawdzone przez dziesiątki wcześniejszych gości.

Airbnb, nocleg, rezerwacja noclegu, wyjazd, podróż, Ekantor.pl


Novasol – skandynawskie doświadczenie

To skandynawski pośrednik z ponad 40-letnią tradycją wynajmu domków na wakacje. Zaczynali od niewielkiego biura w centrum Kopenhagi a obecnie są międzynarodowym koncernem oferującym sprawdzone lokalizacje we wszystkich zakątkach Europy. Z dawnej, rodzinnej firmy pozostała filozofia dostarczania jak najwyższej jakości usług i specjalizacja w kierunkach północnych, często nieco zaniedbanych przez konkurencję.

Novasol, domy, rezerwacja noclegów, Ekantor.pl


Vacando – oryginalne domy na wakacje

Jeżeli szukamy czegoś mniej oczywistego niż domek przy plaży to właśnie ten serwis pomoże nam znaleźć wymarzoną kwaterę. Schronisko górskie, leśniczówka, gród lub zamek a może posiadłość wiejska? Wszystko, byle urlop był wyjątkowy i niezapomniany. Do tego ogromna baza nieruchomości sprawia, że poszukiwacze niecodziennych wrażeń będą mieli w czym wybierać.

Vacando, nocleg, nocleg wakacje, rezerwacja noclegów, Ekantor.pl


Atraveo – wynajmij dom od TUI

Z zewnątrz niepozorny, ale ten serwis to prawdziwy moloch nie ustępujący w niczym Booking ani Casamundo. Oferuje ogromną liczbę domów do wynajęcia na, dosłownie, całym świecie. Posiada sprawdzony system ocen i weryfikację bezpieczeństwa. Nie ma tutaj super tanich lokalizacji prywatnych albo nietypowych domów wiejskich, a całość przypomina bardziej oferty biur podróży. Nie jest to dziwne, bo serwis jest częścią grupy TUI.

atraveo, rezerwacja, rezerwacja noclegów, Ekantor.pl


Interhome – wynajem ekskluzywnych doków

Niby kolejny typowy serwis z wynajmem wakacyjnych domów ale stoi za nim ponad 50 lat szwajcarskiej solidności. Interhome raczej się ceni, trafiając w gusta osób poszukujących wygody, komfortu i all-incusive. Oferowane domki są duże, drogie i oddzielone od sąsiadów wysokim murem. Jeżeli prywatność i luksus cenimy w wakacjach najbardziej, to tutaj znajdziemy odpowiednie lokalizacje.

interhome, nocleg, rezerwacja noclegów, Ekantor.pl


Hometogo – porównywarka baz noclegowych

Na koniec coś innego – hometogo to nie typowy serwis pośredniczący w wynajmie domków na wakacje, ale porównywarka takich ofert. Zbiera dane z dziesiątek międzynarodowych serwisów i wybiera te, które spełnią najlepiej nasze kryteria. Cechą takich porównywarek jest jednak specyficzne targetowanie – na podstawie naszej historii wyszukiwania i danych z przeglądarki internetowej serwis może oferować zawyżone ceny widząc na jakich miejscach nam zależy. Nic jednak nie przebije gigantycznej bazy danych hometogo, sięgającej kilkunastu milionów ofert!

hometogo, nocleg, rezerwacja , Ekantor.pl

Warto przeczytać

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *