KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 


Newsletter


 

Losowe wpisy

blog-przelew-w-weekend jak zrobić przelew w weekend? Ekantor.pl

Przelew w weekend – co zrobić by szybko dotarł?

Dla wielu z nas weekend to nie tylko odpoczynek, ale również czas na uregulowanie spraw - również tych finansowych. Dla banków definicja weekendu kończy się jednak na pierwszej części, co Read more
Polski Nowy Złoty – polska waluta!

Polski Nowy Złoty – polska waluta!

Pieniądz jest jednym z symbolów niezależności państwa oraz władzy państwowej. Nic więc dziwnego, że dawni władcy dość często myśleli o własnej walucie, która jednocześnie mogłaby być wartościowym środkiem płatniczym we Read more

Ekantor.pl zaprasza na Piknik z Falubazem


W najbliższą niedzielę, tj. 7 sierpnia 2016r. Ekantor.pl wraz z Grupą Port2000 pragnie zaprosić wszystkich na rodzinny Piknik z Falubazem. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00, a podczas zabawy na świeżym powietrzu chwile umili muzyka zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz.

Piknik z Falubazem to coroczna tradycja, która przyciąga do Portu2000 w Mostkach zarówno kibiców czarnego sportu, jak i wielbicieli aktywnego wypoczynku. Port2000 już od 7 lat organizuje imprezę, której celem jest możliwość poznania zielonogórskich żużlowców. Tegoroczne wydarzenie jest jednak wyjątkowe, ponieważ spędzimy ją wraz z Wami jako oficjalny sponsor drużyny Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

Dla naszych gości przygotowaliśmy moc atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Fani żużlu spędzą miłe chwile spotykając się z podopiecznymi Marka Cieślika. Sympatycy sportu sprawdzą swoje umiejętności rozgrywając mecz Footbubbleball, podczas którego gracze umieszczeni są w ogromnych, nadmuchiwanych piłkach. Najmłodsi uczestnicy spędzą radosne chwile w specjalnie przygotowanej Strefie Falubaziaka, gdzie czekać na nich będzie moc atrakcji. Natomiast w namiotach Ekantor.pl oraz Eport2000.pl odbędą się różnego rodzaju konkursy i zabawy, które uszczęśliwią zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Późnym popołudniem na scenie wystąpi Oliwia Kostrzewska, a tuż po niej gwiazda wieczoru – zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz.

Piknik z Falubazem to nie tylko zabawa, ale również doskonała okazja do niesienia pomocy. Z tego tytułu zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowanych przez nas licytacjach, których dochód zostanie przekazany na rzecz Franka – podopiecznego fundacji “Falubaz Pomaga”. Podczas licytacji będzie możliwość zdobyć m.in:
-lot balonem w towarzystwie Piotra Protasiewicza,
-kevlar kapitana,
-motocyklowy przodek z podpisami zawodników Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra,
-4. Osobowe zaproszenie na sektor VIP z wstępem do parku maszyn,
-vouchery na kurs nauki gry golfa i snookera od Przytok Golf and Resort i Marcina Nitschke, każdy o wartości ponad 1000 zł.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stornie Pikniku z Falubazem.

 

Liczymy, że wspólnie spędzimy niezapomniane chwile, które będziemy później wspominać z uśmiechem na ustach, a dostarczoną tego dnia pozytywną energię Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra wymienimy w tym roku na złoto!


02.08.2016 13:35
Udostępnij:


 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000