KALENDARZ
WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ DZIEŃ

Pn Wt Sr Cz Pt So Nd
 
Newsletter


 

Losowe wpisy

modele wymiany walut online

Modele wymiany walut

Wymiana walut dzisiaj to czynność prosta, która nie wymaga fachowych działań. Dzięki nowoczesnej technologi przebiega ona w sposób zupełnie nieskomplikowany, wręcz prosty i przyjemny. Najczęstsze dla nas są 3 modele ... Czytaj całość
korzystanie z kantoru online

Jak korzystać z kantoru online?

Myślisz o tym, by skorzystać z kantoru online, ale boisz się, że jest to zbyt skomplikowane? Nic bardziej mylnego. Wymiana walut online to prosta i nieskomplikowana czynność, która nie przyniesie ... Czytaj całość

To musisz wiedzieć. Spokojny początek. 3 fakty walutowe 09.10.2017


AUTORANALITYK WALUTOWY
Katarzyna Orawczak
Analityk walutowy w firmie Ekantor.pl. Odpowiada za prognozowanie ruchów zachodzących w kursach walut oraz sporządzanie bieżących analiz na podstawie danych makroekonomicznych. Z zaangażowaniem obserwuje i reaguje na sygnały rynku Forex, starając się przewidzieć nadchodzące zmiany. Prywatnie pasjonatka sportu.

Tuż przed weekendem inwestorzy zapoznali się z danymi dotyczącymi sytuacji na amerykańskim rynku pracy. Poniedziałek pod względem makroekonomicznym nie przyniesie natomiast zbyt wielu informacji. Uwaga skupiona będzie zatem na niepewnościach geopolitycznych.

 

Działania Korei Północnej oraz sytuacja w Hiszpanii zwiększają niepewność

Mówiąc o napięciach geopolitycznych należy powiedzieć o Korei Północnej, która może szykować się do kolejnej próby bombowej. W Europie natomiast niepokoje wzbudzać będzie sytuacja związana z niepodległością Katalonii.

 

Dane z Europy: indeks Sentix

W kalendarzu makro nie znalazło się dziś zbyt wiele informacji. O godzinie 8:00 poznaliśmy już dane na temat produkcji przemysłowej w Niemczech, a o 10:30 opublikowany zostanie indeks Sentix dla strefy euro, obrazujący oczekiwania inwestorów finansowych.

 

Atmosfera po danych z rynku pracy w USA

Piątkowe dane z amerykańskiego rynku pracy mogły zaskoczyć. Zwłaszcza jeżeli pod uwagę weźmie się zmianę zatrudnienia w sektorze prywatnym. Spodziewano się wzrostu – tymczasem odnotowano spadek i to o 40 tys. W górę powędrowały natomiast płace.

 

Wydarzenia gospodarcze:

 • 08:00 Produkcja przemysłowa – Niemcy
 • 10:30 Indeks Sentix- Strefa Euro

cele informacyjne komentarz walutowy

09.10.2017 09:23
Autor: Katarzyna Orawczak Analityk walutowy
Udostępnij:


Tagi: , , 
 
 1. Jolanta
  10.11.2017
  Jak zwykle szybki przelew i dobry kurs w porównaniu do bankowego.Polecam!!!
 2. Robert
  08.10.2017
  potrzebowałem bardzo szybko walutę. Ekantor stanął na wysokości zadania i po paru minutach miałem na koncie potrzebne pieniądze. Bardzo polecam bo i szybko i kurs dobry.
 3. Piotrek
  06.11.2016
  Zleciłem dwie transakcje w jeden dzień, w obu przypadkach czas realizacji poniżej godziny. Polecam!
 4. Zwi3b3l
  15.09.2016
  Przelewy ze zleconych transakcji dochodzą szybko, a przede wszystkim zawsze.Kursy o wiele lepsze niz w tradycyjnym kantorze o kursach bankowych nie wspominając. Polecam, jeszcze się nie zawiodłem ;)
 5. Aga
  07.10.2016
  Potrzebowałam szybkiej wymiany będąc za granicą, uzyskałam natychmiastową pomoc za co wielkie dzięki i bardzo polecam!
 6. Robert
  02.11.2016
  Polecam dokonywanie transakcji wymiany walut z firma ekantor.pl. Operacje przeprowadzane sa szybko i bez zwloki. Korzystajcie !!
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone ekantor.pl 2017
INNE SERWISY GRUPY PORT 2000