KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Tak mocnego złotego dawno nie było

W trakcie wtorkowej sesji średni kurs USD/PLN spadł do 3,95 , EUR/PLN wyniósł 4,26, natomiast w parze z frankiem złoty wyceniany był na 3,97. Przyczyn takiego zachowania należy upatrywać przede wszystkim ... Czytaj całość
aplikacje do nauki języków obcych -blog finansowy- ekantor.pl

TOP 7 aplikacji do nauki języka angielskiego na Android

Brak czasu, pieniędzy, motywacji… wymówek by nie uczyć się języków obcych jest wiele, jednak niemal każdy zdaje sobie sprawę, że ich znajomość jest niezbędna w dzisiejszych czasach. Z pomocą przychodzą ... Czytaj całość

Musisz to wiedzieć. Emocje w Polsce. 3 fakty walutowe


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

W środę zaprezentowanych zostanie kilka interesujących odczytów krajowych. Inwestorzy poznają między innymi dane o produkcji oraz sprzedaży detalicznej. Równocześnie przyglądać się będą wydarzeniom politycznym w Polsce. Natomiast w drugiej części dnia napływać zaczną informacje ze Stanów Zjednoczonych.

 

Polska: produkcja przemysłowa, sprzedaż detaliczna

Dzisiejszy kalendarz obfituje w krajowe dane, z czego najwięcej zainteresowania wzbudzają produkcja przemysłowa oraz wyniki sprzedaży detalicznej.

 

USA: dane o budownictwie

Nie zabraknie również informacji po stronie amerykańskiej. Rynek zapozna się z odczytami dotyczących budowy domów. Ostatnie sygnały z tego kraju silnie osłabiły pozycję dolara.

 

Kryzys w Sejmie

W Polsce na pierwszy plan zaczynają wysuwać się problemy polityczne. Wydarzenia ostatnich kilkunastu godzin mogą budować atmosferę niepewności wokół złotego. Na chwilę obecną jego pozycja jest silna, co jednak wynika z nastrojów panujących na szerokim rynku.

 

Wydarzenia gospodarcze:

 • 9:00 Wskaźnik Dobrobytu wg BIEC – Polska
 • 14:00 Produkcja przemysłowa i budowlano-montażowa – Polska
 • 14:00 Wyniki sprzedaży detalicznej – Polska
 • 14:30 Pozwolenia na budowę domów – USA
 • 14:30 Rozpoczęte budowy domów – USA
 • 16:30 Tygodniowa zmiana zapasów paliw – USA

cele informacyjne komentarz walutowy

19.07.2017 08:23
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , , 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000