KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Praca Wielka Brytania

35 tys. rocznie – czy Wielka Brytania wprowadzi kryterium dochodowe dla Polaków?

W okolicach maja-czerwca mają się rozpocząć negocjacje pomiędzy Wielką Brytanią a Unią Europejską. W trakcie nich będzie się ważył los Polaków na Wyspach oraz ich rodzin pozostających w kraju. Ostatnie Read more
Problemy banków

Banki podniosły opłaty. Teraz zwrócą pieniądze?

Wraz z początkiem roku szereg banków zaczął informować o zmianach w dotychczasowych tabelach opłat i prowizji. Sposób komunikacji mógł jednak budzić wątpliwości klientów. Jak się okazuje wątpliwości w tej kwestii Read more

To musisz wiedzieć. Protokół FOMC. 3 fakty walutowe


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

Zawieszenie dążeń niepodległościowych w Katalonii uspokaja nastroje wokół euro i pozwala inwestorom skierować uwagę na działania ECB. Dziś jednak kluczowym punktem w kalendarzu będzie protokół z posiedzenia FOMC.

 

Katalonia nie rezygnuje z niepodległości, ale chce rozmawiać

Wczoraj szef rządu Katalonii Carles Puigdemont ogłosił jej niepodległość, równocześnie prosząc o zawieszenie dążeń, w celu rozpoczęcia dialogu. Uspokaja to emocje wokół euro i sprawia, że inwestorzy będą mogli skupić się na działaniach ECB. Najbliższe posiedzenie banku odbędzie się 26 października.

 

Protokół z posiedzenia FOMC

Dziś uwaga skierowana będzie na protokół z posiedzenia FOMC. Co prawda kwestia trzeciej podwyżki w grudniu wydaje się już przez inwestorów przesądzona, jednak zwracać będą oni uwagę na sygnały mogące sugerować ścieżkę obraną na 2018 rok.

 

Wystąpienia bankierów

Poza protokołem dziś wsłuchiwać będziemy się w wystąpienia bankierów centralnych. Poznamy stanowisko szefa Fed z Chicago, natomiast wieczorem wypowie się członek zarządu ECB – Peter Praet.

 

Wydarzenia gospodarcze:

13:15 – Wystąpienie szefa Fed z Chicago (Charles Evans)
20:00 Protokół z posiedzenia FOMC – USA
20:50 Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (Peter Praet) – USA


cele informacyjne komentarz walutowy

11.10.2017 10:20
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000