KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

Uwolniony frank szwajcarski, kurs, kredyty w chf

Frankowicze wybierają ekantory

Z obserwacji jakie poczyniono na grupie kredytobiorców spłacających swoje pożyczki we frankach wynika, że największe oszczędności oraz spore możliwości zaoszczędzenia pieniędzy mogą oni poczynić korzystając z ekantorów. Wymiana walut w Read more

Przedsiębiorstwa pod lupą rządu. Czekają nas zmiany

W listopadzie wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki przedstawił “Konstytucję Biznesu”, która jest największą od 1989 roku reformą prawa gospodarczego. Ma ona ustalić nowe zasady funkcjonowania polskich Read more

To musisz wiedzieć. Spokojny początek. 3 fakty walutowe 09.10.2017


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

Tuż przed weekendem inwestorzy zapoznali się z danymi dotyczącymi sytuacji na amerykańskim rynku pracy. Poniedziałek pod względem makroekonomicznym nie przyniesie natomiast zbyt wielu informacji. Uwaga skupiona będzie zatem na niepewnościach geopolitycznych.

 

Działania Korei Północnej oraz sytuacja w Hiszpanii zwiększają niepewność

Mówiąc o napięciach geopolitycznych należy powiedzieć o Korei Północnej, która może szykować się do kolejnej próby bombowej. W Europie natomiast niepokoje wzbudzać będzie sytuacja związana z niepodległością Katalonii.

 

Dane z Europy: indeks Sentix

W kalendarzu makro nie znalazło się dziś zbyt wiele informacji. O godzinie 8:00 poznaliśmy już dane na temat produkcji przemysłowej w Niemczech, a o 10:30 opublikowany zostanie indeks Sentix dla strefy euro, obrazujący oczekiwania inwestorów finansowych.

 

Atmosfera po danych z rynku pracy w USA

Piątkowe dane z amerykańskiego rynku pracy mogły zaskoczyć. Zwłaszcza jeżeli pod uwagę weźmie się zmianę zatrudnienia w sektorze prywatnym. Spodziewano się wzrostu – tymczasem odnotowano spadek i to o 40 tys. W górę powędrowały natomiast płace.

 

Wydarzenia gospodarcze:

 • 08:00 Produkcja przemysłowa – Niemcy
 • 10:30 Indeks Sentix- Strefa Euro

cele informacyjne komentarz walutowy

09.10.2017 09:23
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000