KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 


Newsletter


 

Losowe wpisy

frank szwajcarski

“Skazany na 30 lat” – czy frankowiczom należy się pomoc? [rozmowa]

Dwa lata po historycznym uwolnieniu przez bank szwajcarski kursu franka, w Polsce wciąż nie udało się zamknąć tematu związanego z kredytami w tej walucie. Trudność stanowi znalezienie rozwiązania, które Read more
modele wymiany walut online

Modele wymiany walut

Wymiana walut dzisiaj to czynność prosta, która nie wymaga fachowych działań. Dzięki nowoczesnej technologi przebiega ona w sposób zupełnie nieskomplikowany, wręcz prosty i przyjemny. Najczęstsze dla nas są 3 modele Read more

Ekantor.pl zaprasza na Piknik z Falubazem


W najbliższą niedzielę, tj. 7 sierpnia 2016r. Ekantor.pl wraz z Grupą Port2000 pragnie zaprosić wszystkich na rodzinny Piknik z Falubazem. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00, a podczas zabawy na świeżym powietrzu chwile umili muzyka zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz.

Piknik z Falubazem to coroczna tradycja, która przyciąga do Portu2000 w Mostkach zarówno kibiców czarnego sportu, jak i wielbicieli aktywnego wypoczynku. Port2000 już od 7 lat organizuje imprezę, której celem jest możliwość poznania zielonogórskich żużlowców. Tegoroczne wydarzenie jest jednak wyjątkowe, ponieważ spędzimy ją wraz z Wami jako oficjalny sponsor drużyny Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

Dla naszych gości przygotowaliśmy moc atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Fani żużlu spędzą miłe chwile spotykając się z podopiecznymi Marka Cieślika. Sympatycy sportu sprawdzą swoje umiejętności rozgrywając mecz Footbubbleball, podczas którego gracze umieszczeni są w ogromnych, nadmuchiwanych piłkach. Najmłodsi uczestnicy spędzą radosne chwile w specjalnie przygotowanej Strefie Falubaziaka, gdzie czekać na nich będzie moc atrakcji. Natomiast w namiotach Ekantor.pl oraz Eport2000.pl odbędą się różnego rodzaju konkursy i zabawy, które uszczęśliwią zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Późnym popołudniem na scenie wystąpi Oliwia Kostrzewska, a tuż po niej gwiazda wieczoru – zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz.

Piknik z Falubazem to nie tylko zabawa, ale również doskonała okazja do niesienia pomocy. Z tego tytułu zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowanych przez nas licytacjach, których dochód zostanie przekazany na rzecz Franka – podopiecznego fundacji “Falubaz Pomaga”. Podczas licytacji będzie możliwość zdobyć m.in:
-lot balonem w towarzystwie Piotra Protasiewicza,
-kevlar kapitana,
-motocyklowy przodek z podpisami zawodników Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra,
-4. Osobowe zaproszenie na sektor VIP z wstępem do parku maszyn,
-vouchery na kurs nauki gry golfa i snookera od Przytok Golf and Resort i Marcina Nitschke, każdy o wartości ponad 1000 zł.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stornie Pikniku z Falubazem.

 

Liczymy, że wspólnie spędzimy niezapomniane chwile, które będziemy później wspominać z uśmiechem na ustach, a dostarczoną tego dnia pozytywną energię Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra wymienimy w tym roku na złoto!


02.08.2016 13:35
Udostępnij:


 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000