Losowe wpisy

Mateusz Koszela, podróż, w świat z Ekantor.pl

W świat z Ekantor.pl #5: Rodzinne strony Pablo Escobara

Mateusz Koszela kontynuuje podróż po Ameryce Południowej. Tym razem odwiedził Kolumbię i Ekwador, gdzie dowiedział się co tak naprawdę można kupić za legendarne 2000 pesos, kto jest najpopularniejszym Polakiem wśród Read more
Funt - waluta o długiej i ciekawej historii

Funt – waluta o długiej i ciekawej historii

Od kilku lat funty rodzą emocje i pobudzają fantazję wielu obywateli naszego kraju. Z chwilą otworzenia się rynków pracy na wyspach, do Wielkiej Brytanii wyjechało tysiące Polaków, liczących na znaczącą Read more

Kantor internetowy

Wymiana walut online

Nasz kantor internetowy powstał z myślą o Tobie i Twoich potrzebach, dlatego stworzyliśmy bezpieczny system wymiany walut online, aby umożliwić Ci szybkie, łatwe i opłacalne transakcje.

Specjalnie dla Ciebie połączyliśmy zaawansowaną wiedzę na temat rynków finansowych oraz innowacyjne know-how, tworząc nową platformę, dzięki której sprzedasz, kupisz lub wymienisz walutę lekko, łatwo i przyjemnie za pomocą zaledwie kilku klików.

Znacznie więcej niż kantor

Walutowy lifestyle

Ekantor.pl powstał nie tylko po to, aby zapewniać szybkie i opłacalne transakcje, ale także po to, by mówić prostym językiem o rynku walutowym, opowiadać niezwykłe historie inspirowane marzeniami oraz pobudzać wyobraźnię scenariuszami z walutą w roli głównej.

Najlepszy kantor internetowy

Zaawansowana prostota

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, głęboką znajomość potrzeb Użytkowników kantorów internetowych oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne stworzyliśmy autorski program transakcyjny wymiany walut online. Zaawansowany system zabezpieczeń połączyliśmy z intuicyjną obsługą oraz niezawodnością, która wyróżnia Ekantor.pl na tle konkurencji. Wszystko po to, aby zapewnić Ci możliwość szybkiej, wygodnej i bezpiecznej wymiany walut przez Internet!

Wymiana walut

Wiemy o niej wszystko

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy od wielu lat trzymają rękę na pulsie rynków walutowych. Na bieżąco monitorujemy, komentujemy i przeliczamy kursy oraz dzielimy się naszym doświadczeniem, publikując raporty, prognozy i analizy. Stawiamy na pracę zespołową, podczas której łączymy indywidualne kompetencje oraz wiedzę w korzystną ofertę dedykowaną Klientom Indywidualnym i Biznesowym.

Eksperci Ekantor.pl

walutowcy do zadań specjalnych

Zespół specjalistów Ekantor.pl tworzą prawdziwi eksperci, dla których obserwowanie trendów rynkowych, przeliczanie oraz dzielenie się wiedzą walutową to znacznie więcej niż praca.Właśnie dlatego nasze usługi wykraczają poza standardowe transakcje, znajdując odzwierciedlenie w solidnych komentarzach walutowych, newsach oraz prognozach.

Obsługa, Pomoc, Wsparcie

Call center indywidualnie doradcy

Aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie:

 • stworzyliśmy profesjonalne Call Center zapewniające obsługę Klientów Indywidualnych
 • oferujemy wsparcie indywidualnych doradców, którzy opiekują się Klientami Biznesowymi na każdym etapie współpracy – od pierwszego kontaktu, aż do zakończenia zlecenia.

 

Co sądzą o nas nasi klienci?

najedź kursorem aby poznać opinię 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!