KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

prezent dla niej

Prezenty DLA ​​NIEJ ​​-​​ ciekawe ​​pomysły ​​na​​ prezent ​​z​​ zagranicznych ​​sklepów

Teoretycznie z wyborem prezentu dla płci pięknej nie powinno być problemu - bo podobno panie zawsze czegoś potrzebują. W praktyce jeśli założymy, że obdarowywana przez nas kobieta nie pożąda kolejnego Read more
wielkanoc, podróże, tradycja, zwyczaje, wyjazdy wielkanocne, Ekantor.pl

Kryminały i wiedźmy, czyli Wielkanoc jakiej nie znasz

W czasie gdy jedni nastawiają zakwas na żur i myją okna, przygotowując się do Wielkanocy - inni pakują walizki.  Czy w ten sposób próbujemy uciec przed świąteczną tradycją? Niekoniecznie, a Read more

Poranny komentarz walutowy 6.05.2016


AUTORANALITYK FINANSOWY EKANTOR.PL
Aniela Agopsowicz
Analityk rynków walutowych i kapitałowych w firmie ekantor.pl Interesuje się zmianami zachodzącymi na rynku walutowym. Na co dzień analizuje wydarzenia zachodzące na rynku forex. Prognozuje również zmiany w notowaniach kursów walut, jak i konsultuje transakcje walutowe. Wyznaję zasadę: szybko, ale dokładnie. Prywatnie wielbicielka fotografii.

Dzisiejszy raport z amerykańskiego rynku pracy stanowi dla inwestorów najważniejszy punkt dnia. Od tych danych w dużej mierze zależy, jaką decyzję na najbliższym spotkaniu podejmie bank centralny USA. Złoty nadal jest słaby, nerwowa atmosfera na rynku lokalnym zdecydowanie mu nie służy.

Czy dzisiejsza sesja będzie równie udana dla dolara jak wczorajsza? Prawdopodobnie zdecyduje o tym dzisiejszy raport z amerykańskiego rynku pracy. Będą one szczególnie wyczekiwane z tego względu, że środowy raport ADP wypadł fatalnie. Oprócz tych danych inwestorzy mogą jeszcze zwrócić uwagę na notowania ropy naftowej, która od wczoraj traci na wartości. Średni kurs euro dziś rano wyniósł 1,14 USD.

Na krajowym rynku najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego dnia będzie decyzja Rady Polityki Pieniężnej w sprawie stóp procentowych. Uczestnicy rynku nie przewidują zmian w polityce monetarnej do końca tego roku. Złoty pozostaje słaby, ale stabilny. Kurs euro porusza się w przedziale 4,39-4,41. Dolar wykorzystał okazję, aby umocnić się wobec naszej waluty i podąża aktualnie w kierunku 3,88. Niepokojący dla frankowiczów jest długotrwale utrzymujący się w pobliżu poziomu 4,00 frank szwajcarski. Jego notowania są głównie zależne od czynników ogólnoświatowych. Funt brytyjski po wczorajszym umocnieniu dzisiejszą sesję również rozpoczął od wzrostów. Para GBP/PLN zbliżyła się ponownie do wartości 5,60.

Ważne wydarzenia gospodarcze, na które warto zwrócić jeszcze dziś uwagę:

 • Raport z amerykańskiego rynku pracy – USA.

cele informacyjne komentarz walutowy

06.05.2016 09:35
Autor: Aniela Agopsowicz Analityk finansowy Ekantor.pl
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000