KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Bez Wielkiej Brytanii rozmowy o TTIP skończą się fiaskiem

W połowie lipca zakończyła się 14 runda trwających już od 3 lat negocjacji dotyczących transatlantyckiej umowy handlowej między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi. Kolejny brak porozumienia wynikał prawdopodobnie z kilku Read more

TOP 10 aplikacji bankowych według Google Play

Każdego dnia ogromna ilość transakcji finansowych w Polsce jest zawierana przez internet. Nic więc dziwnego że banki coraz mocniej rozwijają dostęp do swoich usług online. Sprawdźmy, które platformy oferują największą Read more

To musisz wiedzieć. USA na uwadze. 3 fakty walutowe


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

W połowie tygodnia uwaga inwestorów skierowana będzie głównie na Stany Zjednoczone, gdzie zaprezentowany zostanie raport ADP oraz dane o PKB. Rynek zastanawia się również jakie plany reformy podatkowej zostaną zaprezentowane przez Donalda Trumpa.

 

Zmienność złotego

Wczoraj doszło do podbicia awersji do ryzyka,co było wynikiem działań ze strony Korei Północnej. W drugiej części dnia sytuacja złotego zdołała się jednak unormować. W środę rano kurs EUR/PLN znów pokazał wartość 4,25. Następnie doszło jednak do umocnienia euro w tej parze.

 

Dane z USA – raport ADP oraz PKB

Choć w kalendarzu makro pojawia się dziś kilka interesujących odczytów z Europy, to jednak USA będzie dziś przykuwać największą uwagę. Zaprezentowany zostanie zrewidowane PKB za II kwartał oraz raport ADP, traktowany jako zapowiedź przed oficjalnymi danymi z rynku pracy.

 

Plan reformy podatkowej Trumpa

Na początku dzisiejszej sesji dolar łapie oddech. Kurs EUR/USD pokazuje wartość 1,19. Dziś w Missouri Donald Trump zaprezentować ma plany dotyczące, tak głośno zapowiadanej w kampanii, reformy podatkowej.

 

Wydarzenia gospodarze:

08:00 Indeks instytutu KOF- Szwajcaria
14:00 Inflacja konsumencka, wst. – Niemcy
14:15 Raport ADP- USA
14:30 Produkt Krajowy Brutto, rew.- USA
15:15 Wystąpienie publiczne członka zarządu Fed (Jerome Powell) – USA
16:00 Tygodniowa zmiana zapasów paliw – USA


cele informacyjne komentarz walutowy

30.08.2017 09:39
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000