Nowy Ekantor.pl – prościej, szybciej, nowocześniej

Zmiany są dobre, ponieważ każda kolejna wzbogacona jest o wcześniejsze doświadczenia. Miło nam jest więc poinformować, że i my zdecydowaliśmy się na zmianę. Z myślą o osobach, które chcą komfortowo, szybko, bezpiecznie i przede wszystkim tanio wymieniać walutę (więc z myślą o Tobie, prawda?) przygotowaliśmy zupełnie nową odsłonę Ekantor.pl.

Spokojnie. To za co Klienci najbardziej nas cenią – pozostało. Założenie i prowadzenie konta nadal jest darmowe. Kursy walut wciąż są znacznie niższe niż w bankach, a na telefony i e-maile odpowiadają Ci sami ludzie, co dotychczas.

Od dziś jednak wymiana walut stanie się jeszcze przyjemniejsza. Strona wizualna kantoru przeszła metamorfozę, tak by prezentowane na niej treści stały się czytelniejsze. Odświeżyliśmy również kalkulator walut, z którego tak chętnie korzystają nasi Klienci oraz wprowadziliśmy przelicznik czasu transakcji. Pozwoli on w szybki sposób oszacować maksymalny czas trwania całej wymiany.

Moglibyśmy opowiedzieć więcej o tym, co czeka Cię na nowej stronie Ekantor.pl, ale chyba lepiej będzie, jak po prostu zaprosimy Cię na wirtualny spacer po naszym kantorze. A jeżeli w międzyczasie pojawią się pytania związane z wymianą walut w Ekantor.pl – zadzwoń do nas (+48 68 411 45 55) lub napisz ([email protected]). Z chęcią z Tobą porozmawiamy 🙂

Data: 02.07.2018,  10:39