KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Darmowe konta osobiste

Darmowe konto osobiste. Zobacz, które banki nie wezmą od Ciebie pieniędzy

Banki w Polsce coraz częściej poszukują alternatywnych źródeł przychodów. Tracą na tym klienci, ponieważ to oni obciążeni zostają częścią kosztów. Era darmowej bankowości powoli zaczyna się kończyć, jednak to nie Read more
UE, Unia Europejska,

Polexit – czy Polska ma plan ewakuacji?

Brexit staje się teraźniejszością, natomiast Frexit i Nexit możliwością. W mediach zaczęło się jednak pojawiać jeszcze jedno hasło - Polexit. Według zapewnień Jarosława Kaczyńskiego nie ma scenariusza, który zakładałby odejście Read more

To musisz wiedzieć. Protokół FOMC. 3 fakty walutowe


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

Zawieszenie dążeń niepodległościowych w Katalonii uspokaja nastroje wokół euro i pozwala inwestorom skierować uwagę na działania ECB. Dziś jednak kluczowym punktem w kalendarzu będzie protokół z posiedzenia FOMC.

 

Katalonia nie rezygnuje z niepodległości, ale chce rozmawiać

Wczoraj szef rządu Katalonii Carles Puigdemont ogłosił jej niepodległość, równocześnie prosząc o zawieszenie dążeń, w celu rozpoczęcia dialogu. Uspokaja to emocje wokół euro i sprawia, że inwestorzy będą mogli skupić się na działaniach ECB. Najbliższe posiedzenie banku odbędzie się 26 października.

 

Protokół z posiedzenia FOMC

Dziś uwaga skierowana będzie na protokół z posiedzenia FOMC. Co prawda kwestia trzeciej podwyżki w grudniu wydaje się już przez inwestorów przesądzona, jednak zwracać będą oni uwagę na sygnały mogące sugerować ścieżkę obraną na 2018 rok.

 

Wystąpienia bankierów

Poza protokołem dziś wsłuchiwać będziemy się w wystąpienia bankierów centralnych. Poznamy stanowisko szefa Fed z Chicago, natomiast wieczorem wypowie się członek zarządu ECB – Peter Praet.

 

Wydarzenia gospodarcze:

13:15 – Wystąpienie szefa Fed z Chicago (Charles Evans)
20:00 Protokół z posiedzenia FOMC – USA
20:50 Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (Peter Praet) – USA


cele informacyjne komentarz walutowy

11.10.2017 10:20
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000