KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Nauka języków obcych Smartfon, Android

Aplikacje do nauki języków obcych [część 2]

Nauka języków jest obecnie niezwykle modna, a wykorzystanie do tego celu smartfona, który jest w posiadaniu 75% Polaków, wydaje się strzałem w dziesiątkę. Stojąc w korku, w metrze czy w Read more
Uwolniony frank szwajcarski, kurs, kredyty w chf

To się opłaca

Wymiana walut online to trend wśród polskich użytkowników. To prawdziwy fenomen, jeśli zestawić go z użytkownikami z innych krajów. Skąd bierze się owa popularność? Z czego wynika zainteresowanie? Na te Read more

Poranny komentarz walutowy 13.04.2016


AUTORANALITYK FINANSOWY EKANTOR.PL
Aniela Agopsowicz
Analityk rynków walutowych i kapitałowych w firmie ekantor.pl Interesuje się zmianami zachodzącymi na rynku walutowym. Na co dzień analizuje wydarzenia zachodzące na rynku forex. Prognozuje również zmiany w notowaniach kursów walut, jak i konsultuje transakcje walutowe. Wyznaję zasadę: szybko, ale dokładnie. Prywatnie wielbicielka fotografii.

Inwestorzy środową sesję rozpoczęli w dobrych nastrojach dzięki informacji o wzroście eksportu w Chinach. Złoty umocnił się dziś rano wobec euro i franka szwajcarskiego, natomiast kurs funta stabilizuje się po wczorajszej zwyżce.

Opublikowane wczoraj dane makro oraz wystąpienia publiczne przedstawicieli Fedu spowodowały umocnienie dolara, który dziś rano utrzymał dobrą passę. Również nocny bilans handlu zagranicznego z Chin poprawił nieznacznie sentyment na rynku. Po dłuższej przerwie eksport w tym kraju zaczął wzrastać. Podczas dzisiejszej sesji dla inwestorów najważniejsze będą dwa wyniki. Jeden dotyczący sprzedaży detalicznej w USA, a drugi inflacji producenckiej za marzec. Średni kurs euro wyniósł dziś 1,13 USD.

W środę rano najtaniej spośród koszyka walut związanego z naszą walutą możemy kupić dolara, którego średni kurs wyniósł 3,76. Najdroższy niezmiennie pozostaje funt, który po wczorajszym silnym umocnieniu dziś stabilizuje się przed dalszą drogą. Frank szwajcarski nieznacznie osłabił się po wczorajszej zwyżce do 3,93. Ciekawie również wyglądają notowania złotego względem euro, który dziś ponownie jak w poniedziałek rozpoczął sesję od umocnienia do poziomu 4,27.

Ważne wydarzenia gospodarcze, na które warto zwrócić jeszcze dziś uwagę:

 • Inflacja konsumencka – Hiszpania
 • Produkcja przemysłowa – Strefa Euro
 • Bilans płatniczy – Polska
 • Wynik sprzedaży detalicznej – USA
 • Inflacja producencka – USA
 • Tygodniowa zmiana zapasów paliwa – USA
 • Wystąpienie publiczne wiceszefa ECB (Vítor Constâncio) – Strefa Euro.

cele informacyjne komentarz walutowy

13.04.2016 09:47
Autor: Aniela Agopsowicz Analityk finansowy Ekantor.pl
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000