KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Czy będzie podwyżka stóp procentowych?

Piątkowe dane dotyczące sytuacji na amerykańskim rynku pracy – na te informacje czekają wszyscy inwestorzy. Rynki finansowe niecierpliwie wyczekują informacji o liczbie nowych miejsc pracy, wysokości stopy bezrobocia oraz wysokości Read more
skarbówka, blokada konta

Skarbówka będzie mogła zablokować konto bankowe

Nowa propozycja przygotowana przez Ministerstwo Finansów w teorii ma wspomóc w walce z nieuczciwymi właścicielami firm wyłudzającymi VAT. W praktyce może się jednak przyczynić do poważnych problemów uczciwych przedsiębiorców.   Read more

Musisz to wiedzieć. Wystąpienie J.Yellen. 3 fakty walutowe


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

Informacje dotyczące kontaktów Donalda Trumpa z Rosją w trakcie trwania kampanii osłabiły dolara, który nie uzyskał również wsparcia ze strony członków Fed. Skorzystał na tym złoty. Dziś jednak uwaga rynku powinna zostać skierowana na wystąpienie Janet Yellen.

 

Afera kampanii wyborczej w USA przypomina o sobie

Wczorajsza sesja nie skończyła się dobrze dla dolara, który stracił po tym, jak świat obiegła informacja o rzekomym spotkaniu D.Trumpa Jr. z rosyjskim prokuratorem, do którego doszło przed wyborami. Miał być on w posiadaniu wiadomości obciążających Hillary Clinton.

 

Półroczny raport nt. polityki monetarnej – wystąpienie Janet Yellen

Wczorajsze wypowiedzi przedstawicieli Fed prezentowały się “gołębio”. Inwestorzy w napięciu wyczekiwać będą więc dziś słów prezes Rezerwy Federalnej Janet Yellen, która może dać sygnał odnośnie dalszej polityki banku. Poza tym w USA dziś publikacja Beżowej Księgi.

 

Inflacja bazowa w Polsce

Pozycją, która lokalnie będzie dziś zwracać uwagę to zaplanowana na godzinę 14:00 informacja na temat wskaźnika inflacji bazowej.

 

Wydarzenia gospodarcze:

 • 10:30 Stopa bezrobocia – Wielka Brytania
 • 10:30 – Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych – Wielka Brytania
 • 14:00 Wskaźniki inflacji bazowej – Polska
 • 14:30 Publikacja tekstu wystąpienia Janet Yellen, prezes Fed – USA
 • 16:00 Prezes Fed przedstawi półroczny raport nt. polityki monetarnej przed Komisją ds. Usług Finansowych Izby Reprezentantów – USA
 • 20:00 Beżowa Księga – USA
 • 20:15 Wystąpienie szefa Fed z Kansas City (Esther George) – USA

cele informacyjne komentarz walutowy

12.07.2017 10:18
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000