KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

agencje ratingowe

Agencje ratingowe – dlaczego ich zdanie jest takie ważne

Za każdym razem, gdy kraj czeka na wystawienie oceny zdolności kredytowej - inwestorzy wstrzymują oddech. Dzieje się tak, mimo że wiarygodność agencji ratingowych została podważona już dwa razy: Read more

Praca Wielka Brytania

35 tys. rocznie – czy Wielka Brytania wprowadzi kryterium dochodowe dla Polaków?

W okolicach maja-czerwca mają się rozpocząć negocjacje pomiędzy Wielką Brytanią a Unią Europejską. W trakcie nich będzie się ważył los Polaków na Wyspach oraz ich rodzin pozostających w kraju. Ostatnie Read more

Poranny komentarz walutowy 24.02.2016


AUTORANALITYK FINANSOWY EKANTOR.PL
Aniela Agopsowicz
Analityk rynków walutowych i kapitałowych w firmie ekantor.pl Interesuje się zmianami zachodzącymi na rynku walutowym. Na co dzień analizuje wydarzenia zachodzące na rynku forex. Prognozuje również zmiany w notowaniach kursów walut, jak i konsultuje transakcje walutowe. Wyznaję zasadę: szybko, ale dokładnie. Prywatnie wielbicielka fotografii.

Notowania walut podczas dzisiejszej sesji będą zależne przede wszystkim od danych makroekonomicznych z USA. Oprócz tego w centrum pozostają zmiany zachodzące na rynku ropy naftowej.

Wczorajszy komentarz przedstawicieli Arabii Saudyjskiej o tym, że nie zmniejszą wydobycia ropy naftowej, spowodował powrót niepokoju na rynek walutowy. Główna para walutowa po wtorkowych mieszanych danych makro podbiła lekko do góry. Dziś sesja rozpoczęła się od spadku w okolice 1,09. Wahania tych dwóch walut mogą się nasilić dopiero w drugiej części dnia, ponieważ po godzinie 14 zostanie opublikowanych kilka ważnych wskaźników.

Złoty po wczorajszym osłabieniu na parze z euro środową sesję rozpoczął od umocnienia. Nasza waluta odrobiła część poniesionych strat i z poziomu 4,38 zeszła do wartości 4,36, która jest uważana za ważne wsparcie. Jego przebicie otwiera naszej walucie drogę do kontynuacji umocnienia. Największą zmianę zanotowaliśmy na parze z frankiem, który przebił dziś rano poziom 4,01 PLN. Ta wartość utrzymała się tylko przez kilka godzin nocnych, a o poranku szwajcarska waluta była już wyceniana poniżej 3,99. Dolar po chwilowym wybiciu do 3,98 przed godziną 10 znajdował się już poniżej 3,9660.

Ważne wydarzenia gospodarcze, na które warto zwrócić jeszcze dziś uwagę:

 • Wnioski o kredyty hipoteczne – USA
 • Indeks PMI dla usług – USA
 • Sprzedaż nowych domów – USA
 • Tygodniowa zmiana zapasów paliwa – USA.

cele informacyjne komentarz walutowy

24.02.2016 10:08
Autor: Aniela Agopsowicz Analityk finansowy Ekantor.pl
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000