KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

rubel, waluta, Rosja, Ekantor.pl

Rubel – wszystko co trzeba wiedzieć

Rosyjski rubel nie należy do grona najmocniejszy walut świata. Kryzysy polityczne ostatnich lat dały mu się mocno we znaki a nawet wcześniej nie był pieniądzem dominującym na rynkach finansowych. Jednak Read more
Flaga UE

Polak w UE. Wszystko, co warto wiedzieć

Ze względu na położenie Polska nazywana jest sercem Europy. Mimo, to dopiero 1 maja 2004 roku serce stało się również częścią potężnego organizmu jakim jest Unia Europejska. 13 lat od Read more

Świąteczne nastroje. Komentarz walutowy 30.03.2018


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

Wielki Piątek to dzień wolny dla części rynków, więc aktywność będzie ograniczona. Emocji nie dostarczy też skromny kalendarz danych. Mimo to w głównej parze można zaobserwować osłabienie pozycji dolara.

 

Świąteczna atmosfera

Dziś aktywność inwestorów nie będzie duża, bowiem Wielki Piątek jest dniem wolnym dla części rynków. Na więcej emocji trzeba więc będzie poczekać do czasu aż wrócimy ze świątecznej przerwy.

 

Dolar słabszy

Mimo małej aktywności dolar traci dziś na wartości. Można się jednak spodziewać, że po świętach rynek powróci do tematu wojny handlowej (USA ma niebawem przedstawić listę chińskich produktów objętych cłem) oraz do obserwowania danych z tego kraju, których w przyszłym tygodniu nie zabraknie.

 

Pojedyncze dane w Europie

W dzisiejszym kalendarzu mamy jedynie kilka pojedynczych danych z państw Europy. Wśród nich wyższy od prognozowanych wstępny odczyt inflacji konsumenckiej we Francji. O godzinie 09:00 zaprezentowany został natomiast w Polsce wskaźnik rynku pracy.

 

 

Wydarzenia gospodarcze:

08:45 Wydatki konsumentów (m/m) – Francja
08:45 Inflacja konsumencka, wst. – Francja
09:00 Wskaźnik Rynku Pracy wg BIEC – Polska
11:00 Inflacja konsumencka, wst. – Włochy


cele informacyjne komentarz walutowy

30.03.2018 10:48
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000