Losowe wpisy

kupno mieszkania wsparcie, mieszkanie dla młodych, mieszkanie plus

Kończy się program MDM. Sprawdź inne możliwości zakupu mieszkania

Pula rządowych pieniędzy na “Mieszkanie dla Młodych” powoli się wyczerpuje a nowy program “Mieszkanie plus” jest jeszcze w powijakach. Czeka nas kilka lat bez odgórnego wsparcia na rynku nieruchomości. Takiej Read more
blog, speedway best pairs 2018, relacja, Ekantor.pl, Ekantor.pl Team

Ekantor.pl Team na Speedway Best Pairs – zobacz relację!

25 marca Ekantor.pl Team zmierzył się na toruńskiej Motoarenie podczas pierwszej rundy cyklu Speedway Best Pairs. W składzie drużyny znaleźli się Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek i Grzegorz Zengota. Zobacz relację Read more

Ekantor.pl kulturalnie – czerwiec 2018


W czerwcu nie zabraknie przyjemności kultury wyższej – trochę baletu, trochę wystaw i jazzowych wieczorów w pięknych okolicznościach przyrody. Znajdzie się również coś dla podniebienia – w Bordeaux będzie okazja spróbować lokalnych win a jak co miesiąc, tak i tym razem trafi się festiwal piwa.

Ekantor.pl kulturalnie, podróże, zwiedzanie, turystyka, Ekantor.pl

Bordeaux, Francja – Festiwal Wina

Data: 14 – 18 czerwca 2018
www.bordeaux-wine-festival.com

Organizowany co dwa lata festiwal przyciąga z całego świata zarówno koneserów win znad Garonny jak i ciekawskich pasjonatów, chcących wziąć udział w degustacjach i warsztatach. Tegoroczna edycja będzie szczególnie warta uwagi – z okazji dwudziestolecia spotkań co wieczór odbędą się spektakularne pokazy fajerwerków. Całość uświetni zaś wizyta wspaniałych żaglowców, którymi będzie okazja popłynąć w krótki rejs.


Londyn, Wielka Brytania – Jezioro Łabędzie

Data: 5 – 21 czerwca 2018
Bilety: od 111 funtów
Miejsce: Royal Opera House
www.roh.org.uk

Zapierający dech w piersiach klasyczny balet Czajkowskiego w nowym, olśniewającym wydaniu. Royal Opera House słynie z dbałości o kostiumy i choreografię. Będzie pięknie, bogato i imponująco. Nie jest to mały wydatek ale w ramach wakacyjnego wyjazdu zdecydowanie wart zaplanowania.


Budapeszt, Węgry – Światowe Dni Art Nouveau

Data: do 18 czerwca 2018
Bilety: bezpłatne
www.imm.hu

Zachwycająca swym rozmachem wystawa połączona z warsztatami i wędrówkami po całym mieście. Przedstawia rozwój i historię Art Nouveau ze szczególnym naciskiem na jej lokalne odmiany – znacznie różniące się od tych znanych ze sztuki zachodniej. Wystawa skierowana nie tylko dla koneserów sztuki, ale również amatorów a nawet dzieci – dla nich przewidziano specjalny cykl warsztatów, prawdopodobnie jedynych tego typu na świecie.

Dowiedz się, jaką walutę zabrać jadąc na Węgry


Madryt, Hiszpania – Jazz w Cafe Central

Data: 29 i 30 czerwca 2018
Bilety: 16 euro
Miejsce: Cafe Central
www.cafecentralmadrid.com

Tutaj jazz jest zawsze na miejscu. Podczas wizyty w Madrycie warto w Cafe Central spędzić chociaż jeden wieczór, pijąc kawę i słuchając występów na żywo. Pod koniec czerwca okazja będzie szczególna – na scenie pojawią się Juan Ortiz, Tokyo Trio i Gianni Gagliardi. W ciepłą, letnią noc jazz w takim wykonaniu będzie na pewno smakował wyśmienicie.


Antwerpia, Belgia – Beer Passion Festival

Data: 22 – 24 czerwca 2018
Bilety: 5 euro
www.bierpassieweekend.be

Jak co miesiąc tak i w czerwcu trafi się taki kraj w Europie, który akurat obchodzi festiwal piwa. Tym razem padło na Belgię i Antwerpię. Za 5 euro otrzymamy kufelek festiwalowy i przewodnik, a za 2 euro nasz kufelek zmieni się z pustego w pełny. Lokalny foodtruck zaspokoi zaś apetyt, zaostrzony ponad dwustoma serwowanymi odmianami złotego napoju.


Ponferrada, Hiszpania – Noce Templariuszy

Data: 27 czerwca – 1 lipca 2018
www.ponferrada.org

Wielka twierdza templariuszy miała w średniowieczu strzec szlaku Św. Jakuba. Siedemset lat po czasach jej świetności niezdobyte mury nadal wzbudzają podziw a legenda zakonu pozostaje wciąż żywa. Festiwal jest tego najlepszym przykładem. Na dziesiątkach straganów będzie można kupić oryginalne rękodzieło wykonywane technikami sprzed stuleci. Nie zabraknie turniejów rycerskich, tańców i zabaw. A całość zamknie spektakularny pokaz sztucznych ogni i odświętna parada.


Sprawdź, co do tej pory wydarzyło się w Europie.

W ramach cyklu Ekantor.pl kulturalnie mieliśmy okazję wybrać się już na Sound City Festival do Liverpoolu, uczestniczyć w Święcie Wiosny w Niemczech czy w Dublinie bawić się podczas Festiwalu Świętego Patryka.

Do zobaczenia za miesiąc!


05.06.2018 10:05
Udostępnij:


Tagi: , , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000