KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

aplikacje do nauki języków obcych -blog finansowy- ekantor.pl

TOP 7 aplikacji do nauki języka angielskiego na Android

Brak czasu, pieniędzy, motywacji… wymówek by nie uczyć się języków obcych jest wiele, jednak niemal każdy zdaje sobie sprawę, że ich znajomość jest niezbędna w dzisiejszych czasach. Z pomocą przychodzą ... Czytaj całość
Podaj piłkę dzieciom

W świat z Ekantor.pl #1: Początek drogi. Relacja z podróży autostopem po Ameryce Łacińskiej

Pamiętacie Mateusza Koszelę, który autostopem przemierzył Azję? Mamy więc dla Was świetną wiadomość. Autor bloga Autostopem w świat sportu wyruszył w kolejną podróż, a towarzyszyć mu będzie Ekantor.pl. Nasz cel ... Czytaj całość

Poranny komentarz walutowy 6.05.2016


AUTORANALITYK FINANSOWY EKANTOR.PL
Aniela Agopsowicz
Analityk rynków walutowych i kapitałowych w firmie ekantor.pl Interesuje się zmianami zachodzącymi na rynku walutowym. Na co dzień analizuje wydarzenia zachodzące na rynku forex. Prognozuje również zmiany w notowaniach kursów walut, jak i konsultuje transakcje walutowe. Wyznaję zasadę: szybko, ale dokładnie. Prywatnie wielbicielka fotografii.

Dzisiejszy raport z amerykańskiego rynku pracy stanowi dla inwestorów najważniejszy punkt dnia. Od tych danych w dużej mierze zależy, jaką decyzję na najbliższym spotkaniu podejmie bank centralny USA. Złoty nadal jest słaby, nerwowa atmosfera na rynku lokalnym zdecydowanie mu nie służy.

Czy dzisiejsza sesja będzie równie udana dla dolara jak wczorajsza? Prawdopodobnie zdecyduje o tym dzisiejszy raport z amerykańskiego rynku pracy. Będą one szczególnie wyczekiwane z tego względu, że środowy raport ADP wypadł fatalnie. Oprócz tych danych inwestorzy mogą jeszcze zwrócić uwagę na notowania ropy naftowej, która od wczoraj traci na wartości. Średni kurs euro dziś rano wyniósł 1,14 USD.

Na krajowym rynku najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego dnia będzie decyzja Rady Polityki Pieniężnej w sprawie stóp procentowych. Uczestnicy rynku nie przewidują zmian w polityce monetarnej do końca tego roku. Złoty pozostaje słaby, ale stabilny. Kurs euro porusza się w przedziale 4,39-4,41. Dolar wykorzystał okazję, aby umocnić się wobec naszej waluty i podąża aktualnie w kierunku 3,88. Niepokojący dla frankowiczów jest długotrwale utrzymujący się w pobliżu poziomu 4,00 frank szwajcarski. Jego notowania są głównie zależne od czynników ogólnoświatowych. Funt brytyjski po wczorajszym umocnieniu dzisiejszą sesję również rozpoczął od wzrostów. Para GBP/PLN zbliżyła się ponownie do wartości 5,60.

Ważne wydarzenia gospodarcze, na które warto zwrócić jeszcze dziś uwagę:

 • Raport z amerykańskiego rynku pracy – USA.

cele informacyjne komentarz walutowy

06.05.2016 09:35
Autor: Aniela Agopsowicz Analityk finansowy Ekantor.pl
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 2. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 3. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 4. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000