KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Wiza, czyli najpopularniejszy z paszportowych stempli

Podróżując po Unii Europejskiej możemy zupełnie zapomnieć o ich istnieniu. Co innego, jeśli wybieramy się w dalszą podróż - do Azji albo którejś z Ameryk. Tam bez pieczątki w paszporcie ... Czytaj całość
nawyki finansowe

10 nawyków finansowych, które należy wyrobić przed 30. rokiem życia

Dla jednych 30 lat to doskonały wiek, by żyć w myśl hasła “Carpe diem”, dla innych idealny moment na założenie rodziny, dla jeszcze innych - okres przygód i uczenia się ... Czytaj całość

Poranny komentarz walutowy 9.03.2016


AUTORANALITYK FINANSOWY EKANTOR.PL
Aniela Agopsowicz
Analityk rynków walutowych i kapitałowych w firmie ekantor.pl Interesuje się zmianami zachodzącymi na rynku walutowym. Na co dzień analizuje wydarzenia zachodzące na rynku forex. Prognozuje również zmiany w notowaniach kursów walut, jak i konsultuje transakcje walutowe. Wyznaję zasadę: szybko, ale dokładnie. Prywatnie wielbicielka fotografii.

Oczekiwanie na posiedzenie EBC oraz na jego decyzję w sprawie dalszej polityki monetarnej spowodowało, że rynek walutowy ustabilizował się. Inwestorzy prawdopodobnie będą dziś bardzo ostrożnie zawierać transakcje.

Główna para walutowa na dzień przed posiedzeniem Europejskiego Banku Centralnego schodzi do poziomu 1,09. Brak istotniejszych danych makro prawdopodobnie spowoduje, że inwestorzy wstrzymają się przed zawieraniem bardziej ryzykownych transakcji. Jutrzejsza sesja będzie jedną z bardziej napiętych również z tego względu, że w nocy poznamy wartość inflacji CPI i PPI z Chin, które są bacznie obserwowane przez cały świat finansowy. Dziś średni kurs wspólnej waluty wyniósł 1,09 USD.

Złoty dziś o poranku poruszał się dość stabilnie. Poziom wahań na parze EUR/PLN obecnie przesuwa się między górną, a dolną granicą wartości 4,31. Kurs dolara nieznacznie poszedł w górę, za sprawą zmian na głównej parze walutowej. Sytuacja na franku szwajcarskim po wczorajszym umocnieniu naszej waluty dziś raczej się za wiele nie zmieni. Przewidywany poziom wahań to 3,96-3,93.

Ważne wydarzenia gospodarcze, na które warto zwrócić jeszcze dziś uwagę:

 • Wynik produkcji przemysłowej – Wielka Brytania
 • Tygodniowa zmiana zapasów paliwa – USA.

cele informacyjne komentarz walutowy

09.03.2016 10:27
Autor: Aniela Agopsowicz Analityk finansowy Ekantor.pl
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000