KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Wakacje z dzieckiem

10 miejsc w Europie na wakacje z dzieckiem. Gdzie jechać?

Wakacje z dzieckiem są sporym wyzwaniem dla rodziców. Problemy pojawiają się już na początku planowania. Gdzie jechać, aby zapewnić dzieciom rozrywkę, wypoczynek i moc niezapomnianych wrażeń?   Lipiec w tym ... Czytaj całość
Równowaga finansowa - czym jest bilans płatniczy?

Równowaga finansowa – czym jest bilans płatniczy?

Wysoka pozycja ekonomiczna danego kraju, to jeden z najważniejszych aspektów wpływających na jego bezpieczeństwo i stabilność gospodarczą przejawiającą się zwiększeniem atrakcyjności inwestycyjnej danego obszaru, co przyciąga inwestorów gwarantujących intratne kontrakty. ... Czytaj całość

Poranny komentarz walutowy 16.02.2016


AUTORANALITYK FINANSOWY EKANTOR.PL
Aniela Agopsowicz
Analityk rynków walutowych i kapitałowych w firmie ekantor.pl Interesuje się zmianami zachodzącymi na rynku walutowym. Na co dzień analizuje wydarzenia zachodzące na rynku forex. Prognozuje również zmiany w notowaniach kursów walut, jak i konsultuje transakcje walutowe. Wyznaję zasadę: szybko, ale dokładnie. Prywatnie wielbicielka fotografii.

Kolejny dzień handlu na rynku walutowym może przynieść nieznaczne zmiany w kursach walut. W dalszym ciągu w centrum uwagi pozostają notowania ropy naftowej, która stanowi czynnik ryzyka dla całego rynku finansowego.

Wczorajsze pogłębienie umocnienia się dolara było spowodowane wystąpieniem Mario Draghiego przed Parlamentem Europejskim. Zapewnił on, że bank centralny będzie się starał zrobić wszystko, aby sprostać oczekiwaniom inflacyjnym. Jeśli to będzie konieczne wszelkie działania zostaną wdrożone już podczas marcowego posiedzenia EBC. Dane o inflacji w Strefie Euro poznamy w przyszły czwartek, czyli tuż przed kolejnym spotkaniem. Dziś średni kurs euro wniósł 1,11 USD.

Notowania złotego wobec euro, dolara i franka nad ranem nie uległy jeszcze większym zmianom w zestawieniu do wczorajszych. Kurs EUR waha się w pobliżu poziomu 4,40 kurs USD w okolicy 3,93 natomiast kurs CHF zbliżył się do poziomu 3,99. Podczas dzisiejszej sesji poznamy wartość indeksu instytutu ZEW oraz wartość przeciętnego zatrudnienia i wynagrodzenia w Polsce. Inwestorzy zwrócą uwagę przede wszystkim na ten pierwszy wskaźnik.

Ważne wydarzenia gospodarcze, na które warto zwrócić jeszcze dziś uwagę:

 • Indeks instytutu ZEW – Niemcy
 • Przeciętne zatrudnienie i wynagrodzenie – Polska.

cele informacyjne komentarz walutowy

16.02.2016 10:39
Autor: Aniela Agopsowicz Analityk finansowy Ekantor.pl
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000