Ekantor.pl Team wystartuje w Speedway Best Pairs Cup 2018!

Ekantor.pl to marka znana już w świecie żużlowym. Firma zajmująca się internetową wymianą walut postanowiła w tym roku zaangażować się w kolejny projekt. Charakterystyczne turkusowe logo już od marca będzie można zobaczyć na kevlarach żużlowców podczas turniejów Speedway Best Pairs Cup. 

Speedway Best Pairs - Ekantor.pl Team - kantor interntowy - SBP 2018 - Onesport

Już 24 marca o godzinie 17:30 rozpocznie się cykl Speedway Best Pairs. Sześć drużyn sponsorskich, w tym Ekantor.pl Team, na początku zmierzy się na Motoarenie w Toruniu, a następnie ruszy do Rzeszowa. Finałowa runda cyklu SBP odbędzie się 10 maja w niemieckim Landshut. Cel? Zdobycie tytułu najlepszej pary żużlowej na świecie!

– Nie możemy jeszcze zdradzić, którzy zawodnicy pojadą pod szyldem marki Ekantor.pl. Mamy jednak nadzieję, że nasze wcześniejsze doświadczenie w tej kwestii pozwoli nam skompletować team, który nie tylko stanie na najwyższym miejscu podium ale jednocześnie będzie składem, jaki chcieliby oglądać kibice – mówi Adam Trześniowski, kierownik marketingu Ekantor.pl.

Ekantor.pl to firma wywodząca się spod skrzydeł dużej Grupy Port 2000. Należy również do niej marka Eport2000.pl, która uczestniczyła w turnieju Speedway Best Pairs Cup w sezonie 2016. Team składający się wówczas z Piotra Protasiewicza, Janusza Kołodzieja i Grzegorza Zengoty wywalczył wówczas drugie miejsce.

Speedway Best Pairs Cup to cykl trzech turniejów, w których udział biorą drużyny skompletowane przez sponsorów. Na torze można obserwować zmagania bardzo mocnej stawki zawodników. Prestiż zawodów oraz zapewnienie najwyższego poziomu żużlowych emocji sprawiają, że Speedway Best Pairs Cup z każdym rokiem przyciąga zainteresowanie nie tylko kibiców, ale również największych polskich firm, dostrzegający potencjał przedsięwzięcia.

Więcej szczegółów o już wkrótce.

Data: 23.02.2018,  00:00