KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

last_minute_ekantor.pl

Last minute – jak znaleźć dobre oferty?

Niespodziewanie kończysz przed czasem wszystkie służbowe zlecenia i okazuje się, że masz dwa tygodnie wolnego. A wszystko to w ostatnich dniach sierpnia. Stracone wakacje? Nic podobnego! Na takich spóźnionych plażowiczów ... Czytaj całość

Na co zwrócić uwagę przy wyborze karty walutowej?

Popularność kart walutowych jest coraz większa. Praktycznie każdy bank może przedstawić nam ofertę dotyczącą tej formy płatności. W zależności od tego, do jakich celów będziemy ją wykorzystywać należy zwrócić uwagę ... Czytaj całość

Musisz to wiedzieć. Kurs EUR/USD mocno w górę. 3 fakty walutowe


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

Próba ochłodzenia emocji po silnym wzroście euro, do jakiego doszło we wtorek, nie przyniosła efektu. Kurs EUR/USD po chwilowym spadku ponownie umocnił się i czwartkową sesję zaczyna na pozycji 1,14. Dziś zaprezentowane zostaną ważne odczyty.

 

Zrozumieć M. Draghiego: zmienność wywołana słowami z EBC

Wtorkowe wystąpienie prezesa EBC zostało przyjęte przez inwestorów entuzjastycznie. EBC następnego dnia próbował wyciszyć rynkowy optymizm, jednak dziś kurs EUR/USD wskazuje 1,14.

 

Dane z Europy – inflacja konsumencka w Niemczech

W kontekście możliwości zacieśniania polityki pieniężnej w Eurolandzie, inwestorzy przyglądać się będą najbliższym danym. Dziś w Niemczech zostanie zaprezentowana inflacja konsumencka, a w strefie – koniunktura gospodarcza.

 

Finalny odczyt PKB w USA

Ważnych informacji nie zabraknie również w Stanach Zjednoczonych. Równocześnie o godzinie 14:30 pojawią się dane o PKB oraz ilości wniosków dla bezrobotnych.

 

Wydarzenia gospodarcze:

11:00 Koniunktura gospodarcza – Strefa Euro
14:00 Inflacja konsumencka, wst. – Niemcy
14:30 Produkt Krajowy Brutto, fin. – USA
14:30 Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych – USA


cele informacyjne komentarz walutowy

29.06.2017 10:06
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , , , 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000