Ekantor.pl sponsorem tytularnym Battle of Europe

Ekantor.pl dołączył do grona sponsorów międzynarodowych mistrzostw CrossFit, które odbędą się w dniach 8-9 lipca na stadionie żużlowym w Zielonej Górze. Battle of Europe to przedsięwzięcie, które łączy w sobie emocje związane ze sportową rywalizacją oraz przyjemność, wynikającą z pomocy innym. W trakcie zawodów odbędzie się akcja charytatywna, której celem będzie zebranie funduszy na wyposażenie powstającego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka przy wojewódzkim szpitalu klinicznym w Zielonej Górze.

Battle of Europe to wydarzenie, które przyciągnie zarówno zawodników, jak i pasjonatów tak prężnie rozwijającej się dziedziny sportowej, jaką jest CrossFit. Przez dwa dni zmagań na stadionie żużlowym drużyny Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra uczestnicy zmierzą się z konkurencjami w czterech kategoriach: ELITE WOMEN, ELITE MEN, MASTERS 35+ MEN oraz OPEN. Ich zmagania będzie można obserwować na trybunach, ale również w telewizji. Relację online dostępna będzie natomiast na Livetoshow.tv. Patronat medialny obejmują Radio Eska oraz Super Express.

W trakcie zawodów odbędzie się także akcja charytatywna “Heart of Europe”. Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów na zawody oraz koncert Grzegorza Hrynkiewicza przeznaczone zostaną na wyposażenie Wojewódzkiego Szpitala Matki i Dziecka, którego budowa rozpocznie się w tym roku. – Cieszymy się, że możemy wesprzeć inicjatywę, której wartości są bliskie tym, realizowanym przez naszą markę. Liczymy, że w atmosferze sportowej rywalizacji uda się zebrać niezbędne fundusze – mówi Kamil Miłkowski, dyrektor finansowy Ekantor.pl.

Ekantor.pl już dziś pragnie zaprosić wszystkich pasjonatów sportu na to wydarzenie. Więcej informacji na temat kwalifikacji do zawodów, jak i całego przedsięwzięcia można znaleźć na stronie organizatora www.battleofeurope.eu oraz fanpage’u www.facebook.com/battleofeurope/.
Do zobaczenia na stadionie!

Ekantor.pl sponsorem tytularnym Battle of Europe
Ekantor.pl sponsorem tytularnym Battle of Europe
Data: 27.02.2017,  00:00