KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Najbardziej irytująca opłata bankowa – jak jej uniknąć?

W 2017 banki zaczęły odświeżać swoje cenniki. I rzadko kiedy klient wychodził na tym korzystnie. Część z wprowadzonych opłat bankowych okazała się stosunkowo łatwo akceptowalna. Jest jednak taka grupa, która Read more
Polski Nowy Złoty – polska waluta!

Polski Nowy Złoty – polska waluta!

Pieniądz jest jednym z symbolów niezależności państwa oraz władzy państwowej. Nic więc dziwnego, że dawni władcy dość często myśleli o własnej walucie, która jednocześnie mogłaby być wartościowym środkiem płatniczym we Read more

To musisz wiedzieć. USA na uwadze. 3 fakty walutowe


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

W połowie tygodnia uwaga inwestorów skierowana będzie głównie na Stany Zjednoczone, gdzie zaprezentowany zostanie raport ADP oraz dane o PKB. Rynek zastanawia się również jakie plany reformy podatkowej zostaną zaprezentowane przez Donalda Trumpa.

 

Zmienność złotego

Wczoraj doszło do podbicia awersji do ryzyka,co było wynikiem działań ze strony Korei Północnej. W drugiej części dnia sytuacja złotego zdołała się jednak unormować. W środę rano kurs EUR/PLN znów pokazał wartość 4,25. Następnie doszło jednak do umocnienia euro w tej parze.

 

Dane z USA – raport ADP oraz PKB

Choć w kalendarzu makro pojawia się dziś kilka interesujących odczytów z Europy, to jednak USA będzie dziś przykuwać największą uwagę. Zaprezentowany zostanie zrewidowane PKB za II kwartał oraz raport ADP, traktowany jako zapowiedź przed oficjalnymi danymi z rynku pracy.

 

Plan reformy podatkowej Trumpa

Na początku dzisiejszej sesji dolar łapie oddech. Kurs EUR/USD pokazuje wartość 1,19. Dziś w Missouri Donald Trump zaprezentować ma plany dotyczące, tak głośno zapowiadanej w kampanii, reformy podatkowej.

 

Wydarzenia gospodarze:

08:00 Indeks instytutu KOF- Szwajcaria
14:00 Inflacja konsumencka, wst. – Niemcy
14:15 Raport ADP- USA
14:30 Produkt Krajowy Brutto, rew.- USA
15:15 Wystąpienie publiczne członka zarządu Fed (Jerome Powell) – USA
16:00 Tygodniowa zmiana zapasów paliw – USA


cele informacyjne komentarz walutowy

30.08.2017 09:39
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000