KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Ekantor.pl kulturalnie, podróże, wyjazd, Europa, zwiedzanie

Ekantor.pl kulturalnie – luty 2018

Romantyczny wieczór w Rzymie czy wspólne oglądanie meczu na Camp Nou? A może “Star Trek” w niezwykłym otoczeniu londyńskiego muzeum? Zobacz jakie atrakcje kulturalne czekają w całej Europie. Read more

7 problemów początkujacego przedsiębiorcy

Około 80 proc. nowych firm zamyka się w ciągu pierwszych trzech lat działalności. To nie podnosi na duchu osoby, która startuje z własnym biznesem. Jak znaleźć się w 20 procentach Read more

Musisz wiedzieć: Inflacja bazowa w Polsce. 3 fakty walutowe 12.06


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

Wtorek, 13 czerwca przynosi kontynuację krajowych informacji. Interesujące dane zostaną również zaprezentowane w USA i Wielkiej Brytanii, gdzie kolejno w środę oraz czwartek podejmowane będą decyzje w sprawie stóp procentowych.

 

Dane z Polski: inflacja bazowa oraz bilans płatniczy

Sytuacja złotego na początku tygodnia prezentuje się dobrze. EUR/PLN wynosi 4,18, USD/PLN 3,73, CHF/PLN 3,86, GBP/PLN 4,73. O godzinie 14:00 zaprezentowane zostaną kolejne dane z Polski. Dziś inwestorzy zapoznają się ze wskaźnikami inflacji bazowej oraz bilansem płatniczym.

 

Indeks ZEW oraz dane o inflacji z Wlk. Brytanii i USA

W szerszym ujęciu dziś uwagę skupiać będą publikacje w państwach Europy oraz w USA. O 11:00 zapoznamy się z nastrojami analityków i inwestorów w odniesieniu do sytuacji gospodarczej w Niemczech, natomiast w USA i Wielkiej Brytanii przedstawione zostaną dane o inflacji.

 

Wydarzenie tygodnia

Więcej emocji może przynieść druga połowa tygodnia. Jutro bowiem FOMC poinformuje o swojej decyzji w sprawie stóp procentowych, choć dla rynku ważniejszy jest komunikat wydany po posiedzeniu. Natomiast w czwartek w tej samej sprawie obradować będzie BoE.

 

Wydarzenia gospodarcze:

Inflacja konsumencka – Wielka Brytania
Inflacja producencka – Wielka Brytania
Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB Sabine Lautenschläger – Strefa Euro
Indeks instytutu ZEW – Niemcy
Bilans płatniczy – Polska
Wskaźniki inflacji bazowej – Polska
Inflacja producencka – USA


cele informacyjne komentarz walutowy

13.06.2017 10:05
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000