tanie loty, lot, samolot, bilety lotnicze, rezerwacja biletów, Ekantor.pl
23 kwietnia 2018,  12:12

Tanie loty – 8 najlepszych serwisów do rezerwacji biletów

4.75/5 (4)

W cenie dwóch kaw w kawiarni możesz polecieć do Norwegii. Zamiast obiadu na mieście możesz zobaczyć Barcelonę. Bilety lotnicze są obecnie niezwykle tanie. Zobacz gdzie je znaleźć i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Serwisów zbierających oferty przewoźników lotniczych są dziesiątki. Najkorzystniejsze są jednak te korzystające z wielu źródeł i oferujące przeloty w promocyjnych cenach. Sprawdź naszą listę i zaplanuj udane wakacje.

Skyscanner

To jedna z najpopularniejszych wyszukiwarek lotów w Europie. Posiada gigantyczną i, co najważniejsze, stale aktualizowaną bazę połączeń a jej algorytm wyszukuje najkorzystniejsze oferty do zadanego zapytania. Od niedawna Skyscaanner pomaga również w wyszukaniu hoteli na miejscu i wynajmie samochodów, dzięki czemu w jednym serwisie możemy zaplanować całe wakacje.

skyscanner, loty, tanie loty, podróże, Ekantor.pl


Fru.pl

To wyszukiwarka specjalizująca się w super tanich lotach last minute. Za 30 zł do Oslo a 78 zł do Brukseli – takie oferty są tutaj na porządku dziennym. Znajdziemy tu również w jednym miejscu wszystkie promocje linii lotniczych, ładnie zestawione i gotowe do rezerwacji. Co ważne, na wiele lotów można dokonywać bookowania bez posiadania karty kredytowej.

fru, podróże, bilety, linie lotnicze, podróże, tanie latanie, loty, Ekantor.pl


KAYAK

Swojsko brzmiąca strona o zagranicznych korzeniach. KAYAK to jedna z multiwyszukiwarek – zorganizuje nam całą podróż od lotów, przez pobyt i wynajem samochodów, aż po propozycje miejsce do zwiedzania. Dzięki dostępowi do ogromnej bazy danych i transakcjom wiązanym za wykupienie pełnej oferty zapłacimy mniej niż wynoszą ceny indywidualne.

Kayak, podróże, lot, tanie latanie, wyszukiwarka lotów, Ekantor.pl


Cheapflights

Jak sama nazwa wskazuje – witryna zajmuje się wyszukiwaniem tanich połączeń. Jest skierowana do międzynarodowych użytkowników dzięki czemu znajdziemy tam trasy nawet w najodleglejsze zakątki świata. Z Londynu do Las Vegas za 37$? Brzmi jak plan na udane wakacje!

cheapflights, podróżowanie, loty, wyszukiwarka lotów, tanie loty, Ekantor.pl


Momondo

Jeden z największych serwisów wyszukujących globalne loty w niskich cenach. Podobnie jak Cheapflights, Momondo kierowany jest do użytkowników z całego świata. Są tu więc połączenia z Dubajem, Malezją i Tajlandią zaraz obok regularnego Londynu i Madrytu. Zaletą Momondo jest brak targetowania – ceny, które widzimy na stronie są obiektywne i nie podlegają zmianom na podstawie naszych preferencji wyszukiwania.

momondo, podróż, tanie loty, latanie, Ekantor.pl


eSky.pl

To serwis posiadający najlepszą aplikację mobilną, przynajmniej według twórców. Posiada wszystko to, co powinno się znaleźć w wyszukiwarce tanich lotów – planowanie trasy, wynajem hoteli i samochodów no i przede wszystkim – korzystne cenowo oferty. eSky.pl to polski produkt, w dodatku doceniony na rynku startupów, zdobywający coraz większą popularność w sieci.

eSky, podróż, latanie, bilety lotnicze, Ekantor.pl


BlueSky

Kolejny rodzimy operator specjalizujący się głównie w lotach z naszego kraju. Pod względem wyglądu witryna jest łudząco podobna do fru.pl, ale nie można jej odmówić posiadania wyjątkowo korzystnych ofert. Do Norwegii za 19 zł albo Włoch za 85 zł – to propozycje, które ciężko przebić.

blue sky, podróżowanie, lot, latanie, tanie latanie, Ekantor.pl


Tanie Loty

W nazwie tego serwisu zawiera się wszystko, co oferuje. Na szczęście robi to dobrze – znajdziemy tam połączenia do większości miast Europy w najkorzystniejszych cenach. Co ciekawe, serwis tworzony jest przez pasjonatów, nie przez wielkie korporacyjne molochy – dzięki czemu prezentowane dane są niezależne i pozbawione ukrytych opłat.

tanie loty, latanie, podróże, lot, Ekantor.pl

Warto przeczytać

2 komentarze “Tanie loty – 8 najlepszych serwisów do rezerwacji biletów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *