KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

dbajmy o swoje finanse z kantorem internetowym

Dbamy o własne finanse

Troska o własne finanse dała impuls wielu ludziom do korzystania z kantorów internetowych i wymiany walut za ich pośrednictwem. Możliwość spłaty kredytu samodzielnie bez konieczności płacenia według przelicznika narzucanego przez ... Czytaj całość
Płatność online

Przyszłość płatności online

Internet jest integralną częścią naszego życia. Co czwarty polski internauta przyznaje, że ma połączenie z siecią przez całą dobę. Tam spędzamy czas wolny, pracujemy i robimy zakupy. Tam również przenosi ... Czytaj całość

Poranny komentarz walutowy 18.03.2016


AUTORANALITYK FINANSOWY EKANTOR.PL
Aniela Agopsowicz
Analityk rynków walutowych i kapitałowych w firmie ekantor.pl Interesuje się zmianami zachodzącymi na rynku walutowym. Na co dzień analizuje wydarzenia zachodzące na rynku forex. Prognozuje również zmiany w notowaniach kursów walut, jak i konsultuje transakcje walutowe. Wyznaję zasadę: szybko, ale dokładnie. Prywatnie wielbicielka fotografii.

Kolejny tydzień na rynku walutowym już prawie za nami. Dziś kalendarium makroekonomiczne jest prawie puste, dlatego zmienność w notowaniach powinna być zdecydowanie mniejsza.

Głowna para walutowa po dwóch dniach wzrostów dopiero dziś zaczęła iść w dół. Rynek powoli nasycił się już umocnionym euro. Z racji tego, że dzisiejsze kalendarium makro jest prawie puste zmienność na parze EUR/USD powinna być niewielka. Kolejny mocniejszy sygnał do wahań na tej parze pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu, kiedy otrzymamy serię publikacji indeksu PMI. Średni kurs euro podczas dzisiejszej sesji wyniósł  1,12 USD.

Złoty nie daje za wygraną i podczas ostatniej sesji w tym tygodniu umacnia się wobec większości walut. Najwyraźniej było to widoczne na parze z euro, która z wczorajszego poziomu 4,29 zeszła dziś rano do wartości 4,26. Nasza waluta sporo zyskuje również do dolara i funta brytyjskiego. Najstabilniejsze notowania obserwowaliśmy o poranku na parze CHF/PLN. Ma to prawdopodobnie związek z wczorajszymi całkiem dobrymi danymi makro dla naszego kraju.

Ważne wydarzenia gospodarcze, na które warto zwrócić jeszcze dziś uwagę:

 • Wystąpienia przedstawicieli Fed (William Dudley – Nowy Jork, Eric Rosengren – Boston, James Bullard – St. Louis)

cele informacyjne komentarz walutowy

18.03.2016 10:04
Autor: Aniela Agopsowicz Analityk finansowy Ekantor.pl
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000