KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

blog-przelew-w-weekend jak zrobić przelew w weekend? Ekantor.pl

Przelew w weekend – co zrobić by szybko dotarł?

Dla wielu z nas weekend to nie tylko odpoczynek, ale również czas na uregulowanie spraw - również tych finansowych. Dla banków definicja weekendu kończy się jednak na pierwszej części, co Read more

Kulinarny komentarz walutowy Mateusza Truszkiewicza z MasterChef Junior

Choć przepis na wymianę walut jest szybki i prosty (możecie znaleźć go w tym miejscu) to już codzienne śledzenie wydarzeń na rynku walutowym może się okazać zadaniem równie uciążliwym, Read more

Emocje wokół reformy Trumpa. Komentarz walutowy 10.11.2017


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

Kalendarz makroekonomiczny w tym tygodniu okazał się dość skromny. Piątkowa sesja nie okaże się wyjątkiem. Wśród nielicznych danych znajdują się m.in. odczyty z Wielkiej Brytanii i USA.

 

Obawy o reformę podatkową

Skromny kalendarz danych makroekonomicznych sprawia, że tym silniej uwagę inwestorów skupiają informacje na temat reformy podatkowej Donalda Trumpa. Obawy o brak porozumienia w tej kwestii w obozie Republikanów mogły stać się przyczyną podbicia awersji do dolara.

Dane z Wielkiej Brytanii

W dzisiejszym kalendarzu nie znalazło się zbyt wiele informacji. W pierwszej połowie dnia opublikowane zostaną dane z Wielkiej Brytanii. O 10:30 zaprezentowany zostanie bilans handlu zagranicznego oraz wyniki produkcji przemysłowej. W kontekście tego kraju warto również śledzić wiadomości na temat brexitu. Dziś w Brukseli kończy się kolejna runda pierwszego etapu negocjacji.

 

USA: raport Uniwersytetu Michigan

Jak widać przed weekendem nie poznamy zbyt wielu informacji. Poza wyżej wymienionymi w Stanach Zjednoczonych zostanie opublikowany wstępny raport Uniwersytetu Michigan. W strefie euro natomiast mamy kontynuację wystąpienia po stronie ECB. Na jutro zaplanowane jest przemówienie M.Draghiego.

 

Wydarzenia gospodarcze:

10:30 Bilans handlu zagranicznego (GBP) – Wielka Brytania
10:30 Wyniki produkcji przemysłowej – Wielka Brytania
13:30 Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (Yves Mersch) – Strefa Euro
16:00 Raport Uniwersytetu Michigan, wst. – USA


cele informacyjne komentarz walutowy

10.11.2017 09:43
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000