Ekantor.pl zaprasza na Piknik z Falubazem

W najbliższą niedzielę, tj. 7 sierpnia 2016r. Ekantor.pl wraz z Grupą Port2000 pragnie zaprosić wszystkich na rodzinny Piknik z Falubazem. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00, a podczas zabawy na świeżym powietrzu chwile umili muzyka zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz.

Piknik z Falubazem to coroczna tradycja, która przyciąga do Portu2000 w Mostkach zarówno kibiców czarnego sportu, jak i wielbicieli aktywnego wypoczynku. Port2000 już od 7 lat organizuje imprezę, której celem jest możliwość poznania zielonogórskich żużlowców. Tegoroczne wydarzenie jest jednak wyjątkowe, ponieważ spędzimy ją wraz z Wami jako oficjalny sponsor drużyny Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

Dla naszych gości przygotowaliśmy moc atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Fani żużlu spędzą miłe chwile spotykając się z podopiecznymi Marka Cieślika. Sympatycy sportu sprawdzą swoje umiejętności rozgrywając mecz Footbubbleball, podczas którego gracze umieszczeni są w ogromnych, nadmuchiwanych piłkach. Najmłodsi uczestnicy spędzą radosne chwile w specjalnie przygotowanej Strefie Falubaziaka, gdzie czekać na nich będzie moc atrakcji. Natomiast w namiotach Ekantor.pl oraz Eport2000.pl odbędą się różnego rodzaju konkursy i zabawy, które uszczęśliwią zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Późnym popołudniem na scenie wystąpi Oliwia Kostrzewska, a tuż po niej gwiazda wieczoru – zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz.

Piknik z Falubazem to nie tylko zabawa, ale również doskonała okazja do niesienia pomocy. Z tego tytułu zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowanych przez nas licytacjach, których dochód zostanie przekazany na rzecz Franka – podopiecznego fundacji “Falubaz Pomaga”. Podczas licytacji będzie możliwość zdobyć m.in:
-lot balonem w towarzystwie Piotra Protasiewicza,
-kevlar kapitana,
-motocyklowy przodek z podpisami zawodników Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra,
-4. Osobowe zaproszenie na sektor VIP z wstępem do parku maszyn,
-vouchery na kurs nauki gry golfa i snookera od Przytok Golf and Resort i Marcina Nitschke, każdy o wartości ponad 1000 zł.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stornie Pikniku z Falubazem.

 

Liczymy, że wspólnie spędzimy niezapomniane chwile, które będziemy później wspominać z uśmiechem na ustach, a dostarczoną tego dnia pozytywną energię Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra wymienimy w tym roku na złoto!

Data: 02.08.2016,  00:00