KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 

 

Losowe wpisy

500 zł w obiegu – wszystko, co musisz wiedzieć o najwyższym polskim nominale

10 lutego 2017 to data, która przejdzie do historii, a to za sprawą banknotu z wizerunkiem Jana III Sobieskiego, który trafia dziś do obiegu. Mimo, że 500 złotowy nominał wzbudzał Read more

Auto z Niemiec – stać Cię na lepsze niż myślisz

Kiedy wiemy, że dane zjawisko jest niezwykle popularne? Wtedy, gdy zaczynają powstawać na jego temat memy. A tych związanych z niemieckimi samochodami nie brakuje. Dobry stan techniczny, wygląd, którego modele Read more

Ekantor.pl Team wystratuje w Speedway Best Pairs Cup 2018!


Ekantor.pl to marka znana już w świecie żużlowym. Firma zajmująca się internetową wymianą walut postanowiła w tym roku zaangażować się w kolejny projekt. Charakterystyczne turkusowe logo już od marca będzie można zobaczyć na kevlarach żużlowców podczas turniejów Speedway Best Pairs Cup. 

Speedway Best Pairs - Ekantor.pl Team - kantor interntowy - SBP 2018 - Onesport

 

Już 24 marca o godzinie 17:30 rozpocznie się cykl Speedway Best Pairs. Sześć drużyn sponsorskich, w tym Ekantor.pl Team, na początku zmierzy się na Motoarenie w Toruniu, a następnie ruszy do Rzeszowa. Finałowa runda cyklu SBP odbędzie się 10 maja w niemieckim Landshut. Cel? Zdobycie tytułu najlepszej pary żużlowej na świecie!

– Nie możemy jeszcze zdradzić, którzy zawodnicy pojadą pod szyldem marki Ekantor.pl. Mamy jednak nadzieję, że nasze wcześniejsze doświadczenie w tej kwestii pozwoli nam skompletować team, który nie tylko stanie na najwyższym miejscu podium ale jednocześnie będzie składem, jaki chcieliby oglądać kibice – mówi Adam Trześniowski, kierownik marketingu Ekantor.pl.

Ekantor.pl to firma wywodząca się spod skrzydeł dużej Grupy Port 2000. Należy również do niej marka Eport2000.pl, która uczestniczyła w turnieju Speedway Best Pairs Cup w sezonie 2016. Team składający się wówczas z Piotra Protasiewicza, Janusza Kołodzieja i Grzegorza Zengoty wywalczył wówczas drugie miejsce.

Speedway Best Pairs Cup to cykl trzech turniejów, w których udział biorą drużyny skompletowane przez sponsorów. Na torze można obserwować zmagania bardzo mocnej stawki zawodników. Prestiż zawodów oraz zapewnienie najwyższego poziomu żużlowych emocji sprawiają, że Speedway Best Pairs Cup z każdym rokiem przyciąga zainteresowanie nie tylko kibiców, ale również największych polskich firm, dostrzegający potencjał przedsięwzięcia.

 

Więcej szczegółów o już wkrótce.


23.02.2018 14:11
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000